Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Agregat':

 • PPHU "MEDUZA" PRZYSTARZ GRZEGORZ »

  PPHU "MEDUZA" PRZYSTARZ GRZEGORZ

  Nasza firma istnieje od 1994 roku. Na poczatku był to zakład renowacji mebli antycznych, w 1999 roku utworzyliśmy funkcjonujące do dzisiaj Centrum Ogrodnicze Meduza. Od początku naszej działalności staramy się zaspokajać rosnące potrzeby naszych klientów, wofercie posiadamy już około 20 000 artykułów. Z każdym miesiącem liczba ta systematycznie się zwiększa. Podpisane korzystne umowy z bankami pozwalają na zakupy ratalne, na najdogodniejszych warunkach. Jesteśmy przedstawicielami renomowanych firm: Stihl, Viking, Honda, Makita, John Deere, Festool, Protool, Weber, Al-ko, Gardena, Bosch, Karcher, Aquael, Marolex, Fiskars i inne. Prowadzimy zarówno sprzedaż jak i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy od 13 lat istnienia naszej firm nabierali doświadczenia, szkolili się by poznać problematykę i zgłębić wszystkie tajniki oferowanych urządzeń. Ogrodnictwo to nasza pasja, z pasją podchodzimy do naszej pracy, wciąż śledząc najnowsze osiągnięcia, technologie i rozwiązania jesteśmy gotowi sprostać największym wymaganiom i wysoce profesjonalnie dobrać najlepsze urządzenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie, a także chęć dotarcia do szerszej grupy klientów skłoniła nas do stworzenia sklepu internetowego www. sklep. kruszyn. pl, w którym znajdziecie Państwo szereg artykułów służących do budowy i pielęgnacji wymarzonych ogrodów oraz pełną gamę elektronarzędzi niezbędnych do wykonywania prac budowlanych. Mamy nadzieje, że nasz zespół zdobędzie państwa uznanie i zaufanie, które zaowocuje współpracą.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WORLD MEDIA Robert Klatt »

  WORLD MEDIA Robert Klatt

  Jesteśmy agencją reklamową obecną na rynku od 1996 roku, specjalizującą się przede wszystkim w działaniach BTL i event marketingu. Jesteśmy liderem w dziedzinie organizacji imprez. Przy zaangażowaniu doświadczonego zespołu ludzi powstają produkcje nie tylko pojedynczych wydarzeń czy koncertów, ale również całych tras koncertowych (np. Ich Troje Avans Tour), cykli wydarzeń (jak np. Biesiady Kasztelańskie organizowane dla Carlsberg Polska).

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM ELEKTRONIKI STOSOWANEJ "CES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CENTRUM ELEKTRONIKI STOSOWANEJ "CES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Przedsiębiorstwo Centrum Elektroniki Stosowanej sp. z o. o. dostarcza, instaluje i uruchamia urządzenia. Firma CES z Krakowa zajmuje się także wszelkiego rodzaju szkoleniami dla pracowników. Nasza firma oferuje także serwis urządzeń, który jest do dyspozycji Klientów przez całą dobę. Misją firmy CES jest oferowanie klientom wartościowych wyjść w zakresie oszczędzania energii elektrycznej. Troszczymy się o środowisko naturalne. Oferujemy najwyższej klasy serwonapędy oraz związane z nimi usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUMERA MOTOR - SPÓŁKA JAWNA »

  SUMERA MOTOR - SPÓŁKA JAWNA

  Nasza działalność uzasadnia swoją pracę na 50-letnim doświadczeniu związanym z silnikami spalinowymi i agregatami prądotwórczymi. Od 15 lat na obrębie Andrychowa robimy wybitnej jakości agregaty, jakie oferujemy także na polskim, jak i zagranicznym rynku. Materiały zawarte w ofercie są kontrolowane przez Jednostki Certyfikacyjne. Gwarantujemy użytkownikom zarówno serwis gwarancyjny tudzież pogwarancyjny na obszarze całego państwa. Możemy poszczycić się współdziałaniem z wieloma działalnościami, osobami prywatnymi, a nawet z wojskiem. W ofercie: Sumera motor to firma z 50-letnim doświadczeniem zajmująca się produkcją oraz sprzedażą agregatów prądotwórczych na terenie Andrychowa.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BEMAKOR Sp. z o.o. »

  BEMAKOR Sp. z o.o.

  Zajmujesz się budowaniem konstrukcji stalowych, czy też szeroko pojętą budowlanką i potrzebujesz sprzętu do malowania oraz piaskowania? W takim razie propozycja naszej firmy jest skierowana właśnie dla Ciebie. Jako Bemakor istniejmy już sporo czasu na rynku i przez cały czas dostarczamy najwyższej jakości sprzętu malarskiego. Wśród naszych produktów możesz odszukać piaskarki, agregaty malarskie czy też szereg różnych akcesoriów, które na co dzień mogą się przydać w tego typu zadaniach. Dostawcami naszego wyposażenia są cenione na całym świecie firmy, zatem możesz nam zaufać i być spokojnym o to, iż kupujesz najwyższej klasy akcesoria.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »