Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'agencja public relations':

 • Binaria Sp. z o.o. »

  Binaria Sp. z o.o.

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej z centralnego miasta biznesu. Operuje w głównej mierze w takich obszarach, jak: Komunikacja wewnętrzna Komunikacja korporacyjna. Te dziedziny są szczególnie ważkie w każdej organizacji, która pragnie być nowoczesna i otwarta na istotne wydarzenia. Czy jest to instytucja mała angażująca kilka pracowników, czy średniej wielkości, czy też duża międzynarodowa firma, w której działa kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda spółka musi albowiem komunikować się zarówno ze macierzystymi osobami, partnerami, jak i klientami. Brak komunikacji często może prowadzić do paraliżu pracy firmy, i kiepskich poglądów współpracowników, przy tym niedobrego widzenia na zewnątrz, a to w prosty sposób może przełożyć się na skutki biznesowe. Dodatkowo środki masowego przekazu, w tym media społecznościowe, grają kolosalną funkcję w aktualnych czasach, w związku z tym sprawne związki z mediami są istotnym elementem komunikacji firmy z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications zapewnia dobre i sprawne działania, a w głównej mierze charakteryzuje się sporą kreatywnością i skutecznością w pracach z tych trzech dyscyplin. Wieloletnie doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją liderówszefów uzyskane w innych spółkach przy projektach komunikacyjnych jest gwarancją dobrze przeprowadzonej komunikacji we wszystkich obszarach organizacji.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROTON ANNA ZATOR-SYGUŁA »

  PROTON ANNA ZATOR-SYGUŁA

  Jeżeli masz zamiar liczyć się na rynku skontaktuj się z naszą firmą. Gorąco zapraszamy wszystkich na naszą witrynę. W ofercie: Proton to zespół profesjonalistów pasjonujących się Public Relations, marketingiem i designem. Firma w swojej ofercie posiada: -PR produktowy - w skład którego wchodzą: wprowadzanie produktów i marek na rynek, imprezy, relacje z mediami, prowadzenie biura prasowego, doradztwo strategiczne, - Media relations - który obejmuje: kontrola występowania w mediach, korygowanie materiałów do prasy, zebrania z prasą, briefingi prasowe, monitoring i analiza mediów, - PR internetowy- który obejmuje: audyt występowania na serwicach społecznościach, plan obecności w social media, plan łączności z zespołem odbiorców, social media marketing, marketing wirusowy, gry multimedialne, SEO Public Relations, współdziałanie z blogosferą, zajmowanie się Facebookiem i blogiem, - PR Korporacyjny - w skład którego wchodzą: nadzór występowania i wizerunku marki w mediach, plany a także akcje komunikacji, zarządzanie sytuacją kryzysową, Corporate Social Resposiblity CSR, konsulting strategiczny.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Exacto sp. z o.o. »

  Exacto sp. z o.o.

  Exacto sp. z o. o. to agencja public relations, której innowacyjnym narzędziem informatycznym jest barometr komunikacji. Ten ekspercki system do realizacji profesjonalnych badań wewnętrznych i zewnętrznych, przeznaczony jest dla menadżerów, którzy chcą uniknąć błędów, a przede wszystkim prowadzić systematycznie projekty badawcze w swojej firmie. Zadania w obszarze media relations nasi pracownicy realizują w ramach pisania i wysyłania materiałów prasowych, stałego monitoringu mediów i kontaktu z dziennikarzami. Mamy również duże doświadczenie w organizacji konferencji prasowych i spotkań z dziennikarzami.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »