Firmy w: Materiały opałowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Materiały opałowe

 • Tomeko Jan Trocki »

  Tomeko Jan Trocki

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą szerokiego asortymentu materiałów opałowych. W naszej ofercie między innymi ekogroszek w różnych rozmiarach oraz workach wagowych, pellet oraz drewno kominkowe z drzew iglastych oraz Buku, Dębu oraz Brzozy. Zapraszamy również na naszą stronę internetową na której prezentujemy pełny opis naszej oferty oraz do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat transportu.

  Spis Firm - Data dodania: 24 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.H.U. Miki Magdalena Mikołajczyk »

  P.H.U. Miki Magdalena Mikołajczyk

  Zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment, najwyższej jakości węgla pochodzące od polskich producentów oraz dystrybutorów. Oferujemy najwyższej jakości opał. Dysponujemy węglem w sorcie groszek, ekogroszek, miał węglowy, kostka, orzech. Posiadamy własne środki transportu, co pozwala nam zapewnić naszym klientom dowóz węgla, w tym darmowy dowóz w odległości do 25 kilometrów od punktów sprzedaży, którymi dysponuje nasza firma.

  Spis Firm - Data dodania: 08 01 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROJEKTOWANIE I OPTYMALIZACJA NOWOCZESNYCH ALTERNATYWNYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH "PIONART" GRZEGORZ SZTOBRYN »

  PROJEKTOWANIE I OPTYMALIZACJA NOWOCZESNYCH ALTERNATYWNYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH "PIONART" GRZEGORZ SZTOBRYN

  P. H. U. T. SPEED-BUD działa od 2008 r. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą materiałów budowlanych, natomiast 4 lata później zmieniliśmy branżę na materiały opałowe. W naszym sośnicowickim składzie znajdującym się przy ul. Gliwickiej 27 znajdą Państwo o najlepszym składzie węgiel brunatny, kamienny oraz inne materiały klasyfikujące się jako opałowe. Naszą celem jest ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów. Pomimo niedługiej działalności na rynku opałowym, jesteśmy w stanie stwierdzić, iż stanowimy solidną markę wysoko cenioną przez klientów. Realizujemy zamówienia zarówno indywidualne, jak i hurtowe. Podchodzimy do każdego klienta z osobna i dzięki temu ma gwarancję atrakcyjnej ceny. Nie boimy się złożonych zamówień - nasze produkty bronią się same, a firmę tworzą ludzie – najlepsi w swojej dziedzinie. Dzięki temu wierzymy, że uda nam się zostać numerem jeden na rynku lokalnym. W ofercie: kosk, węgiel kamienny, węgiel brunatny, ekogroszek, miał węglowy, floto koncentrat, drewno, brykiet,

  Spis Firm - Data dodania: 11 05 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 676 Odwiedziny alexa 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały opałowe

Materiały opałowe - nowa firma:

Adres: