Firmy w: Tworzywa sztuczne, kauczuk - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Tworzywa sztuczne, kauczuk

 • P.P.H.U. KauPoSil TOMASZ CIEŚLAK »

  P.P.H.U. KauPoSil TOMASZ CIEŚLAK

  Firma KauPoSil jest przedstawicielem handlowym amerykańskiej firmy Smooth-On na Polskę. Firma Smooth-On jest wiodącym producentem płynnych tworzyw sztucznych o szerokim spektrum zastosowań. W swojej ofercie posiadamy kauczuki poliuretanowe i silikonowe, poliuretanowe pianki nisko-rozporowe oraz płynne żywice poliuretanowe. Swoje działania handlowe koncentrujemy głównie na kauczukach poliuretanowych i silikonowych, które służą do produkcji elastycznych form, matryc do betonu strukturalnego oraz matryc do kinet w dennicach monolitycznych. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, łatwym sposobem mieszania oraz prostym zastosowaniem. Szeroki asortyment wyrobów i korzystne warunki współpracy sprawiają, iż firma KauPoSil jest solidnym partnerem handlowym. Naszym partnerom gwarantujemy wysokiej jakości serwis, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe. Jesteśmy do państwa dyspozycji

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H. "REGLASS" S.C. GRZEGORZ DZIEDZIUL, JOANNA DZIEDZIUL »

  P.P.H. "REGLASS" S.C. GRZEGORZ DZIEDZIUL, JOANNA DZIEDZIUL

  P. P. H. "REGLASS" s. c. specjalizuje się w produkcji artykułów reklamowych (pos) z plexi /akrylu/, PCV, PS, polistyrenu wysokoudarowego /hipsu/ i irosanu. Mogą one być łączone z akcesoriami chromowanymi /rury/, MDF-em, drewnem itp. Nadruk wykonany jest z użyciem najnowocześniejszych dostępnych obecnie technik. Głównym naszym produktem są tombstone'y, inaczej przedmioty płaskie zalewane w plexi takie jak wizytówki, kartki, pieniądze itp.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "TRANS-WEST" GMBH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "TRANS-WEST" GMBH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Strona jest poświęcona ofercie firmy P. P. H. U. Trans-West GmbH Sp. z o. o. ze Środy Wielkopolskiej. Mogą znaleźć na niej Państwo m. in. informacje o firmie: adres, krótka historia firmy; jak również szczegółową jej ofertę. Na stronie jest możliwość złożenia zapytania. Wśród oferowanego asortymentu znajdują się m. in. : grzałki patronowe, zwojowe, rurowe; opaski grzejne; elementy grzejne; wtyczki; szybkozłączki; dysze; materiały izolacyjne; promienniki podczerwienie; czujniki ciśnienia i temperatury. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!!!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EUROGOMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EUROGOMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Eurogoma to producent sztucznej trawy dla celów sportowych oraz użytkowych. Firma oferuje bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw, nawierzchnie sportowe i inne oraz nawierzchnie poliuretanowe. Sztuczna nawierzchnia to mniej wymagający odpowiednik naturalnej trawy. Wymaga mniejszej uwagi oraz pielęgnacji a przy tym jest bardzo bezpieczna. Eurogoma zajmuje się także sprzedażą najwyższej jakości płytek elastycznych, granulatu SBR, EPDM oraz montażem jednolitych, syntetycznych nawierzchni sportowych.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FABRYKA FORM METALOWYCH "FORMET" SPÓŁKA AKCYJNA W LIKWIDACJI W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ »

  FABRYKA FORM METALOWYCH "FORMET" SPÓŁKA AKCYJNA W LIKWIDACJI W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ

  Fabryka Form Metalowych „Formet S. A. ” to bydgoska firma mogąca pochwalić się ponad 45-letnią tradycją. Specjalizuje się w wykonawstwie form wtryskowych dla najważniejszych branż przemysłowych, takich jak: AGD, RTV, motoryzacyjna, elektronarzędzi czy też artykułów ogrodowych. Ponadto firma posiada w swojej ofercie szereg usług, w skład których wchodzą m. in. usługi z zakresu regeneracji form wtryskowych, pełnej obróbki metali, niskoseryjnej produkcji detali z plastiku oraz wykonywanie zniszczonych elementów tłoczników, wykrojników i innego oprzyrządowania. Przez cały okres swego istnienia nieustannie rozwija park narzędziowy tak aby połączyć doświadczenie z nowoczesnością. Grono specjalistów realizuje najbardziej złożone zamόwienia. Park maszynowy umożliwia wykonanie nawet 20 form miesięcznie o zróżnicowanej geometrii i znacznych wymiarach (do 1500mm x 2000mm ) oraz ciężarze dochodzącym do 18 ton. Niewiele firm w Polsce jest w stanie wyprodukować formy o tak znacznych gabarytach, co daje Formetowi przewagę nad większością krajowych narzędziowni. Do każdej wyprodukowanej formy dołączana jest książka serwisowa. Co więcej, firma zapewnia pełne serwisowanie wszystkich form w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Marka Formet jest rozpoznawalna zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wyroby firmy eksportowane są między innymi do: Szwecji, Belgii, Niemiec, Rosji, Czech i Słowacji. Formet S. A. posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 przyznany przez brytyjską firmę ISOQAR. Firma była niejednokrotnie nagradzana i wyróżniana, m. in. w roku 2008 otrzymała certyfikat przyznający jej tytuł Lidera Rynku - Najlepszej w Polsce Firmy w zakresie produkcji form wtryskowych i ciśnieniowych oraz wyróżnienie Euro Leader.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EKOTECH" J.RZĄSA I T.STANOWSKI SPÓŁKA JAWNA »

  "EKOTECH" J.RZĄSA I T.STANOWSKI SPÓŁKA JAWNA

  Firma "EKOTECH" sp. j z siedzibą w Jarosławiu już od początku działalności ukierunkowała się by swoimi wyrobami służyć ludziom i środowisku. 20 lat istnienia na rynku produkcyjnym może poświadczyć nasze ogromne doświadczenie w dziedzinie żywic nie tylko na rynku krajowym ale również zagranicznym. Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji oraz surowców renomowanych firm o najwyższej jakości sprawia, że nasze wyroby charakteryzują się wysoką trwałością oraz wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, promieniowanie UV. Dzięki pracy wykwalifikowanych pracowników naszej firmy z działu badawczo – rozwojowego, "EKOTECH" stale zwiększa swoją ofertę o nowe produkty oraz udoskonala już istniejące tak by nasze wyroby były satysfakcjonujące dla klientów na dzisiejszym rynku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych stale zwiększając ich liczebność oraz przeznaczenie. Z czasem do naszej oferty dołączyły wanny, krzesełka stadionowe, zbiorniki. Najnowszym produktem, w którego wytwarzaniu jesteśmy pionierami na rynku są płyty ostrzegawcze typu "Brajl". Śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie produktów z żywic. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oraz zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 1062 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tworzywa sztuczne, kauczuk

Tworzywa sztuczne, kauczuk - nowa firma:

Adres: