Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'agregaty prądotwórcze':

 • ELPO-TECH DYMEK-POHL ARLETA »

  ELPO-TECH DYMEK-POHL ARLETA

  Agregaty-Serwis. PL Sprzedaż Montaż Serwis Naprawa Świadczymy kompleksowe usługi związane z zasilaniem awaryjnym. Agregaty prądotwórcze, UPS, instalacje elektryczne, przyłącza, systemy wentylacyjne cechuje nas kompleksowe podejście do stawianych przed nami zadań. U nas kupisz agregat z pełną obsługą, zamówisz przegląd agregatu, możliwość włączenia Państwa systemu zasilania do systemu monitorującego 24h. Przejmując odpowiedzialność za sprawne i niezawodne działanie Państwa sieci, w pierwszej kolejności ocenimy jej stan techniczny, znajdziemy słabe punkty i usuniemy je. W ramach kompleksowego przeglądu, dokonamy pomiarów pracy systemu (w trybie jałowym i podczas pracy pod obciążeniem), sprawdzimy funkcjonowanie układów SZR, wydajność systemów UPS, parametry sieci energetycznej. Wszystko po to, aby w razie potrzeby system awaryjnego zasilania zadziałał w sposób niezawodny. Przy pełnej umowie serwisowej – jest to usługa bezpłatna! Ceny i zakres opieki serwisowej uzgadniane są indywidualnie. Ze względu na konieczność cyklicznego serwisowania agregatów prądotwórczych, specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowe zakresy usług rozpoczynające się od monitoringu aż po pełen zakres łącznie ze specjalnymi ofertami usług ubezpieczeniowych.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MONREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  MONREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Oferujemy usługi outsourcingu, doradztwo, konsultacje, projektowanie i realizowanie projektów w zakresie urządzeń prądotwórczych, agregatów prądotwórczych, generatorów, inverterów, urządzeń filtro-wentylacyjnych, kontenerów specjalistycznych. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Wielkie powodzenie generatorów zapasowych skłoniło Monrex Sp. z o. o. do ogłoszenia promocyjnej ofery specjalnej na najbardziej poszukiwanie generatory zapasowe. Dla firm, które nie posiadają rozbudowanych działów sprzedaży i współpracy z rynkami zagranicznymi Monrex Sp. z o. o. jest firmą zaopatrującą i oferującą wyroby tych firm dla zagranicy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SAR-POL" Sp. z o.o. »

  "PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SAR-POL" Sp. z o.o.

  Sklep internetowy sar-pol zaprasza do zapoznania się z oferta profesjonalnych maszyn budowlanych i drogowych renomowanych firm. W swojej ofercie posiadamy koparki bobcat, zagęszczarki, młoty, agregaty prądotwórcze, przecinarki, sprężarki kaeser i wiele innych. Najlepsze firmy i przystępne ceny - to można znaleźć w naszym sklepie. Prowadzimy również własny serwis maszyn oraz ich wypożyczalnie. Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GOSPODARSTWO ROLNE ZDZISŁAW GOŁĘBIEWICZ »

  GOSPODARSTWO ROLNE ZDZISŁAW GOŁĘBIEWICZ

  Przedstawiamy Państwu sklep internetowy Rolmasz z biurem w Żarach. W naszej szerokiej ofercie odnajdziecie Państwo elementy do naprawy maszyn rolniczych oraz innych, a także śruby i przydatne w każdym warsztacie narzędzia i elektronarzędzia. Wysoką jakość oferowanych przez nas towarów potwierdza renoma ich fabrykantów, między innymi firm: DeWalt, Fiskars, Makita, Neo i Yato. Zakupione u nas narzędzia i elektronarzędzia posłużą i ułatwią wykonanie niejednego zadania, a pracujący przy ich pomocy pracownicy będą mieli zapewnione wygodne i funkcjonalne akcesoria. Dzięki odpowiednim narzędziom praca może przebiegać szybko, a pracownicy narażeni są na mniejsze ryzyko urazów w czasie pracy. Zapraszamy na stronę naszego sklepu po bliższe wiadomości i w celu przejrzenia przygotowanej przez nas oferty.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FAST GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  FAST GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Fast Group to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Zatrudnia doświadczonych specjalistów, dzięki którym nasza firma stale umacnia pozycję jednej z najlepszych firm oferujących systemy i elementy infrastruktury IT dla firm. Oferta firmy Fast Group jest bardzo szeroki i obejmuje usługi consultingowe, przeprowadzanie audytów i koncepcji a także budowanie serwerowni i elementów infrastruktury IT dla każdego Data Center.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUMERA MOTOR - SPÓŁKA JAWNA »

  SUMERA MOTOR - SPÓŁKA JAWNA

  Nasza działalność uzasadnia swoją pracę na 50-letnim doświadczeniu związanym z silnikami spalinowymi i agregatami prądotwórczymi. Od 15 lat na obrębie Andrychowa robimy wybitnej jakości agregaty, jakie oferujemy także na polskim, jak i zagranicznym rynku. Materiały zawarte w ofercie są kontrolowane przez Jednostki Certyfikacyjne. Gwarantujemy użytkownikom zarówno serwis gwarancyjny tudzież pogwarancyjny na obszarze całego państwa. Możemy poszczycić się współdziałaniem z wieloma działalnościami, osobami prywatnymi, a nawet z wojskiem. W ofercie: Sumera motor to firma z 50-letnim doświadczeniem zajmująca się produkcją oraz sprzedażą agregatów prądotwórczych na terenie Andrychowa.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EWALDI" NIEDLICH WALDEMAR »

  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EWALDI" NIEDLICH WALDEMAR

  Ewaldi to firma która oferuje najlepsze na rynku agregaty prądotwórcze i sprężarki powietrza. Posiadamy modele śrubowe, tłokowe, stacjonarne, przenośne oraz przemysłowe. Szczególnie polecamy wszystkie produkty marki FOGO oraz Airpress. Oprócz sprzedaży możemy również zaoferować wynajem na bardzo korzystnych warunkach. Wszystkie dostępne w naszej ofercie kompresory i generatory prądu charakteryzują się niezawodnością.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »