Katalog Firm

Podkategoria: Sprężarki i kompresory

 • VERVO Sp. o.o. »

  VERVO Sp. o.o.

  Zachęcam każdego stosującego kompresory, sprężarki a także pompy próżniowe, dmuchawy czyli każdego używającego sprężonego powietrza w procesach produkcyjnych, przemysłowych, transportowych, budowlanych, remontowych jak również w czynnościach warsztatowych i porządkowych do zapoznania się z ofertą całościowych technik w obrębie projektowania i wdrażania instalacji pneumatycznych oraz ofertą handlową różnego rodzaju maszyn w których elementem roboczym jest powietrze. Na witrynie firmowej firmy Vervo zaznajomimy się z wszechstronną ofertą produktową obejmującą urządzenia do uzyskiwania (sprężarki i kompresory) a także uzdatniania sprężonego powietrza (osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne), moduły systemów odmuchowych opartych o sprężone powietrze oraz niskie ciśnienie dmuchawy, pompy próżniowe oraz narzędzia pneumatyczne (dysze i pistolety pneumatyczne). Vervo Specjalnością Vervo są przede wszystkim metody pozwalające obniżyć koszty sprężonego powietrza, zwiększać skuteczność czynności w których wykorzystywane jest sprężone powietrze, próżnia oraz powietrze o niskim ciśnieniu i usprawniać bezpieczeństwo pracy. Asortyment i rozwiązania Vervo mają użycie w licznych aplikacjach i wielu rodzajach przemysłu. Szczegółowa lista asortymentowa Vervo: [*]Przemysłowe sprężarki łopatkowe firmy Mattei [*]Dmuchawy i przemysłowe wentylatory firmy Air Control Industries (ACI) [*]Pompy próżniowe olejowe, bezolejowe i dwustopniowe oraz dmuchawy bocznokanałowe firmy DVP Vacuum Technology [*]Warsztatowe sprężarki tłokowe firmy Dari [*]Profesjonalne odkurzacze przemysłowe firmy Master [*]Osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne oraz filtry koalescencyjne i węglowe jak również separatory woda-olej [*]Bezpieczniki powietrzne, regulatory, filtry oraz stacje przygotowania powietrza FRL firmy Protect-Air [*]Bezpieczne dysze, pistolety pneumatyczne oraz tłumiki zaworów pneumatycznych szwedzkiej firmy SILVENT oraz inne akcesoria pneumatyczne (szybkozłącza i węże pneumatyczne) [*]Poziome i pionowe zbiorniki ciśnieniowe sprężonego powietrza wraz z certyfikowanym osprzętem zgodnie z wymaganiami UDT

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TECH-TRANSFER WŁODZIMIERZ OLSZEWSKI »

  TECH-TRANSFER WŁODZIMIERZ OLSZEWSKI

  Firma Tech-Transfer jest oficjalnym przedstawicielem produktów marki Cook Compression. W katalogu przedsiębiorstwo oferuje w szczególności części do sprężarek tłokowych, czy też materiały termoplastyczne, które są wykorzystywane między innymi do produkcji pierścieni tłokowych oraz dławicowych. Klienci przeglądając katalog produktów znajdą między innymi latarnie zaworów i obciążniki regulacyjne oraz tłoki i tłoczyska.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA »

  "PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA

  Pneumaticon - naszym celem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów z zakresu pneumatyki oraz udzielanie profesjonalnej pomoc w doborze odpowiednich narzędzi i urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprzęty i akcesoria renomowanych producentów, na które udzielamy gwarancji, a wedle życzenia służymy również obsługą serwisową. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny googlebot 438 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprężarki i kompresory

Sprężarki i kompresory - nowa firma:

Adres: