Katalog Firm

Podkategoria: Baseny i aquaparki

 • Andrzej PIECHOCIŃSKI SZKOŁA PŁYWANIA ANDRZEJA PIECHOCIŃSKIEGO "ADI" »

  Andrzej PIECHOCIŃSKI SZKOŁA PŁYWANIA ANDRZEJA PIECHOCIŃSKIEGO "ADI"

  chcę zachęcić Was do zrobienia pierwszego kroku, o którym wielu z Was myśli od wielu lat, a mianowicie zaczęcia nauki pływania:) Wiem, że macie mnóstwo obaw w związku z tą decyzją, czy podołacie, czy jesteście w ogóle w stanie nauczyć się pływać. Otóż G W A R A N T U J Ę, że każdego dorosłego potrafię nauczyć pływać bez względu na wiek i możliwości, a setki moich zadowolonych uczniów są tego najlepszym przykładem! Nawet jeśli panicznie boicie się wody moje proste ćwiczenia szybko oswoją Was z wodą i pokonacie paraliżujący strach. Do każdego indywidualnie dostosowuję ćwiczenia pływackie, aby w jak najkrótszym czasie zaczął cieszyć się samodzielnym pływaniem. I może trudno w to uwierzyć ale dzięki mojej nauce zaczniecie pływać już po 10 godzinach! Gorąco zachęcam na moje kursy pływackie na Inflanckiej 8, Grzybowskiej, Lindego, Esperanto, Conrada. tel 604839841

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOROŻKO MAŁGORZATA "STARPOOL" »

  WOROŻKO MAŁGORZATA "STARPOOL"

  Nie tylko kompleksowe wykonawstwo basenów zewnętrznych i wewnętrznych, ale również i saun stanowi podstawę działalności przedsiębiorstwa Starpool. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność od 1984 roku, świadcząc swoje usługi na najwyższym poziomie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przedsiębiorstwo jest też wykonawcą pokryć tafli basenowych, w tym w formie pawilonów bądź w postaci pływającej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Artur Ducki, ,ARWENT" »

  Artur Ducki, ,ARWENT"

  Nasza jednostka funkcjonuje na rynku od bardzo dawna. Specjalizujemy się w budowie basenów, klimatyzacji tudzież wentylacji. Nasi specjaliści to wykwalifikowany personel ciągle poprawiający swoje kwalifikacje. Troskliwie doradzimy Państwu tudzież podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania. W owej sferze jesteśmy bezkonkurencyjni. Zadowolenie nabywców to nasz główny priorytet. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę tudzież zachęcamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRO-SPORT RAFAŁ OZIMEK »

  PRO-SPORT RAFAŁ OZIMEK

  Szkoła PRO-SPORT oferuje profesjonalne zajęcia pływania. Dzięki naszej ofercie podszkolisz umiejętności z zakresu pływania oraz oswoisz się z żywiołem jakim jest woda. Serdecznie zapraszamy na naukę dorosłych, dzieci a nawet niemowlęta! Nasza szkoła zapewnia opiekę doświadczonych instruktorów pływania oraz miła atmosferę podczas zajęć. Zapraszamy na baseny znajdujące się w Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Gliwicach, Chorzowie oraz Piekarach Śląskich!

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AQUA WORLD SP. Z O.O. »

  AQUA WORLD SP. Z O.O.

  W firmie Aqua World specjalizujemy się od kilkunastu lat w realizowaniu profesjonalnych usług na rynku projektowania oraz budowania basenów. Oferta naszej firmy obejmuje budowanie basenów a także instalacje basenowe czy budowanie fontann. Zajmujemy się montowaniem systemów SPA. Kompleksowe usługi naszej firmy obejmują między innymi projektowanie odpowiednio dopasowane do oczekiwań obiektu, sprawne wykonanie basenu ogrodowego.

  Spis Firm - Data dodania: 20 04 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 225 Odwiedziny netsprint 8 Odwiedziny msnbot 281 Odwiedziny googlebot 1990 Odwiedziny alexa 28

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Baseny i aquaparki

Baseny i aquaparki - nowa firma:

Adres: