Strony związane z hasłem: administracja - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'administracja':

 • EXTEND sp. z o.o. »

  EXTEND sp. z o.o.

  Zarządca nieruchomości EXTEND sp. z o. o. oferuje usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami dla wspólnot mieszkaniowych, deweloperów, właścicieli kamienic oraz budynków komercyjnych. Pracujemy w oparciu o doświadczonych, licencjonowanych zarządców nieruchomości oraz sprawdzone firmy zewnętrzne. Bez względu na wielkość i stan nieruchomości gwarantujemy usługi o najwyższym standardzie. Zakres działań firmy to: * zarządzanie nieruchomościami, * zarząd wspólnoty mieszkaniowej, * księgowość i sprawozdania finansowe, * techniczne utrzymanie nieruchomości, * gospodarka ekonomiczno-finansowa nieruchomości, * doradztwo i planowanie, * utrzymanie czystości, * zakładanie wspólnot mieszkaniowych. Zapraszamy na naszą stronę: www. iextend. pl

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEGENBAUER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  GEGENBAUER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Gegenbauer Polska to firma działająca na rynku Polskim z ramienia grup przedsiębiorstw Gegenbauer. Do naszych zdań należa wszystkie usługi z zakresu facility managament(skrót: sb), czyli między innymi zarządzaniem i administracją budynków i wielkich przestrzni domów handlowych. Sprawdź nas na naszej stronie intrnetowej oraz przeczytaj opinie Gegenbauer na neutralnych forach. Jeśli szukasz niesamowitej firmy skontaktuj się z animi

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zakład Remontowo Konserwacyjny Zarządców Nieruchomości Andrzej Świszcz »

  Zakład Remontowo Konserwacyjny Zarządców Nieruchomości Andrzej Świszcz

  Remontujemy... Konserwujemy... Sprzątamy... >> BO NA TYM SIĘ DOSKONALE ZNAMY 695 998 205 W Paru Słowach: Zakład Remontowo-Konserwacyjny Zarządców Nieruchomości powstał w czerwcu 2005 roku w Zamościu. Głównym przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług dla wspólnot mieszkaniowych naszego regionu. Wraz z naszym rozwojem chcemy rozszerzyć nasza działalność i pozyskać nowych kontrahentów. Dlatego chcemy przedstawić Państwu naszą firmę i zaprosić do współpracy. W naszej codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na Klienta i gotowi dostosować nasze usługi do jego indywidualnych potrzeb. [/b] Czym się Zajmujemy: W większości wykonujemy usługi z zakresu: - konserwacji - sprzątania terenów zielonych i czyszczenia obiektów - montażem oraz naprawą wszelkich instalacji - remonty (wymiana kanalizacji, malowanie klatek schodowych, mieszkań itp. ) >... NOWOŚĆ... < NIE MASZ CZASU ZADBAĆ O SWOJĄ DZIAŁKĘ lub OGRÓD Zadzwoń… wykosimy trawę, podetniemy drzewka

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM DORADZTWA ENERGETYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CENTRUM DORADZTWA ENERGETYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Przedsiębiorstwo z sektora energetyki odnawialnej, specjalizujące się w doradztwie prawnym, finansowym oraz inwestycyjnym z zakresu nowych technologii i OZE. Firma posiada duże doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji i środków finansowych na działania związane sektorem energetycznym, a także w skutecznym prowadzeniu postępowania administracyjnego. Jednocześnie zajmuje się obrotem i handlem świadectwami pochodzenia energetycznego oraz biomasą przemysłową.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAYROLL TEAM Larysa Zdziechowska »

  PAYROLL TEAM Larysa Zdziechowska

  Współpraca z Nami to pewne korzyści dla Ciebie. Zapewniamy obsługę rozliczeń z ZUS i ZFŚS. Prowadzimy ubezpieczenia grupowe dla pracowników. Pozwala zmniejszyć stan zatrudnienia na stanowiskach administracyjnych, zmniejszyć koszty działalności, odciążyć firmę od czynności administracyjnych oraz odpowiedzialności prawnej. Doradztwo prawne to nasza kolejna domena, oferujemy doradztwo w zakresie praktycznych aspektów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Gwarantujemy Ci niezawodność, rzetelne wypełnienie usług, które nam zleciłeś.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM ORGANIZACJI SZKOLEŃ I KONFERENCJI SEMPER MAGDALENA WOLNIEWICZ-KESARIA »

  CENTRUM ORGANIZACJI SZKOLEŃ I KONFERENCJI SEMPER MAGDALENA WOLNIEWICZ-KESARIA

  Szkolenia-Semper. pl to portal dla osób poszukujących profesjonalnej firmy szkoleniowo-doradczej. Tutaj mogą zapoznać się Państwo ze szczegółową ofertą firmy, która obejmuje m. in. szkolenia, konferencje, warsztaty, eventy, wyjazdy integracyjne oraz szereg innych usług dla firm, urzędów i instytucji. Zachęcamy gorąco do przeglądania oferty aktualnych szkoleń odbywających się we wszystkich największych miastach w Polsce.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Dariusz Filipiak Info Partner »

  Dariusz Filipiak Info Partner

  InfoPartner świadczy usługi informatyczne dla firm, w szczególności tworzenie oprogramowania według indywidualnych wytycznych klientów. Zajmujemy się wdrażaniem i integracją już istniejących systemów, bądź całkowitym i kompleksowym wykonaniem oprogramowania od podstaw, według wytycznych naszych klientów. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową opieką i administracją systemami sieciowymi w firmach na podstawie umów outsourcingowych.

  Spis Firm - Data dodania: 05 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • nets24.pl Tomasz Kaczmarek »

  nets24.pl Tomasz Kaczmarek

  Nets24. pl jest firmą świadczącą usługi profesjonalne z zakresu serwisu administracji sieci komputerowych. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na wspieraniu klientów we właściwym doborze technologii sieciowych. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem różnego rodzaju sieci komputerowych (LAN, WAN, WiFi, VPN). Dostarczmy kompleksowe rozwiązania dla firm z zakresu teleinformatyki: VoIP, serwery, monitoring IP, routery, firewalle, systemy kopii bezpieczeństwa. Świadczymy również usługi doradcze, wykonujemy audyty bezpieczeństwa, analizy ryzyka, plany ciągłości i wiele innych w zależności od potrzeb klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA »

  WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA

  Poniższy serwis służy zaprezentowaniu niezmiernie szerokiej propozycji Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Fachowe kształcenie wysoko wyszkolonych kadr to naczelna misja szkoły. Można tu podjąć studia na przeróżnych kierunkach, chociażby na: administracji, fizjoterapii, kosmetologii, zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ze studiów inżynierskich godna zainteresowania jest ochrona środowiska. Osobom uzdolnionym techniczne rekomendujemy informatykę.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. »

  Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

  CNiB ŻAK - największa ogólnopolska sieć szkół policelanych i liceów dla dorosłych ZA DARMO!!! ŻAK - Oddział w Białej Podlaskiej posiada w ofercie:szkoły polecelne, tj. administracja, rachunkowość, bhp, informatyka, spedycja (ostatni nabór), hotelerstwo (ostatni nabór), budownictwo (ostatni nabór) oraz Licea dla dorosłych. Nauka na wyżej wymienionych kierunkach jest całkowicie BEZPŁATNA. Zapraszamy do sekretariatu: CNiB ŻAK w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 19 (róg deptaka z ul. Prostą), tel. (83) 343 81 18, www. zak. edu. pl. Sekretariat czynny od pon. do pt. 9-17, w sobotę 9-14.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »