Katalog Firm

Podkategoria: Przemysł maszynowy

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • BIURO HANDLOWE DMT MASZYNY PRAŻMOWSKA DOROTA »

  BIURO HANDLOWE DMT MASZYNY PRAŻMOWSKA DOROTA

  Firma BH DMT Maszyny oferuje: przecinarki taśmowe, prasy krawędziowe, zwijarki do profili i blach, wypalarki plazmowe i laserowe, nożyce gilotynowe. Dbamy też o poszerzanie naszej oferty by była ona kompletna i odpowiadała aktualnym potrzebom rynku. Jeżeli potrzebujecie maszyny, której nie mamy aktualnie na stanie magazynowym, w krótkim czasie sprowadzimy je specjalnie dla Państwa. Jeżeli masz problem z doborem maszyny możesz skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy szybko i profesjonalnie doradzą i udzielą wszelkich informacji. Jeśli nie wiesz jaki model będzie dla Ciebie optymalny to nie czekaj nawet chwili tylko do nas zadzwoń TEL; + 48 41 373 83 04

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE Sp. z o.o. »

  LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.

  W niektórych przypadkach, wynajem wózków widłowych jest korzystniejszy niż zakup na własność. Rozwiązania wynajmu wózków widłowych proponowane przez naszą firmę pozwalają optymalnie inwestować w środki w zakresie prowadzenia podstawowej działalności. Wynajem wózków widłowych umożliwia z wyprzedzeniem przewidywać poziom kosztów i optymalizować ich wielkość poprzez dopasowanie rozmiaru floty, niezbędnej do realizacji strategicznych celów firmy. Wynajem wózków widłowych pozwala również dostosować wielkość floty maszyndo chwilowo zwiększonych obciążeń i nieprzewidzianych okoliczności. Oferujemy szeroką gamę umów wynajmu wózków widłwych. Umowy Wynajmu proponowane przez nas dostosowywane są do wymagań i potrzeb klienta. Wynajem Długoterminowy daje korzyści płynące z używania wózków, a jednocześnie ogranicza problemy wynikające z posiadania własnych wózków widłowych. Wynajem Krótkoterminowy pozwala na szybką reakcję na zaistniałą sytuację (np. nagły wzrost zamówień), pozwalając nadal zachować przewidywalność kosztów i uproszczenie zarządzania flotą wózków. Nasze działania związane z Wynajmem mają na celu zwiększenia oferty, elastyczności Państwa Firmy. Niezależnie czy potrzebują Państwo wynajmu krótko -, średnio, -lub długoterminowego, jesteśmy solidnym partnerem, który pomoże w analizie kosztów transportu wewnętrznego, a także przedstawi rozwiązania pozwalające rozwiązać problemy w tym zakresie. Istnieje możliwość wynajęcia wózka widłowego w raz z operatorem. Jeżeli chcesz wynająć wózek widłowy skontaktuj się z naszym działem wózki widłowe wynajem. wynajem wózków widłowych na terenie calego kraju. Konkurencyjne ceny, możliwosć wynajęcia wózka z operatorem. Wózki widłowe wynajem. Wynajęcie wózka widłowego w naszej firmie jest bardzo korzystne.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IZABELA CHOMICZ »

  IZABELA CHOMICZ

  Sprzedaż i serwis maszyn do obróbki plastycznej blachy. Zaopatrujemy Polskę jak i całą Europę. Najbardziej zależy nam na zadowoleniu klienta. Transakcjami zajmujemy się kompleksowo. Pomagamy w uzyskaniu funduszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do skorzystania z naszej oferty handlowej. Jako grupa doświadczonych inżynierów poziom naszych usług jest na najwyższym poziomie od momentu zapytania aż do całkowitego zamknięcia sprawy.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przecinarki Bomar, palniki Harris, piły Lenox, serwis bomar »

  Przecinarki Bomar, palniki Harris, piły Lenox, serwis bomar

  Z obróbką metali spotykamy się w niemal każdym przedsiębiorstwie. Prace związanie z cięciem, spawaniem, wierceniem, gięciem itp. wymagają użycia odpowiednich maszyn i narzędzi. Firma Bromaz w swojej ofercie posiada szereg profesjonalnych maszyn i narzędzi dedykowanych tym wszystkim, którzy mają do czynienia z obróbką metali. W ofercie posiadamy przecinarki taśmowe BOMAR, przecinarki plazmowo-gazowe PIERCE, przecinarki plazmowe Kjellberg, Hypertherm, Cebora, piły taśmowe Lenox. Wszystkim sprzedawanym przez nas maszyną zapewniamy pełny serwis pogwarancyjny oraz dostawę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SILNY & SALAMON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "SILNY & SALAMON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Konfekcjonowanie i pakowanie to specjalność Silny Salomon. Zapraszamy po systemy i urządzenia do pakowania, maszyny klipsujące i maszyny pakujące - nasze rozwiąznia są zdecydowanie prostsze. Linie formujące do czekolady, formowanie kartonów, systemy podające i bufory. Flow pack, zamknięcia do worków, krajalnice, linie pakujące w folie. Pakowanie - firma zaprasza po maszyny pakujące i liczące. Zapraszamy po maszyny pakujące - pakowanie cukierków.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VELTEKO POLSKA Sp. z o. o. »

  VELTEKO POLSKA Sp. z o. o.

  Oferujemy maszyny pakujące, linie pakujące, urządzenia kartonujące, torebki i urządzenia do pakowania produktów. Kompleksowa sprzedaż i projektowanie linii pakujących, urządzeń pakujących i techniki pakowania. Zapewniamy dostawę, montaż i serwis maszyn pakujących, dozowników, urządzeń kartonujących i innych urządzeń do pakowania, opakowania, torebki do pakowania, pakowane produkty, dozownik, kartoniarka, urządzenia pakujące dla przemysłu spożywczego, pionowe maszyny pakujące, pakowaczki, poziome maszyny pakujące,

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OBRÓBKI SKRAWANIEM 'DARMET' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ZAKŁAD OBRÓBKI SKRAWANIEM 'DARMET' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma "DARMET" została założona w 1988 roku w Białymstoku. Jesteśmy zakładem produkującym wyroby dla przemysłu maszynowego i górnictwa. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym - obrabiarki CNC oraz doskonale wykwalifikowany zespół pracowników zarówno na szczeblu kierowniczym jak i produkcyjnym. Z każdym rokiem firma poszerza swoją ofertę produkcyjną i handlową o nowe produkty. Nasze wyroby są produkowane w systemie zarządzania jakością ISO 9001. Klientom gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz stabilność współpracy. Od 2008 roku rozpoczęliśmy działalność handlową polegającą na sprzedaży narzędzi i oprzyrządowania renomowanych firm polskich i zagranicznych. Obecnie współpracujemy z: Allied Maxcut Engineering Company, Kennemetal, Rineck, Fenes, Fanar, Bison-Bial oraz wieloma innymi. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę handlową starając się zapewnić optymalną obsługę naszych odbiorców. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga gwarantują szybką i profesjonalną obsługę i realizację Państwa zamówień. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'KOLEKTOR-SYSTEMY CIEPLNE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  'KOLEKTOR-SYSTEMY CIEPLNE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Kolektor Systemy Cieplne - Połchowo, Rekowo Górne, ul. Lipowa. Firma istnieje od 1994 roku - Zapewniamy szybkość wykonania zleceń, miłą i fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Silniki elektryczne, sprężarki chłodnicze - posiadamy duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne - możemy fachowo wykonać powierzone przez Państwa zlecenia. Oferta to cewki zalewane żywicą, sprzedaż części do sprężarek chłodniczych - Bitzer, Copeland. Remonty, naprawa i przezwjanie silników elektrycznych i sprężarek chłodniczych. Zapraszamy - produkcja cewek zalewanch żywicą. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OBRÓBKI SKRAWANIEM PORĘBA HĄC KRZYSZTOF »

  ZAKŁAD OBRÓBKI SKRAWANIEM PORĘBA HĄC KRZYSZTOF

  Firma wykonuje usługi w zakresie szlifowania elementów obrabiarek o długości do 6 metrów wraz z doradztwem technicznym w zakresie szlifowania elementów utwardzanych, miękkich i z nakładkami hartowanymi oraz sprawdzeniem i ustawieniem geometrii maszyny. Szlifowanie odbywa się z chłodzeniem wodnym, co skraca czas szlifowania i poprawia jego jakość. Posiadam 25 – letnie doświadczenie w zakresie szlifowania. Jako mała firma zapewniamy szybką i sprawna realizację zamówienia, pełne dostosowanie do potrzeb klienta i najniższe ceny na rynku

  Spis Firm - Data dodania: 01 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MS TECH-SOLUTIONS MAREK SIBIRSKI »

  MS TECH-SOLUTIONS MAREK SIBIRSKI

  Specjalizujemy się w zakresie procesów obróbki skrawaniem, procesów spawania, budowy silników spalinowych oraz szeroko pojętych procesów obróbki metalu (obr. plastyczna, obr. cieplna, odlewanie). Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy i zdobywamy pracując w firmach wysokich technologii (High-tech). Dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas rozwiązania odpowiadają obecnemu stanowi techniki. Nasi klienci to największe światowe firmy, liderzy w swoich branżach.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 582 Odwiedziny alexa 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł maszynowy

Przemysł maszynowy - nowa firma:

Adres: