Katalog Firm

Podkategoria: Urządzenia przemysłowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • "TECHNO-SERVICE" SPÓŁKA AKCYJNA »

  "TECHNO-SERVICE" SPÓŁKA AKCYJNA

  O FIRMIE TS PCB Techno-Service S. A. od niemal 30 lat jest wiodącym producentem płytek drukowanych. Przez wszystkie minione lata doprowadziliśmy proces produkcyjny do perfekcji, co pozwala nam zapewniać doskonałą, powtarzalną jakość obwodów, jak również oferować ich wykonanie w dowolnie wybranym przez klienta terminie. Jako jeden z nielicznych producentów potrafimy wprowadzać zmiany w projektach klientów także już w trakcie produkcji obwodów, co niejednokrotnie decyduje o powodzeniu przedsięwzięć naszych klientów. OFERTA Wykonywane obwody drukowane: wielowarstwowe, dwustronne, jednostronne Profil produkcji: średnie i małe serie, prototypy Możliwości produkcyjne: 40 tys. m2/rok Stosowane laminaty: FR4, high Tg, aluminiowe, ceramiczne, mikrofalowe Dostępne kolory maski: zielona, niebieska, czerwona, biała, czarna mat, inne na zamówienie Dostępne kolory opisów: biały, żółty, czarny, niebieski, czerwony, inne na zamówienie Dostępne pokrycie: złoto chemiczne, HAL bezołowiowy Obróbka mechaniczna: frezowanie, rylcowanie, ślepe i zagrzebane przelotki, frezowanie na głębokość, fazowanie Terminy realizacji dla zleceń prototypowych: ekspres od 24 h, standard 7 dni Terminy realizacji dla zleceń produkcyjnych: ekspres od 24 h, 5 dni w ofercie 5 LT, standard 9 dni POLECANE PRODUKTY 5LT - zamówienia na obwody jednostronne, dwustronne lub wielowarstwowe o powierzchni od 1 do 5 m2 w ciągu 5 dni roboczych. Korzystając z tej oferty klient nie ponosi kosztu przygotowania procesu testowania, a koszt dokumentacji jest wyjątkowo korzystny. Oferta dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej www. pcb-technoservice. eu Ceny płytek oraz dokumentacji są widoczne na stronie internetowej w zakładce "SERVICE w 5 dni" - dla zalogowanych użytkowników. Obwody drukowane na podłożu aluminiowym - polecane zwłaszcza dla rozwiązań LED. Proponujemy jedną z korzystniejszych cen takich obwodów na rynku. Obwody wielowarstwowe - realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, które stanowią zdecydowaną większość naszego wolumenu produkcji. Prototypy TSka - zlecenia prototypowe o łącznej powierzchni do 12 dm². Korzystając z tej oferty klient nie ponosi kosztu dokumentacji trwałej. Kalkulator cen zleceń TSka jest dostępny na naszej stronie internetowej. OBSŁUGA KLIENTA Sklep internetowy - swoim klientom proponujemy obsługę za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zamawianie obwodów jest tu tak proste jak zwykłe zakupy w Internecie! Wsparcie techniczne - do dyspozycji naszych klientów pozostaje wiedza naszych inżynierów CAM oraz technologów. Każdy projekt można z nami skonsultować przed podjęciem decyzji o uruchomieniu produkcji.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FABRYKA MASZYN PRALNICZYCH "PRAMAZUT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  FABRYKA MASZYN PRALNICZYCH "PRAMAZUT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Ośrodki wczasowe, pensjonatyJeśli chcesz wybudować pralnie we własnym domu wczasowym lub pensjonacie wypoczynkowym lub rozbudować już istniejącą trafiłeś pod dobry adres. SzpitaleJeśli spełnienie wymogów higieny jest dla Twojego szpitala niezwykle ważne i chcesz mieć pralnie to gwarantującą, pralnie "z barierą higieny" trafiłeś pod właściwy adres. Obiekty socjalneJeśli chcesz rozwiązać problemy z praniem, suszeniem lub prasowaniem bielizny, ubrań, obrusów swoich mieszkańców, lokatorów czy to w domach starości, żłobkach, przedszkolach trafiłeś pod właściwy adres. HoteleJeśli wysoka jakość usług nie jest Ci obojętna i chcesz posiadać pralnie lub rozbudować istniejącą na miarę swoich oczekiwań trafiłeś pod dobry adres. Domy Pomocy SpołecznejJeśli potrzebujesz wyprać, wysuszyć i wyprasować bieliznę pościelową, ubrania, ręczniki trafiłeś pod właściwy adres. Zakłady opiekuńczo-lecznicze, seminaria, zakonyJeżeli chcesz mieć zawsze czyste pranie, pościel, obrusy, serwetki, ręczniki, sutanny, alby na czas i na miejscu posiadając swoją pralnię trafiłeś pod właściwy adres. WięzieniaJeśli chcesz mieć niezawodne urządzenia w Twojej pralni, które w łatwy i prosty sposób wypiorą i wysuszą bieliznę dobrze trafiłeś. Pralnie samoobsługoweJeśli potrzebujesz solidnych, niezawodnych i ekonomicznych pralnic, pralnicowirówek, suszarek i magli samoobsługowych - maszyn wyposażonych w urządzenia na żetony trafiłeś pod właściwy adres. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Możesz się z nami skontaktować za pomocą telefonu, wysyłając fax lub e-mail.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ACIS MARCIN NIEWADZIK »

  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ACIS MARCIN NIEWADZIK

  Firma ACIS to gwarancja najwyższej jakości WORKÓW i FILTRÓW do odkurzaczy przemysłowych. Prowadzimy sklep internetowy dzięki czemu obsługujemy klientów w całej Polsce. ACIS to dealer profesjonalnych MYJNI PAROWYCH OPTIMA. Myjnie parowe Optima™ mają bardzo wiele zastosowań. Doskonale sprawdzają się zarówno w profesjonalnych myjniach samochodowych, jak i w firmach sprzątających, gastronomii, przemyśle spożywczym czy hotelarstwie. Firma ACIS to czyszczenie najnowszą technologią SUCHEGO LODU, prowadzimy usługi jak i sprzedaż urządzeń. SUCHY LÓD to najnowsza technologi czyszczenia wykorzystywana w różnych gałęziach przemysłu.  Firma ACIS Worki wykonane z włókniny nie rozrywają się i zapełniają niemal w 100%. Worki do odkurzaczy przemysłowych. Jeśli jesteś już zmęczony kolejnym pękniętym workiem papierowym który i tak zapełnił się tylko w 1/3 i trzeba go wymienić. Twój odkurzacz przestał już zasysać. To my mamy dla ciebie alternatywę tanie worki do odkurzaczy wykonane z włókniny nie pękają i zapełniają się niemal w 100%. Posiadamy worki i filtry niemal do wszystkich odkurzaczy przemysłowych i profesjonalnych na rynku. Firma Acis to gwarancja najlepszej jakości i profesjonalna obsługa klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CNC-PROJEKT Janusz Zagórski »

  CNC-PROJEKT Janusz Zagórski

  ECO-PROJEKT zajmuje się sprzedażą maszyn do gospodarki odpadami. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości rozdrabniarki, brykieciarki i belownice. Oferujemy sprzęt produkcji niemieckiej, polskiej i hiszpańskiej. Dodatkowo oferujemy również systemy do przechowywania ciekłych substancji niebezpiecznych: wanny wychwytowe, stacje magazynowe, systemowe elementy podłogowe. ECO-PROJEKT jako gałąź firmy CNC-PROJEKT, zajmującej się dostarczaniem i serwisem maszyn do obróbki metalu, dysponuje wysoko wykwalifikowanym serwisem na terenie całego kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAGNETIX JAROSŁAW SCHWARZ »

  MAGNETIX JAROSŁAW SCHWARZ

  Firma Magnetix jest polskim, renomowanym producentem urządzeń magnetycznych do zastosowań przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się takie pozycje jak: Detektory metali, Separatory metali, Elektromagnesy, Separatory magnetyczne, Chwytaki magnetyczne, Transport magnetyczny, Filtry magnetyczne, Wykrywacze metali. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELPO-TECH DYMEK-POHL ARLETA »

  ELPO-TECH DYMEK-POHL ARLETA

  Agregaty-Serwis. PL Sprzedaż Montaż Serwis Naprawa Świadczymy kompleksowe usługi związane z zasilaniem awaryjnym. Agregaty prądotwórcze, UPS, instalacje elektryczne, przyłącza, systemy wentylacyjne cechuje nas kompleksowe podejście do stawianych przed nami zadań. U nas kupisz agregat z pełną obsługą, zamówisz przegląd agregatu, możliwość włączenia Państwa systemu zasilania do systemu monitorującego 24h. Przejmując odpowiedzialność za sprawne i niezawodne działanie Państwa sieci, w pierwszej kolejności ocenimy jej stan techniczny, znajdziemy słabe punkty i usuniemy je. W ramach kompleksowego przeglądu, dokonamy pomiarów pracy systemu (w trybie jałowym i podczas pracy pod obciążeniem), sprawdzimy funkcjonowanie układów SZR, wydajność systemów UPS, parametry sieci energetycznej. Wszystko po to, aby w razie potrzeby system awaryjnego zasilania zadziałał w sposób niezawodny. Przy pełnej umowie serwisowej – jest to usługa bezpłatna! Ceny i zakres opieki serwisowej uzgadniane są indywidualnie. Ze względu na konieczność cyklicznego serwisowania agregatów prądotwórczych, specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowe zakresy usług rozpoczynające się od monitoringu aż po pełen zakres łącznie ze specjalnymi ofertami usług ubezpieczeniowych.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ATOMIZER PAWŁOWICZ MAREK »

  ATOMIZER PAWŁOWICZ MAREK

  ATOMIZER jest firmą działającą w różnych obszarach techniki, duży nacisk kładąc na innowacyjność oferowanych przez nas technologii. Współpracujemy z najlepszymi, a ich osiągnięcia proponujemy naszym klientom. Z jednej strony są to firmy wytyczające nowe możliwości w tradycyjnych obszarach zastosowań jak firma ALOtec Dresden oferująca technologię hartowania laserowego oraz proszkowego napawania laserowego. Rozwiązania proponowane przez ALOtec Dresden to całkowicie skomputeryzowane procesy zgodne ze standardami CAD/CAM. Technologie hartowania laserowego oraz proszkowego napawania laserowego stwarzają całkowicie nowe możliwości w zakresie precyzyjnej, szybkiej oraz w pełni przyjaznej środowisku obróbki cieplnej. Z drugiej strony to urządzenia rozpoznawalnego na całym świecie koncernu Atlas Copco. Jego produkty cechuje doskonała jakość, niezawodność, ergonomia, przyjazność środowisku oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Koncern Atlas Copco nie uznaje żadnych kompromisów w zakresie jakości swoich wyrobów. Z tego powodu urządzenia Atlas Copco cieszą się od wielu lat doskonała opinią wśród klientów. W ofercie firmy Atomizer znajdą Państwo kompresory, sprężarki, osuszacze, filtry oraz inne urządzenia oraz akcesoria pneumatyczne. Nasza oferta obejmuje produkty o różnym stopniu zaawansowania technicznego, dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WŁADYSŁAW WIERZBICKI, SMD WIERZBICKI ANDRZEJ WIERZBICKI »

  WŁADYSŁAW WIERZBICKI, SMD WIERZBICKI ANDRZEJ WIERZBICKI

  Montaż SMD i montaż przewlekany THT to nadrzędne piony działalności zakładu SMD Wierzbicki. Blisko 20-letnie doświadczenie przedsiębiorstwa SMD Wierzbicki doceniły tysiące zadowolonych kontrahentów. Zakład ten gwarantuje wszechobejmujące przygotowanie montażu powierzchniowego. To przedsiębiorstwo, które dostarcza wysokiej jakości obwody drukowane. Zakład zapewnia stały montaż elektroniki na rynku polskim od 1993 roku. Swoją siedzibę to przedsiębiorstwo posiada w Gdańsku w województwie pomorskim. Zakład ten opiera się na współpracy z markowymi koproducentami z całego świata. W swoim portfolio firma ta ma dziesiątki zrealizowanych zleceń.

  Spis Firm - Data dodania: 01 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Cad-Mech Sp. z o.o. »

  Cad-Mech Sp. z o.o.

  Optymalne rozwiązanie dla wszelkich zadań i wyzwań metrologicznych. Systemy pomiarowe i digitalizacyjne firmy Breuckmann znajdują zastosowanie tam, gdzie kluczowe znaczenie ma wysoka dokładność i rozdzielczość. WYDAJNOŚĆ I PRECYZJA: Systemy firmy Breuckmann charakteryzują się niezwykle szybkim pobieraniem danych o bardzo dużej rozdzielczości, w ciągu kilku sekund dostarczają bardzo dokładnych współrzędnych trójwymiarowych obiektów wszelkiego rodzaju, niezależnie od ich wielkości, geometrii i stopnia złożoności. Praktyczne kwalifikacje i efektywność systemu dowiedzione są w kontekście jego codziennych zastosowań, czy to w tradycyjnym laboratorium pomiarowym, warsztacie, czy w surowym i wymagającym środowisku produkcyjnym. ZASTOSOWANIE: Łącząc dużą wydajność oraz dokładną rozdzielczość szczegółów z szerokim wyborem dostępnych pól pomiarowych systemy firmy Breuckmann stanowią optymalne rozwiązanie dla: Wszelkich prac trójwymiarowych w zakresie opracowywania wyrobów i kontroli jakości Kontroli i badań części z blach w motoryzacji Wykonywania form i oprzyrządowania Kontroli jakości przy projektowaniu wyrobów Projektów pomiarów i digitalizacji w inżynierii odwrotnej Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy oraz skorzystania z naszych usług. Zapraszam na naszą stronę internetową www. skanery-3d. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BRAVOS SPÓŁKA CYWILNA RADOSŁAW KĘDZIORA, DAWID KĘDZIORA »

  BRAVOS SPÓŁKA CYWILNA RADOSŁAW KĘDZIORA, DAWID KĘDZIORA

  BRAVOS s. c. Gorzów Wlkp. Wszystko do czyszczenia. Sprzedaż serwis wynajem urządzeń czyszczących KARCHER. Usługi czyszczenia, konserwacji i renowacji. Dystrybucja KARCHER. Sprzedaż urządzeń wysokociśnieniowych, polerek, odkurzaczy przemysłowych, parownic, szorowarek. W naszej szerokiej gamie produktów posiadamy również środki do utrzymania czystości, chemię samochodową. Firma świadczy, także usługi w zakresie serwisu myjek ciśnieniowych.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 183 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 534 Odwiedziny alexa 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Urządzenia przemysłowe

Urządzenia przemysłowe - nowa firma:

Adres: