Katalog Firm

Podkategoria: Przemysł chemiczny

 • CHEMITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CHEMITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma CHEMITECH Polska Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1994 roku. Od początków istnienia skupialiśmy się na osiągnięciu szczególnie trudnego zadania, tzw. pełnej satysfakcji klienta. Z dumą stwierdzamy, że setki naszych wieloletnich odbiorców w całym kraju, potwierdza swoje zadowolenie ze wzajemnej współpracy. Oferta nasza skierowana jest do dużych zakładów produkcyjnych zarówno przemysłu spożywczego jak i maszynowego, warsztatów naprawczych, klinik oraz gabinetów lekarskich, biur, hoteli, restauracji, cateringu i firm sprzątających, itd. Dzięki wieloletniej systematycznej pracy, zebraliśmy doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalną obsługę tak różnych Klientów. Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów nie mającą odpowiedników na krajowym rynku, co pozwala zaspokoić zróżnicowane oczekiwania Klientów. Specjalizujemy się w dystrybucji artykułów chemicznych i higienicznych posiadających najwyższe parametry użytkowe i sprawdzoną markę. Zapewnia to naszym odbiorcom szczególne zadowolenie i bardzo dobre warunki zakupu, szkoleń czy serwisu. CHEMITECH Polska Sp. z o. o. jest bezpośrednim importerem produktów firm: TORK-Szwecja, HAGLEITNER-Austria, DEB-Anglia, WEPA Professional-Niemcy, CELTEX-Włochy, DUPONT-Szwajcaria, ADA Cosmetics-Niemcy, VILEDA Professional-Niemcy. Również współpracujemy z producentami krajowymi.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA "KIM" S.C. JÓZEF KLINOWSKI I SPÓŁKA »

  FIRMA "KIM" S.C. JÓZEF KLINOWSKI I SPÓŁKA

  Firma KiM Żywiec od 1997 roku jest dystrybutorem w Polsce specjalistycznych środków chemiczno-technicznych i biotechnologicznych HWR-CHEMIE GmbH z Bawarii. Nasze środki czyszczące i dezynfekcyjne, środki pielęgnacyjne i techniczne produkty konserwacyjne znajdują zastosowanie:W zakresie usług zdrowotnych: w szpitalach, sanatoriach, zakładach lecznictwa zdrojowego, domach i zakładach opieki;W zakładach żywieniowych, takich jak hotele, stołówki zakładowe, wielkie kuchnie, restauracje i jadłodajnie;W przemyśle produkcji środków spożywczych: browary, mleczarnie, zakłady przetwórstwa mięsa i ryb, rzeźniach, piekarniach i sklepach spożywczych;W zakładach komunalnych, transportowych, straży pożarnej i przedsiębiorstwach budowlanych;W szkołach, hotelach, centrach handlowych, pływalniach, gabinetach odnowy biologicznej, saunach i solariach;W zakładach rzemieślniczych i przemysłowych, takich jak budowa maszyn, przemysł budowlany, zakłady grzewcze i wentylacyjne, zakłady elektryki i elektroniki, lakiernie, drukarnie, biura oraz firmy sprzątające budynki;W zakładach samochodowych, stacjach benzynowych, myjniach, warsztatach i zakładach komunikacyjnych. Zgodnie z przepisami ustawy w sprawie artykułów żywnościowych i przedmiotów codziennego użytku produkty HWR nadają się także do czyszczenia i dezynfekcji w przemyśle artykułów żywnościowych oraz w zakładach żywieniowych. W ofercie posiadamy:chemię gospodarczą, środki do codziennego utrzymania higieny oraz gruntownych porządków, preparaty dezynfekcyjne, mydła w płynie, pasty i żele do czyszczenia rąk pianki i kremy do ochrony rąk, proszki do prania, oraz zmiękczacze, płyny myjące i nabłyszczacze do zmywarek, chemiczne i biotechnologiczne produkty do usuwania przykrych zapachów, czyszczenia i przetykania kanalizacji, czyszczenia separatorów, odkamieniacze, odwapniacze, odrdzewiacze i preparaty antykorozyjne, jak również smary, usuwacze wilgoci i wiele specjalistycznych produktów. Produkcja wg ISO 9001 i ISO 14001. Towar dostarczamy na terenie Polski do 4 dni roboczych od złożenia zamówienia.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. PROELITE ANDRZEJ DŁUGOSZ »

  P.P.H.U. PROELITE ANDRZEJ DŁUGOSZ

  Firma ProElite zajmuje się produkcją płynów do mycia samochodów, podłóg, warsztatów, sanitariatów, środków do mycia bezdotykowego, pian aktywnych, wosków oraz kosmetyków samochodowych. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat ISO oraz są nieszkodliwe dla środowiska. Dzięki jakości i poświęceniu w produkcji zaczęlismy działania na terenie całej Unii Europejskiej. Gwarantujemy zadowolenie i zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Eko Komes Sp. z o.o. »

  Eko Komes Sp. z o.o.

  Pragniemy zainteresować Państwa ofertą naszej firmy dotyczącą specjalistycznych i - co najważniejsze - ekologicznych środków stosowanych między innymi do neutralizacji i usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych (odtłuszczanie). Chemia przemysłowa nie jest nam obca, dużym powodzeniem cieszą się sorbenty i odkamieniacz. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www. ekokomes. pl, gdzie znajdą Państwo wszelkie informacje.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRZEGORZ DOBRZAŃSKI FIRMA PRODUKCYJNA HANDLOWO USŁUGOWA "TERMOPLAST II" »

  GRZEGORZ DOBRZAŃSKI FIRMA PRODUKCYJNA HANDLOWO USŁUGOWA "TERMOPLAST II"

  Nasza firma to zakład oferujący najwyższej jakości usługi z zakresu malowania proszkowego, piaskowania, cynkowania łukowego. Posiadamy zespół doświadczonych pracowników i nowoczesny park maszyn. Dysponujemy szerokim wyborem farb proszkowych czołowych producentów: farby fasadowe, strukturalne, gładkie, do matu, do połysku. Istnieje możliwość stosowania środków dostarczonych przez klienta. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Uszczelka Uszczelnienia Techniczne Maciej Buczyński s.c. »

  Uszczelka Uszczelnienia Techniczne Maciej Buczyński s.c.

  W naszej ofercie można znaleźć: • uszczelnienia statyczne: oringi, kołnierzowe..., • uszczelnienia ruchu obrotowego: simery, v-ringi, uszczelnienia mechaniczne pomp..., • uszczelnienia i elementy hydrauliki siłowej i pneumatyki: wargowe, zgarniacze, pakiety, węże, złącza..., • łożyska, zespoły i akcesoria łożyskowe, • pasy klinowe, napędowe, koła i akcesoria, • łańcuchy i akcesoria napędu, • węże: paliwowe, wodne, do powietrza, ogólnego stosowania..., • materiały uszczelniające: płyty, szczeliwa, sznury..., • chemię przemysłową: kleje, silikony, zmywacze, oleje, rozpuszczalniki..., • akcesoria warsztatowe: narzędzia ręczne, podkładki, zawleczki, sprężyny, zestawy..., • uszczelki armatury wodnej i kanalizacji, • wykonywanie uszczelnień oraz elementów wg zapotrzebowania metodą: Seal Jet, Water Jet, cięcia ploterem..., • realizację wyrobów z form wylewanych oraz wtryskowych: gumy, silikonu, tworzyw sztucznych..., • części i akcesoria do samochodów osobowych oraz motocykli.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 546 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł chemiczny

Przemysł chemiczny - nowa firma:

Adres: