Katalog Firm

Podkategoria: Odlewnictwo

 • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MALPOL" Zdzisław Malczuk »

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MALPOL" Zdzisław Malczuk

  Specjalizujemy się w wykonywaniu dużych obiektów reklamowych, reklamie zewnętrznej oraz wszelkich innych projektach indywidualnych. Posiadamy własną pracownię artystyczną rzeźb, modeli oraz form produkcyjnych - co umożliwia nam wykonanie każdego indywidualnego projektu (od rysunku począwszy). Nasz asortyment produktów to kilkaset wzorów a przede wszystkim: figury reklamowe, obiekty reklamy zewnętrznej, figury zwierząt ( W ciągłej produkcji posiadamy największa kolekcję na rynku polskim figur zwierząt typu life-size, skala 1:1). Nasza linia produkcyjna to: słonie, żyrafy, wielbłąd, bizon, żubr, konie, krowy, struś i wiele innych wilkości naturalnej.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ODLEWNIA METALI NIEŻELAZNYCH IMPORT-EXPORT, Wojciech Gałązka »

  ODLEWNIA METALI NIEŻELAZNYCH IMPORT-EXPORT, Wojciech Gałązka

  Firma istnieje na rynku od 1984 roku. Właściciel Wojciech Gałązka jest kontynuatorem kilkupokoleniowych tradycji rodzinnych. Wśród renomowanych pracowni (artystycznych, metaloplastyki, producentów oświetlenia oraz wielu innych kooperantów) szczycimy się profesjonalnym, rzetelnym i terminowym wykonaniem zamówieńWykonujemy odlewy z materiałów własnych i powierzonych, w formach piaskowych i kokilowe. Dajemy gwarancję solidności i terminowości

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "GICOR" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe JÓZEF ZENON KISIELEWSKI »

  "GICOR" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe JÓZEF ZENON KISIELEWSKI

  Produkujemy odlewy żeliwne o masie 0, 1 - 1500 kg jednostkowo, średnio lub wielkoseryjnie. Odlewy wykonujemy z następujących surowców: żeliwo szare, niskostopowe i aluminium. Specjalizujemy się w produkcji oraz obróbce odlewów wykorzystywanych w przemyśle maszynowym, stoczniowym, grzewczym, budowlanym. W stałym asortymencie mamy szeroki wachlarz produktów. Są to między innymi: wkłady i akcesoria kominkowe, meble ogrodowe i elementy małej architektury, lampy miejskie i ogrodowe. Realizujemy również zamówienia specjalne. Naszym zadaniem jest działanie kompleksowe i dbałość o zadowolenie klientów. Oferujemy opracowanie technologii odlewniczej, wykonanie omodelowania zarówno do produkcji jednostkowej jak i seryjnej. Ponieważ posiadamy własną flotę transportową, jesteśmy w stanie dostarczyć towar do każdego zakątka Polski.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MODEL-ODLEW JAKUB CIEŚLICZKA »

  MODEL-ODLEW JAKUB CIEŚLICZKA

  Odlewnia "Model - Odlew", od wielu lat sprawdza się jako jeden z najlepszych dostawców i producentów z zakresu przemysłu hutniczego jak i metalurgicznego. O czym świadczą liczne certyfikaty, atesty i klienci z całej Europy. Gwarantujemy jakość jak i pełną funkcjonalność wyrobów. Interesuje nas przede wszystkim długa współpraca, więc dokładamy wszelkich starań do zrealizowania podpisywanych umów.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "IZA" PRACOWNIA ZŁOTNICZA RADOSŁAW ŻOK »

  "IZA" PRACOWNIA ZŁOTNICZA RADOSŁAW ŻOK

  Powstaliśmy ponad dwadzieścia lat temu. Od początku istnienia naszej firmy specjalizowaliśmy się w odlewaniu wyrobów biżuteryjnych. Dzisiaj oferujemy Państwu katalog produktów wypełniony po brzegi różnorodną biżuterią. Tylko w naszej firmie mogą Państwo znaleźć tak bogaty wybór wzorów i form. Odlewamy pierścionki zaręczynowe, wisiorki, bransoletki, kolczyki, literki, znaki zodiaku, krzyżyki, broszki i inne. Katalog oferowanych przez nas produktów dostępny jest na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 02 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 183 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 497 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odlewnictwo

Odlewnictwo - nowa firma:

Adres: