Firmy w: Obozy sportowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Obozy sportowe

 • AS Schol of English Sławomir Tobiasz »

  AS Schol of English Sławomir Tobiasz

  Jako biuro podróży zajmujemy się między innymi sprzedażą obozów sportowych dla dzieci młodzieży w kraju i za granicą. Są to zarówno obozy letnie, jak i zimowe (zwane tez zimowiskami). Obejmują rożne dyscypliny sportowe, takie jak żeglarstwo, czy windsurfing latem, narciarstwo i snowboard zimą. Szczególną popularnością cieszą się zimowe obozy narciarsko-snowboardowe. Odbywają się one w polskich górach (np. Szczyrk), słowackich Tatrach (np Chopok) oraz włoskich i austriackich Alpach (np. Livigno). Łączą intensywną naukę jazdy na stoku (kilka godzin dziennie) z bogatym programem turystyczno-rekreacyjnym. Są przeznaczone zarówno dla początkujących narciarzy i snowboardzistów, jak i dla bardziej zaawansowanych miłośników białego szaleństwa. Umożliwia to podział uczestników na grupy według poziomu zaawansowania. Specjalna grupa jest również tworzona dla tzw. freestylowców. Obozy za granicą są obozami międzynarodowymi. Stwarza to okazję do poznania nowych ludzi z całego świata i zawiązania interesujących przyjaźni.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZKOŁA ŻEGLARSTWA - PUNTOVITA mgr Justyna Stępka »

  SZKOŁA ŻEGLARSTWA - PUNTOVITA mgr Justyna Stępka

  Puntovita jest jedną z najlepszych szkół żeglarskich w kraju. Organizujemy warsztaty żeglarskie, kursy, obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży a oprócz tego szereg żeglarskich imprez dla firm. Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów oraz opiekunów. Nasza flota jest wyposażona w jachty kabinowe, na których odbywają się wszystkie rejsy wędrowne. Są to bardzo dobrze wyposażone jednostki żaglowe z pomocniczym napędem mechanicznym.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VIV INFLATABLES Sp. z o.o. »

  VIV INFLATABLES Sp. z o.o.

  Firma VIV ciężko pracuje nad tym, aby każde place zabaw były wyposażone w bezpieczne i niezawodne urządzenia rozrywkowe. W naszej ofercie znajdą Państwo ciekawe i atrakcyjne dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, statki, góry do wspinaczki, karuzele, trampoliny, byk rodeo i wiele innych równie fantastycznych zabawek na place zabaw. Nasza produkcja opiera się na europejskich normach bezpieczeństwa, co sprawia, że wszystkie nasze dmuchańce są całkowicie bezpieczne.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LUDOWY KLUB SPORTOWY "BESKID" - BRENNA »

  LUDOWY KLUB SPORTOWY "BESKID" - BRENNA

  HALA SPORTOWA w Brennej to jeden z najpiękniej i najkorzystniej klimatycznie położonych ośrodków sportowo- rekreacyjnych w Polsce a mianowicie: - możliwość zakwaterowania, wyżywienia i korzystania z obiektów sportowych i odnowy biologicznej na miejscu co ułatwia treningi bez wzgl. na pogodę - kompleksowe, sportowe zaplecze Hali Sportowej: pełno wymiarowa sala gimnastyczna, siłownia sportowa, odnowa biologiczna, - położenie w górskiej miejscowości Beskidu Śląskiego bogatej w liczne trasy biegowe wg oznakowanych szlaków turystycznych i wzdłuż rzeki Brennica, - liczne wyciągi narciarskie ( najbliższy wyciąg oświetlony w odl. ok. 500m), - baseny kąpielowe, SPA and Wellnes, Park Linowy (na treningi zwinnościowe) a także korzystny klimat i nieskażona przyroda czynią z ośrodka doskonałą bazę na treningi kondycyjno- wytrzymałościowe dla sportowców oraz wszystkich chętnych preferujących czynny wypoczynek o każdej porze roku.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ORKA Piotr Orlikowski »

  ORKA Piotr Orlikowski

  W ramach oferty naszej szkoły działającej na Półwyspie Helskim od 20 lat zapewniamy kursy windsurfingu i kitesurfingowe. Zapewniamy naukę pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej, która posiada odpowiednią praktykę. Realizujemy między innymi intensywne szkolenie wind- i kite-surfingu w zakresie pływania na desce. Uczestnicy kursów otrzymują przygotowane miejsca noclegowe w przyczepach i domkach campingowych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WITKIEWICZ MACIEJ FUN SURF »

  WITKIEWICZ MACIEJ FUN SURF

  Spędź swoje wakacje ze szkołą windsurfingu FunSurf i daj się porwać prawdziwej przygodzie. Z nami zapomnisz o wakacyjnej nudzie, oferujemy bowiem profesjonalne zajęcia z doświadczonymi instruktorami i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Zapraszamy do pełnego wyzwań i sportowych emocji kursu organizowanego w najlepszym windsurfingowym spocie w Jastarni. Zapisy na tegoroczne szkolenia i obozy windsurfingowe już ruszyły, zatem nie daj się wyprzedzić i sprawdź ofertę szkoły windsurfingowej FunSurf już dziś!

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 409 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obozy sportowe

Obozy sportowe - nowa firma:

Adres: