Katalog Firm

Podkategoria: Przemysł drzewny i papierniczy

1 · 2 · następna strona »
 • FIRMA HANDLOWA "SMĘTEK" ZDZISŁAWA SMĘTEK »

  FIRMA HANDLOWA "SMĘTEK" ZDZISŁAWA SMĘTEK

  Firma SMĘTEK jest wiodącym importerem sklejki brzozowej w Polsce. Na rynku materiałów drewnopochodnych jest obecna od 1990 roku. Od początku działalności ściśle współpracuje z łotewskim koncernem Latvijas Finieris, światowym liderem w produkcji sklejki brzozowej, którego jest wyłącznym, bezpośrednim przedstawicielem w Polsce. Firma współpracuje również z innymi czołowymi producentami sklejki z Rosji, Łotwy, Estonii, Litwy i Chin. Bogate doświadczenie oraz staranny dobór dostawców gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów i atrakcyjne ceny. Rozbudowana sieć dystrybucji, oddziały w: Gdańsku, Włocławku, Katowicach i Warszawie, zapewnia utrzymanie płynności dostaw w dowolne miejsce w kraju i za granicą. Oferowane sklejki spełniają wymagania norm polskich i unijnych, co potwierdzają atesty i certyfikaty z Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu oraz Wilhelm-Klauditz-Institut w Braunschweig. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów sklejki w Polsce a w obszarze sklejki brzozowej jesteśmy niekwestionowanym numerem 1. W roku 2007 dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CZESŁAW ZYRA FIRMA STOLARSKA ZYRA-MEBLE »

  CZESŁAW ZYRA FIRMA STOLARSKA ZYRA-MEBLE

  Masz nietypowy rozkład mieszkania, kuchni i nie możesz kupić odpowiednich mebli? Chcesz zamówić meble na wymiar. To trafiłeś bardzo dobrze. W ramach usługi wykonujemy pomiar u klienta, wycenę, wyrób mebli, transport oraz montaż. Wykonujemy indywidualne projekty klientów oraz pomagamy w projektowaniu wymarzonych mebli. Wszystko solidnie i szybko. Nie czekaj i zamawiaj u nas. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kass Holding Sp. z o.o. »

  Kass Holding Sp. z o.o.

  Kass Holding sp. z o. o. (wcześniej Kass Meble) jest firma działającą na rynku od 1994r. produkujemy meble kuchenne, biurowe, hotelowe, laboratoryjne, akademickie i inne. Nasza fabryka jest wstanie wykonać każdego rodzaju meble na specjalne zamówienie jak również posiadamy stałe pozycje katalogowe. Nasza specjalnością są wysokiej klasy meble hotelowe systemu Kleopatra, Tina oraz Diana. Do produkcji mebli wykorzystujemy lakierowane płyty MDF, płyty melaninowane, lite drewno, laminaty itd. Produkowane przez nas wyposażenie hoteli cieszy sie ogromnym uznaniem i zainteresowaniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych mebli, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Zakład produkcyjny mieści sie w Rokocinie pod Starogardem Gdańskim przy drodze krajowej Nr 22 w kierunku Gorzowa Wlkp. Lokalizacja fabryki umożliwia szybkie i bezproblemowe wysyłki mebli zarówno do odbiorców w Polsce jak również w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Meble biurowe, hotelowe, laboratoryjne oraz pozostałe wykonane są z wysokiej jakości materiałów spełniających wymogi UE. Istnieje możliwość wykonania mebli laboratoryjnych również z płyty wodoodpornej dwustronnie laminowanej „V100” oraz użycia specjalistycznego kleju odpornego na chłonność cieczy. Jesteśmy w stanie dopasować standard wykonania mebli oraz użytych do ich produkcji materiałów wedle życzeń i wymagań klienta. Dzięki długoletniemu istnieniu na rynku meblowym współpracujemy z wieloma producentami okuć i materiałów meblowych zarówno z Polski jak i z zagranicy. Od kilku lat pracujemy według normy ISO 9001, a cała produkcja jest dokumentowana już od fazy projektowania az do wysyłki mebli do klienta. Proces wykonywania naszych mebli poddawany jest rygorystycznym kontrolom jakościowym co umożliwia osiągniecie wysokiej jakości produktu końcowego. Przez wiele lat zdobyliśmy doświadczenie w produkcji i zaufanie wielu klientów, dzięki czemu dzisiaj jesteśmy w stanie konkurować nasza jakością, precyzja wykonania oraz satysfakcjonująca klienta cena.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MABOR - ROMAN MACHOWSKI, TERESA MACHOWSKA, JAN BRUSS, ELŻBIETA BRUSS SPÓŁKA JAWNA »

  MABOR - ROMAN MACHOWSKI, TERESA MACHOWSKA, JAN BRUSS, ELŻBIETA BRUSS SPÓŁKA JAWNA

  Tartak MABOR - To tartak i hurtownia tarcicy suchej i forniru połączony w jedną spółkę. Starając się sprostać rosnącym oczekiwaniom zakładów stolarskich a także ich klientów podnieśliśmy wymogi jakościowe tak by tarcica i okleina, które rozprowadza nasza hurtownia tarcicy suchej, umożliwiały najefektywniejszą wydajność produkcyjną. Tartak przykłada wiele starań do czynności suszenia, tak by oferowana tarcica i fornir nie przewyższały wilgocią oczekiwanych 8 procent. Poza produkcją i handlem takimi materiałami jak tarcica sucha z gatunków krajowych (jesion, dąb, buk, olcha, brzoza, sosna i inne) oraz fornir naturalna, nasz tartak proponuje również takie materiały jak tarcica egzotyczna (mahonie, meranti, merbau i inne), ramiaki drzwiowe i fryzy. Hurtownia tarcicy nastawiona jest na sprzedaż asortymentów drzewnych do fabryk i zakładów stolarskich. Jednak tartak ma także ofertę skierowaną do prywatnego klienta. Są to takie asortymenty jak więźba, drewno budowlane, deski tarasowe, legary tarasowe, konstrukcje drewniane, deski podłogowe z litego drewna. Szczególną uwagę zwracamy na coraz modniejsze deski tarasowe. Deska tarasowa ryflowana z sosny i modrzewia jest wybierana przez tych z państwa pragnących stworzenia ładnego, a jednocześnie przyjaznego tarasu, który ponadto będzie ozdobnym wykończeniem domu i otoczenia, przy zachowaniu dobrej ceny. Tarcica sucha krajowa i tarcica egzotyczna, fornir i okleina oraz deska tarasowa i więźba dachowa to główne gałęzie naszej oferty. Dążymy do tego żeby nasz tartak i hurtownia tarcicy suchej były dla klientów przyjazne zarówno obsługą, ofertą, ceną i jakością.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CHEMOOGLE SZCZOTKI PRZEMYSŁOWE I SYSTEMY POMPOWE MICHAŁ GAŁDYN, KAROLINA WOJDAŁA SPÓŁKA CYWILNA »

  CHEMOOGLE SZCZOTKI PRZEMYSŁOWE I SYSTEMY POMPOWE MICHAŁ GAŁDYN, KAROLINA WOJDAŁA SPÓŁKA CYWILNA

  Działania firmy Chemoogle polegają na prężnej dystrybucji i rzetelnym doradztwie technicznym z zakresu proponowanych produktów. W naszym asortymencie znaleźć można wysokiej marki pompy do zastosowań przemysłowych oraz pionierskich instalacji budowlanych. Wykorzystywane są oprócz tego w rolnictwie i ogrodnictwie. Asortyment obejmuje pompy wirowe (magnetyczne), kontenerowe, beczkowe, pompy dozujące oraz membranowe. Przedsiębiorstwo Chemoogle w swej pracy stawia na profesjonalizm i kreatywność. Współpracowanie ze światowej klasy wytwórcami pomp tj. Sandpiper, Jesco, Lutz, Finish Thompson lub ASV Stübbe, nasi Kontrahenci zawsze mają porękę najlepszego wyboru. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu możemy zaproponować Użytkownikom szeroki wachlarz usług. Wspomagamy wiele odmian przemysłu, począwszy od przemysłu tekstylnego, chemicznego, papierniczego po spożywczy. Naszym Nabywcom zapewniamy nowoczesną aparaturę, opracowując przy tym optymalne projekty instalacji tych urządzeń. Są nimi chociażby stacje pompowe, układy filtracyjne, automaty galwaniczne, wentylacja chemoodporna czy automatyczne oczyszczalnie ścieków. Służymy fachowym montażem pomp oraz wprawnym ich serwisowaniem. Dzięki współpracy z nami nasi Klienci dowiadują się, w jaki sposób podwyższyć efektywność inwestycji, obniżając przy tym wydatki.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "WOJ-DREW" PIECUSIAK WOJCIECH »

  FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "WOJ-DREW" PIECUSIAK WOJCIECH

  Przynależne do Wojciecha Piecusiaka przedsiębiorstwo Woj-drew skupia swoją działalność na produkowaniu różnego typu desek. W skład oferty wchodzi na przykład deska podłogowa, do wykonywania której stosuje się doskonałej klasy drzewo świerkowe lub sosnowe. Zamówisz tu szalówki, deski tarasowe i podbitki. Na stronie www umieszczono cennik wszystkich wyrobów. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAKO - DREW S.C. JERZY KOZAK,RYSZARD MACHNIK »

  MAKO - DREW S.C. JERZY KOZAK,RYSZARD MACHNIK

  Mako-Drew zajmuje się produkcją palet przemysłowych i nietypowych, które są rzetelnie wyrabiane, zgodnie z życzeniami klienta. Polecana firmę tworzy grupa wykwalifikowanych ekspertów, którzy zapewniają kompleksowość i wysoka jakość świadczonych usług. Co więcej, Mako-Drew produkuje skrzyniopalety oraz drewniane opakowania i stojaki przemysłowe na szkło, nadzoruje również sprzedaż drewna budowlanego.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TARTAK "TUREK" MARIAN TUREK »

  TARTAK "TUREK" MARIAN TUREK

  Iwkowa, bogata w lasy okolica, to idealne miejsce na tartak. Założyciel firmy Bronisław Turek założył tam przedsiębiorstwo, które przez wiele lat unowocześniło się by prężnie funkcjonować na współczesnym rynku. To, co mogą Państwo uzyskać od naszego tartaku, to: tarcica iglasta i liściasta (mokra / sucha), kantówka, suszenie drewna, przcieranie. Od 2005 roku oferujemy również automatyczne suszenie drzewa. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 28 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STOLARSTWO - STOLZ MAREK »

  STOLARSTWO - STOLZ MAREK

  Profesjonalny Zakład obróbki drewna DREWNOMARK funkcjonuje na rynku od 1996 roku. W tym czasie zdołał zdobyć najwyższą pozycję wśród firm oferujących produkcję i sprzedaż wyrobów z drewna. Rozległe zaplecze techniczne jest nieustannie unowocześniane, a oferta produktów na bieżąco rozszerzana. Wszystkie produkty oferowane odznaczają się wysokimi parametrami, ponadprzeciętną estetyką oraz stabilnością wykonania. W obszernej ofercie znajdują się bogate produkty drewniane. Dodatkową zaletą są atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo, a także dobór najkorzystniejszego rozwiązania wspólnie z klientem w zależności od jego zapotrzebowania. Więcej informacji na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN BERECKI DM SYSTEM »

  MARCIN BERECKI DM SYSTEM

  Jeżeli poszukują Państwo firmy, która profesjonalnie zajmuje się produkcją wysokiej jakości desek i profili polimerowych, to powinni Państwo skorzystać z oferty firmy DM System! Oferujemy deski i profile, które idealnie nadają się do wykorzystania zarówno w meblach ogrodowych jak i domowych. Naszym klientom możemy zagwarantować szybką dostawę zamówienia i dokładność w wykonaniu. Zapraszamy serdecznie!

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny onet 1 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 645 Odwiedziny alexa 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł drzewny i papierniczy

Przemysł drzewny i papierniczy - nowa firma:

Adres: