Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'adres dla firmy':

 • NDN SPÓŁKA AKCYJNA »

  NDN SPÓŁKA AKCYJNA

  Prowadzimy działalność pod marką „Złota61” polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy). Nasza propozycja jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowopowstałych mobilnych firm, ponieważ korzystając z niej eliminuje się konieczność zaangażowania znacznych środków na czynsz za najem biura, zakup wyposażenia, zatrudnienie, koszty instalacji i utrzymania infrastruktury teletechnicznej, informatycznej itp. Oferujemy: - Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji (wirtualne biuro) - Zajmujemy się zakładaniem spółki z o. o., akcyjnej, partnerskiej, komandytowej, jawnej oraz działalności gospodarczej - Możliwość korzystania z sali konferencyjnej (sala spotkań) - Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy) - Prowadzenie księgowości (księgowość) - Profesjonalne usługi prawnicze (usługi prawnicze i rejestracyjne) - Tłumaczenia dokumentów

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SID Sp. z o.o. »

  SID Sp. z o.o.

  SID Sp. z o. o. umożliwia wynajęcie adresu rejestracyjnego i korespondencyjnego dla firm. Gwarantujemy fachową pomoc przy prowadzeniu wirtualnych biur. Posiadamy własne biuro, które mieści się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gdyni, w budynku GCB. Zakres proponowanych usług obejmuje m. in. obsługę korespondencji, prowadzenie rozmów telefonicznych, odbieranie faksów i szereg usług związanych z obsługą sekretariatu. Na życzenie klienta otwieramy pocztę, skanujemy ją i przesyłamy na podany adres e-mail. Istnieje także możliwość wynajmu biurka i salki konferencyjnej. Łączymy najwyższy poziom usług z najlepszymi cenami.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • City Office Sp. z o.o. »

  City Office Sp. z o.o.

  Oferujemy wirtualny adres dla firm głównie oferujących internetowe usługi. Prestiżowy adres dla firm w samym centrum Warszawy na ulicy Twardej. Tak doskonała lokalizacja, to świetny atut wizerunkowy dla każdej firmy. Ponadto, jako profesjonaliści dbający o zadowolenie swoich klientów zapewniamy obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dostęp do sal konferencyjnych, skanowanie dokumentacji. Więcej o nas na stronie city-office. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 27 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FARKAS PAWEŁ PIECEWICZ »

  FARKAS PAWEŁ PIECEWICZ

  Usługi wirtualnego biura w Katowicach. Zapewniamy właścicielom działalności gospodarczych prestiżowy adres w centrum Katowic, dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp bezpłatny do sali konferencyjnej i serwisu kawowego. Na życzenie przydzielamy też numer stacjonarny i opiekujemy się profesjonalnie korespondencją (skanowanie bez limitów). Im dłużej Państwo korzystacie z naszych usług, tym mniej płacicie.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »