Firmy w: Kajaki - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Kajaki

 • "AG" AGNIESZKA MIKOŁAJCZYK »

  "AG" AGNIESZKA MIKOŁAJCZYK

  Firma AG Agnieszka Mikołajczyk od 1997 roku zajmuje się produkcją sprzętu pływającego: kajaków, kanu, łodzi oraz rowerów wodnych wykonanych z laminatu poliestrowo- szklanego. W swojej ofercie posiadamy również gotowe łazienki do domków letniskowych, kontenerów morskich i budowlanych oraz zjeżdżalnie- ślizgawki. Zadowolenie klientów oraz zapotrzebowanie rynku sprawia, że firma sukcesywnie zwiększa swoją ofertę sprzętu sportowo- rekreacyjnego. Produkowane przez nas wyroby znajdują uznanie wśród odbiorców zarówno w Polsce, jaki i w Niemczech czy Danii, Szwecji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt charakteryzował się najwyższą jakością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORTSWO HANDLOWO - USŁUGOWE AMAR MARIUSZ ANIKIEJ »

  PRZEDSIĘBIORTSWO HANDLOWO - USŁUGOWE AMAR MARIUSZ ANIKIEJ

  Firma AMAR zajmuje się organizacją spływów kajakowych rzeką Piławą a także Drawą, Gwdą, Różycą, Dobrzycą. Pomagamy w znalezieniu noclegu, cateringu, transportu osób. Służymy pomocą przy wyborze rzeki na spływ oraz podpowiemy jakie odcinki rzek są najbardziej odpowiednie do bezpiecznego spłynięcia. Spływy kajakowe to bardzo przyjemna forma czynnego wypoczynku a przy tym jedna z najtańszych form turystyki. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • M & M NETTRADER MARCIN PIĄTEK »

  M & M NETTRADER MARCIN PIĄTEK

  Mieszcząca się w Nowych Bielicach firma M&M NETTRADER założyła salon internetowy, gdzie możesz nabyć różnego rodzaju artykuły do wodnego wypoczynku. Wyszukasz tu kajaki turystyczne, dla wędkarzy, silniki, akumulatory i sprzęt do outdooru. Specjalnie dla wielbicieli wodnych szaleństw włączono do oferty banany oraz tuby wodne. Osoby uprawiające żeglarstwo kupią tu katamaran MULTISPORT. Istnieje możliwość dokonania zakupów na raty.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO TURYSTYKI KAJAKOWEJ SPŁYWANIE Grażyna Nowakowska »

  BIURO TURYSTYKI KAJAKOWEJ SPŁYWANIE Grażyna Nowakowska

  Biuro Turystyki Kajakowej Spływanie Organizujemy spływy kajakowe Wdą i Pilicą. Posiadamy najlepszy z obecnych na rynku sprzęt. Spływy weekendowe to świetny pomysł na spędzenie aktywnie soboty i niedzieli. Dla osób chcących poświęcić mniej czasu na wodzie oferujemy spływy jednodniowe jak i indywidualne. Zachęcamy do współpracy! Oferta: -spływy kajakowe -spływy kajakowe Pilicą -spływy Wdą -spływy kajakowe Wdą -spływy weekendowe Pilicą

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 402 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kajaki

Kajaki - nowa firma:

Adres: