Firmy w: Turystyka morska w Chorwacji - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Turystyka morska w Chorwacji


Czarter jachtu Sea Ray 305 Sundancer w Chorwacji na wyspie Hvar wejdź na stronę www.100charter.hr i dowiedz się szczegółów

 • ORTENS Sp. z o.o. »

  ORTENS Sp. z o.o.

  Internetowy Sklep Sportowy - posiada bogatą ofertę wielu produktów spośród wielu kategorii: plecaki, namioty, śpiwory, bielizna termoaktywna, polary, gogle, okulary,  akcesoria kempingowe, odzież, kije trekkingowe, kije nordic walking, sakwy, t-shirty, skarpety, Firmy- Blizzard, 4Fun, Outhorn, Zeppelin. Sklep turystyczny Presto od 2004 roku rozpoczął  swoją działalność w Interniecie. Jedyną receptą na powodzenie jest pełne otwarcie na potrzeby i oczekiwania Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, każdego dnia przekonuje się, że wybrane rozwiązania okazały się słuszne. Wsłuchuje się dokładnie w każdą sugestię i opinię, analizuje działania i wyciąga wnioski. Dzięki opiniom Klientów systematycznie i harmonijnie rozwija działalność. Stawiamy na jakość oferowanych usług Prestiż i uznanie, w tak wymagającej dziedzinie jak handel, buduje się opierając się o najwyższy poziom oferowanych usług. Starania sklepu Presto uzyskały cenne wyróżnienia. Szczególnym powodem do satysfakcji jest nadany przez Krajowy Rejestr Długów certyfikat,, Rzetelna Firma". To wskazuje, jak sumiennie są traktowane zagadnienia etyki w biznesie. Sklep turystyczny prowadzi działalność, która jest przezroczysta i odpowiedzialna, skrupulatnie reguluje swoje zobowiązania finansowe.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KADET - OK KRZYSZTOF JAZ »

  KADET - OK KRZYSZTOF JAZ

  Czas błyskawicznie leci. Całkiem niedawno byliśmy dziećmi natomiast teraz jesteśmy już dojrzałymi ludźmi. Któż z nas nie ma wartościowych momentów z tego czasu? Jeśli miło przywołujesz w pamięci okres wczasów i wyjazdów na obozy młodzieżowe to postaraj się żeby twoje pociechy dysponowały podobnie pozytywnymi chwilami z czasu dzieciństwa i dojrzewania. Nasz ośrodek kolonijny Kadet od wielu lat urządza w miejscowości Długie kolonie i obozy, warsztaty czy różne formy aktywności sportowej i wypoczynku na podwórku. Czy świeci słońce czy jest niepogoda u nas nie będziesz się nudził. Zapewniamy produktywnie i atrakcyjnie spędzony czas. Rzetelność i konkurencyjne  ceny to nasza idea życiowa. Zaufało nam także dużo szkół dla których organizujemy najlepsze wycieczki szkolne. Inwitujemy do odwiedzania naszej strony internetowej. Przetestuj nas i dobierz poręczny termin dla siebie. Zapraszamy.!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Blue-Sails sp. z o. o. sp. k. »

  Blue-Sails sp. z o. o. sp. k.

  Z Blue-Sails zaplanujesz swoje wakacje. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi Klienta. Pomożemy dobrać odpowiedni jacht, termin wycieczki, akwen oraz skippera. Oferujemy rejsy tematyczne, rejsy z nurkowaniem, rejsy szkoleniowe ISSA, rejsy rodzinne. My zajmiemy się całą organizacją a Państwu pozostanie się tylko cieszyć z wymarzonego urlopu. Organizujemy również rejsy firmowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 375 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Turystyka morska w Chorwacji

Turystyka morska w Chorwacji - nowa firma:

Adres: