Katalog Firm

Podkategoria: Przemysł metalurgiczny

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Weldon Sp. z o.o. »

  Weldon Sp. z o.o.

  Strona spółki Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie przedsiębiorstwa są m. in. kontenery techniczne, portiernie, budowlane, morskie, magazynowe i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery. Uzyskane w ostatnim okresie wiedza i doświadczenie umożliwiły rozszerzenie zakresu produkcji metalowej o nowe działy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znacznemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pawłowski Janusz "ROLSTAL PAWŁOWSKI" »

  Pawłowski Janusz "ROLSTAL PAWŁOWSKI"

  Firma ROLSTAL Pawłowski powstała w 1989 r. jest wiodącym w kraju producentem hal stalowych i wyposażenia budynków inwentarskich dla bydła, trzody i koni. Działalność firmy i jakość oferowanych wyrobów została wielokrotnie nagrodzona na wielu wystawach w branży hodowlanej. W bogatej ofercie firmy znajdują się: KONSTRUKCJE STALOWE BUDYNKÓW INWENTARSKICH; WYPOSAŻENIE DO HODOWLI BYDŁA; WYPOSAŻENIE DO HODOWLI TRZODY; STAJNIE I UJEŻDŹALNIE DLA KONI.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AWM-SERWIS JERZY GUZOWSKI »

  AWM-SERWIS JERZY GUZOWSKI

  Firma AWM-SERWIS powstała w 2003 roku. Od początku działalności posiadamy w sprzedaży części eksploatacyjne do wycinarek laserowych, narzędzi do pras krawędziowych oraz wykrawarek rewolwerowych. Od 2004 roku zajmujemy się także sprzedażą używanych maszyn wiodących producentów takich jak: Amada, Trumpf, Bystronic, Mazak. Ponadto wykonujemy usługi serwisowe obrabiarek firmy AMADA i TRUMPF, prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi wszystkich typów maszyn tego producenta oraz oprogramowania zewnętrznego. Dzięki obszernej wiedzy i nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić w zakupie odpowiedniej maszyny, która spełni Państwa oczekiwania produkcyjne. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę: załadunek, transport wraz z ubezpieczeniem, rozładunek u klienta, uruchomienie, szkolenie pracowników oraz wsparcie techniczne i serwis. Nasz dział handlowy zapewni Państwu rzetelną i miłą obsługę. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO ŚLUSARSKI "WELDERSTAL" Kempka Anna »

  ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO ŚLUSARSKI "WELDERSTAL" Kempka Anna

  Nasze wyroby to: - kombajny do załadunku regałów - taśmociągi - wyciągarki - wciągarki - czesarki - podesty - kontenery - hoppery - instalacje do klimatyzacji oraz wentylacji - drzwi - balustrady - poręcze - bramy - furtki - zadaszenia - kratki ściekowe   Świadczymy także usługi w zakresie: -spawanie stali czarnej -spawanie stali nierdzewnej -spawanie aluminium -montaż instalacji wodnych oraz CO -spawanie kotłów -walcowanie blach do gubości 5mm, L max – 700mm -zwijanie stożków

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ELEKTROMETAL" PIOTR KASPEREK I WALDEMAR KAWA SPÓŁKA JAWNA »

  "ELEKTROMETAL" PIOTR KASPEREK I WALDEMAR KAWA SPÓŁKA JAWNA

  Producent mebli ekspozycyjnych, ogrodzeń, konstrukcji stalowych, suszarni do tytoniu, łóżek metalowych, regały magazynowe, wyroby metalowe, metal, konstrukcje stalowe, wyposażenie sklepów, regały, ogrodzenia, ogrodzenia metalowe, ogrodzenia kute, metaloplastyka, kowalstwo artystyczne, bramy, bramy przesuwne, balustrady, automatyka, napędy do bram, siłowniki do bram, meble sklepowe, meble ekspozycyjne, meble metalowe, meble do sklepu, obróbka metali, biłgoraj, powiat biłgorajski, tarnogród, em, elektrometal, nice, nice gate, suszarnie do liści tytoniu, wieszaki do liści tytoniu, wieszaki do tytoniu, suszarnie do tytoniu, stoły do nabijania tytoniu, maszynownie, tunele foliowe, obsypniki, łóżka metalowe, łóżka

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TECHNIKA SPAWALNICZA" Sp. z o.o. »

  "TECHNIKA SPAWALNICZA" Sp. z o.o.

  Oferujemy zgrzewarki oraz technologię jednego z największych w Europie producentów zgrzewarek rezystancyjnych, w tym zgrzewarek inwertorowych. Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi kompleksowej obsługi w zakresie opracowania technologii zgrzewania, doboru odpowiednich urządzeń, zaprojektowania przyrządów i samodzielnych stanowisk zgrzewalniczych wraz z ich wykonaniem, uruchomieniem i wdrożeniem do produkcji.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie mielec »

  Piaskowanie mielec

  Piaskowanie mielec, Śrutowanie mielec, Szkiełkowanie mielec, renowacja felg mielec, piaskowanie detali www. wysmet. pl oczyszczanie detali z zendry hutniczej, rdzy, zarysowań, renowacja elementow stalowych, aluminiowych metoda szkiełkowania śrutowania piaskowania elektrokorundem chropowacenie powierzchni śrutem staliwnym ostrokrawędziowym, łagodzenie chropowatości mikroskopijnymi kulkami szklanymi, piaskowanie zacisków hamulcowych

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Restal Plus Sp. z o.o. »

  Restal Plus Sp. z o.o.

  Wyroby hutnicze Rzeszów, tania stal zbrojeniowa - „Restal Plus Sp. z o. o. ” Działamy już od 10 lat i przez ten czas zdobyliśmy uznanie klientów i mocną pozycję w branży. Dowodem tego są liczne nagrody (m. in. Fair Play, wyróżnienie Gazeli Biznesu) dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dysponujemy własną prężnie działającą flotą transportową. Pręty żebrowane i gładkie, profile, blachy, rury, kątowniki zimnogięte i gorącowalcowane, płaskowniki. Możliwość cięcia i transportu na terenie województwa podkarpackiego. Biuro czynne 7-16, „Restal Plus” Sp. z o. o. Rzeszów, ul. Baczyńskiego 9 35-210 Rzeszów, www. restal. pl, adres e-mail: restal@restal.pl, tel. (017) 853 82 40, fax. (017) 853 71 23.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA LUDWISARSKA JANA FELCZYŃSKIEGO PIOTR OLSZEWSKI »

  PRACOWNIA LUDWISARSKA JANA FELCZYŃSKIEGO PIOTR OLSZEWSKI

  Odlewnia dzwonów specializująca się w dzwonach kościelnych, zestawach dzwonów, napędach do dzwonów, carillonach, dzwonnicach oraz dzwonach okrętowych i okazjonalnych. Jakość od 1808 roku. Oferowane przez nas dzwony kościelne są odlewane z najlepszych materiałów według starej ludwisarskiej tradycji. Podstawowymi materiałami do wyrobu dzwonów są miedź i cyna; używa się ich w stosunku 78:22. Właściwe proporcje, dobre wymieszanie topionych materiałów, temperatura masy w chwili odlewu wpływają nie tylko na dźwięk i ton dzwonu, ale i na jego wygląd, kolor i połysk. Wykonujemy szeroki asortyment dzwonów według profilu średniego. Najmniejszymi dzwonami kościelnymi w naszej ofercie są sygnaturki 12 kilogramowe. Górna granica jest niemal nieograniczona - możemy pochwalić się dzwonem o wadze 9500 kg odlanym w 2000 roku. Nasza pracownia na zamówienie wykonuje także zespoły dzwonowe. Doniosłe wrażenie oddają trój i więcej dźwiękowe zespoły harmonijne mollowe i durowe oraz zespoły melodyczne. Współpracując z profesjonalnymi firmami świadczącymi usługi zawieszania i automatyki dzwonów jesteśmy w stanie w pełni dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb zaczynając od projektu dzwonu a kończąc na jego montażu. Nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki obejmują m. in: napędy dzwonów, zegary sterujące do dzwonów, zdalne sterowanie oraz kompleksowe systemy wieżowe.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "STAL" ALEKSANDER KRIUKOW »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "STAL" ALEKSANDER KRIUKOW

  Jesteśmy producentem siatek ogrodzeniowych, ocynkowanych i powlekanych PCV. Można u nas zakupić kompleksowe ogrodzenie wraz z wszelkimi akcesoriami. W ofercie posiadamy słupki malowane podkładem, ocynkowane, ocynkowane malowane proszkowo na zielono, powlekane. Są też takie akcesoria jak napinacze, obejmy, drut do naciągu, drut wiązałkowy itd. Można również u nas zakupić drut ocynkowany i powlekany – TANIO! Mamy niezwykle konkurencyjne ceny oraz bardzo dobrą jakość naszego produktu, poświadczoną wszelkimi certyfikatami. Siatkę wykonujemy z twardego drutu z bardzo dużą ilością ocynku. Powleczenie drutu wykonujemy wykorzystując bardzo dobre tworzywo – ANWIL WŁOCŁAWEK. Nasza firma mieści się w centrum Polski - Starowa Góra, przy ul Parterowej 4 (pod Łodzią). Rodzaje wyrobów, zdjęcia oraz aktualny cennik znajdą Państwo na stronie internetowej www. tanidrut. com lub proszę o kontakt e-mail: stal29@interia.eulub tel. /fax (42)2279241, 502-625-644, 502-615-001, 660632846

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 568 Odwiedziny alexa 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł metalurgiczny

Przemysł metalurgiczny - nowa firma:

Adres: