Katalog Firm

Podkategoria: Przemysł spożywczy

 • PRZEDSIĘBIORSTWO A.N.T. S.C. BOGUSŁAW WRÓBEL, JUSTYNA WRÓBEL »

  PRZEDSIĘBIORSTWO A.N.T. S.C. BOGUSŁAW WRÓBEL, JUSTYNA WRÓBEL

  Przedsiębiorstwo A. N. T. s. c. jest wykonawcą wysokiej jakości powłok antadhezyjnych - silikonowych i teflonowych zarówno nowych jak i regenerowanychPowłoki te, zwłaszcza w produkcji spożywczej czy piekarniczej, umożliwiają pracę bez stosowania dodatkowych środków oddzielających. Przedsiębiorstwo A. N. T. s. c. produkuje także i regeneruje sprzęt wypiekowy, między innymi: formy wypiekowe i zestawy form dowolnych rozmiarów, formy tostowe, tace wypiekowe lite i perforowane, tace wypiekowe bagietkowe dowolnych rozmiarów i kształtów, aparaty wrzutowe czy wózki wypiekowe i transportowe.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STĘPIEŃ KONRAD "diKon" »

  STĘPIEŃ KONRAD "diKon"

  Firma diKon działa głównie w przemyśle spożywczym od 2001 roku. specjalizujemy się głównie w realizacji indywidualnych projektów maszyn i linii technologicznych. Produkcja maszyn: Detektor x-ray, maszyny pąkujące do pakowania w kubki zgrzewane folią, detektory zamknięcia słoika twist -off, systemy dozowania, mieszalniki, linie dań gotowych, kompletne linie do pakowania w wiaderka. Indywidualne projekty: Systemy wizyjne i oprogramowanie dedykowane, projekty urządzeń na zamówienie, urządzenia wspomagające System Kontroli Jakości, systemy jonizacji i sterylizacji powietrza, suszenie opakowań - noże  powietrzne maszyny pakujące, maszyny liniowe, detektor x-ray, detektor rentgena, linie do pakowania wiaderek, linie gotowych dań, systemy osuszania, systemy wizyjne, noże powietrzne jonizator, transportery

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zagroda Opolska Sp. z o.o. »

  Zagroda Opolska Sp. z o.o.

  Utrzymanie tradycji i dobra opinia konsumentów to nasz cel. Z pasją, już ponad dwadzieścia lat zajmujemy się produkowaniem unikalnych wędlin, których podstawą jest dziczyzna. Mięso z dzikich zwierząt jest całkowicie odmienne od powszechnie używanych do produkowania wędlin, mięs wieprzowych i wołowych. Różnice smaku są nie do porównania a powstają one całkowicie ze względu na pokarm jaki jedzą zwierzęta. Na wolności zwierzęta odżywiają się wyłącznie tym co znajdą w naturze, czyli nie przyjmują antybiotyków czy karmy modyfikowanej genetycznie, ich dieta jest bardzo bogata w cenne składniki odżywcze i witaminy. W związku z tym, że nie wykorzystujemy do produkcji chemii, wyroby jakie mamy w swojej ofercie są szczególne nie tylko ze względu na smak lecz także wartość odżywczą. Nasze produkty z dziczyzny są właściwe dla dzieci, są nie tylko smaczne i zdrowe, ale też bezpieczne. Zapraszamy do na zakupy także online i życzymy wyjątkowych doznań smakowych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Wędliny z Dębiny" Elżbieta Tomaszewska »

  "Wędliny z Dębiny" Elżbieta Tomaszewska

  Masarnia Wędliny z Dębiny oferuje wyroby mięsno-wędliniarskie przyrządzane ze specjalnie wyselekcjonowanych składników według tradycyjnej receptury. Niepowtarzalny smak naszych wędlin i ich doskonała jakość to zasługa tradycyjnej metody wędzenia oraz doboru naturalnych przypraw. Naszym klientom oferujemy produkty świeże, smaczne i w dobrej cenie, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie wielu konsumentów. Masarnia Wędliny z Dębiny stawia na jakość, tradycję i dobry smak. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 487 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł spożywczy

Przemysł spożywczy - nowa firma:

Adres: