Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'animacja':

 • "FIGLARNIA" GRZEGORZ MATUSZEK LESZEK ROGALA SPÓŁKA CYWILNA »

  "FIGLARNIA" GRZEGORZ MATUSZEK LESZEK ROGALA SPÓŁKA CYWILNA

  Zabawa w FIGLARNI to niczym nieskrępowana, wspaniała, pełna niespodzianek i niezapomnianych wrażeń przygoda dla Dzieci. „Figlarnia” jest Salą Zabaw dla Dzieci w wieku od 1 do 10 lat, czynną codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00. W ofercie:- zabawa indywidualna - organizacja przyjęć urodzinowych- Klub Figlusia (pozostawienie Dziecka pod opieką)- diagnoza integracji sensorycznej- zajęcia wakacyjne- atrakcje dla grup zorganizowanych (uroczystości szkolne/przedszkolne, zabawy edukacyjne, swobodna zabawa)- imprezy okolicznościowe- imprezy dla firm (mikołajki, dzień dziecka itp. )W Figlarni Dzieci mogą korzystać z:- wielopoziomowego labiryntu, a w nim: wisząca ruchoma kładka, worki bokserskie, "maglownice", drabinki i liny do zjeżdżania, - zjeżdżalni rurowych - spiralnej i ukośnej, -zjeżdżalni dmuchanej (6 m wys. ) z dmuchanym torem przeszkód, - suchych basenów z piłeczkami, - specjalne miejsce dla Dzieci do 3 r. ż., z zabawkami dobranymi tak, by stymulowały one prawidłowy rozwój psychomotoryczny najmłodszych- autka, rowerki, bujaki- armatki pneumatyczne - automaty wrzutowe jak air-hockey, fliperDzieci bawiąc się podczas pobytu w FIGLARNI:- rozwijają sprawność i koordynację ruchową, - kształtują orientację w przestrzeni, pobudzają wyobraźnię, - uczą się współdziałania w grupie, starają się pokonywać słabości i budować swoją odwagę.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARCHLOGIC SPÓŁKA CYWILNA POLITAŃSKI STOKSIK »

  ARCHLOGIC SPÓŁKA CYWILNA POLITAŃSKI STOKSIK

  Archlogic s. c. jest biurem architektonicznym działającym na wrocławskim rynku od 2007 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo projekty budowlane oraz wykonawcze, koncepcje budynków, inwentaryzacje budowlane również powykonawcze. Wykonujemy również profesjonalne prezentacje multimedialne zawierające wizualizacje oraz animacje projektowanych obiektów. Współpracujemy z największymi firmami projektowymi i wykonawczymi na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL" »

  POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

  "Publishing School" istnieje od 1998 r. Utrzymuje bliskie i przyjazne kontakty ze środowiskiem poligraficznym, multimedialnym i reklamowym. Zapraszamy do Szkoły tych, którzy przygotowują się do podjęcia pracy w obszarze mediów oraz osoby już pracujące, pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkoła działa pod patronatem ATC Apple Poland SAD, współpracuje z ASP w Krakowie. Kierunki kształcenia: - poligraficzny - multimedialny, ze specjalnością grafik web designer - kreowanie kampanii reklamowych - grafika 3D i animacje komputerowe - publikacje elektroniczne Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Nauka każdego zawodu jest bardzo intensywna i trwa rok (dominują zajęcia komputerowe na Mac). Wykładowcami są graficy z firm poligraficznych i agencji reklamowych. Zdobyte kwalifikacje są potwierdzone dwujęzycznym, polsko-angielskim dyplomem.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Rimage Paweł Nitupski »

  Rimage Paweł Nitupski

  Firma Rimage z siedzibą w Trójmieście zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Specjalizujemy się w grafice 2D jak i 3D. Projektujemy loga jak i wizualizacje. W naszym gronie znajdują się osoby wybitnie uzdolnione dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy możliwość kręcenia ujęć z powietrza przy pomocy drona. Rimage powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których liczy się pomysłowość i kreatywność. Tworzymy projekty z pasją. Zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »