Katalog Firm

Podkategoria: Hutnictwo

 • FORGIS Piotr Czyżowicz »

  FORGIS Piotr Czyżowicz

  Firma FORGIS oferuje szeroki zakres dostaw na rynku wyrobów hutniczych. Na bazie kilkunastu lat doświadczeń we współpracy z czołowymi producentami i dostawcami na rynku krajowym i zagranicznym oferujemy wyroby w następujących kategoriach: odkuwki (swobodnie i pół swobodnie kute, matrycowe, pierścienie kuto-walcowane) stal nierdzewna (blachy, pręty, rury, kształtowniki) konstrukcje spawane stalowe elementy konstrukcyjne, zbiorniki, urządzenia ciśnieniowe) obróbka mechaniczna (toczenie, frezowanie, szlifowanie, wycinanie laserowe, cięcie strumieniem wody, gięcie blach i elementów). Celem naszej działalności jest przede wszystkim zadowolenie odbiorcy uzyskane dzięki perfekcyjnej obsłudze klienta, terminowej realizacji zleceń oraz konkurencyjnym cenom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zapytań ofertowych.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIGIEL ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA HAX - INOX ŁUKASZ FIGIEL »

  FIGIEL ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA HAX - INOX ŁUKASZ FIGIEL

  F. H. U. HAX-INOX z siedzibą w Gliwicach to specjalista w detalicznej i hurtowej sprzedaży wyrobów hutniczych. W naszej ofercie znajdują się produkty ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, sprężynowej jak również ze stali węglowych. Wszystkie wyroby dostarczane są przez najlepsze huty i walcownie z Europy zachodniej, co gwarantuje klientom najwyższą i powtarzalną jakość wyrobów. OFERUJEMY: -taśmy utwardzone sprężynowe (1. 4310, 1. 4568) -taśmy w stanie miękkim (1. 4016, 1. 4301, 1. 4404, 1. 4401, 1. 4541 i inne) -taśmy w stanie utwardzonym (1. 4301, 1. 4016, 1. 4404, 1. 4310, 1. 4568, 1. 4034) -taśmy na narzędzia budowlane (AISI 204Cu) -taśmy hartowane i niehartowane (CK55-CK101) -Blachy nierdzewne -Rury nierdzewne -Płaskowniki nierdzewne Wymiary: Grubości: 0, 05 mm - 6, 0 mm Szerokości: 3, 0 mm - 2000 mm Rodzaje krawędzi: GK - krawędzie cięte standardowo AK - krawędzie zaokrąglone Forma dostawy: Taśmy dostarczane są w kręgach i w szpulach o następujących parametrach: - średnice wewnętrzne: 300 - 400 - 508 - 610 mm - średnice zewnętrzne: max. 1600 mm Parametry mechaniczne: - twardość: 140-630 HV - wytrzymałość na rozciąganie: Rm=450-2100 MPa Nasze atuty: * profesjonalna obsługa, * doradztwo techniczne i pomoc w doborze surowców, * terminowość dostaw, * krótkie terminy realizacji zamówień, * możliwość dostaw małych ilości (już od 1 mb), * konkurencyjne ceny, * najwyższa i powtarzalna jakość oferowanych wyrobów, * możliwość realizacji zamówień wyrobów o niestandardowych parametrach Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INTECH-MET S.C. JÓZEF ŁĘKAWSKI,MARIA ŁĘKAWSKA »

  INTECH-MET S.C. JÓZEF ŁĘKAWSKI,MARIA ŁĘKAWSKA

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w przeróbce plastycznej na gorąco metali i stopów. Szeroki asortyment wytwarzanych wyrobów wykonywany jest na prasie hydraulicznej o nacisku 300t, oraz na młotach o masie części spadającej 150 i 500kg. Urządzenia produkcyjne współpracują z manipulatorem kuźniczym. Zajmujemy się również zgrzewaniem tarciowym. Oferta: - wykonywanie prętów, płaskowników oraz odkuwek swobodnie kutych w oparciu o materiały własne, jak również dostarczone przez klienta - wykonywanie usług zgrzewania tarciowego !!! ZAPEWNIAMY KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ!!! Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www. intech-met. nsf. pl

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. "WANMARTEX" WACŁAW MAREK KAPAŁA »

  P.P.H.U. "WANMARTEX" WACŁAW MAREK KAPAŁA

  Od ponad 20 lat produkujemy oraz dostarczamy najwyższej jakości ścierniwo stalowe. Produkujemy śrut techniczny-cięty z drutu w zakresie frakcji od 0, 8 - 3, 5mm. Śrut nasz stosują huty, stocznie, odlewnie żeliwa-w tym i sferoidalnego, staliwa, firmy zabezpieczenia antykorozyjnego oraz wszelkie zakłady przemysłowe w których koniecznością jest uzyskanie doskonałej powierzchni czyszczonego metalu. Prowadzimy również sprzedaż importowanych śrutów staliwnych w pełnym asortymencie. Okresowo posiadamy również śrut niepełnowartościowy(wymieszane i ponadnormatywne frakcje, zaoliwiony etc. )stosowany jako doskonały i TANI balast.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU DANSTAL Daniel Urbanowicz »

  PHU DANSTAL Daniel Urbanowicz

  Firma PHU Danstal Daniel Urbanowicz zaistniała na rynku jako hurtownia wyrobów hutniczych w 2009 roku. Od tego czasu cieszy się dobrą opinią oraz doceniana jest za wysoką jakość usług i towarów, które oferuje. Przez cały okres swojej działalności stara się sprostać wymaganiom swoich klientów, przez co zyskała sobię trwałą i rzetelną opinię firmy skutecznej i wiarygodnej finansowo. Specjalizujemy się w handlu wyrobami hutniczymi, farbami przemysłowymi a także w produkcji konstrukcji stalowych. Naszymi odbiorcami są głównie firmy produkcyjno-usługowe, ale również małe przedsiębiorstwa, oraz klienci indywidualni. Sprzedaż prowadzimy zarówno z własnego magazynu, jak również sprowadzamy materiały na zamówienie. Ofertę firmy uzupełnia produkcja różnego rodzaju konstrukcji stalowych, ślusarka budowlana, oraz możliwość zorganizowania transportu.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "EWMAR - NESS" Sp. z o.o. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "EWMAR - NESS" Sp. z o.o.

  Przedsiębiorstwo Handlowe "EWMAR-NESS" Sp. z o. o. z Sosnowca to autoryzowany dystrybutor szerokiego asortymentu wyrobów dla przemysłu i produkcji. Od lat świadczymy kompleksowe usługi na rzecz działań związanych z utrzymaniem ruchu i remontami. PH "EWMAR-NESS" Sp. z o. o. jest liderem branży. Naszymi atutami jest wiedza i wieloletnie doświadczenie. W ciągu tych lat zdążyliśmy poznać najważniejsze oczekiwania wymagających kontrahentów. Dziś wiemy, jak im sprostać. W 2000 roku otrzymaliśmy certyfikat jakości ISO 9001. Nieustannie poszerzamy i unowocześniamy naszą ofertę, otwierając się na innowacyjne rozwiązania i światowe standardy. Prężnie współpracujemy z uznanymi polskimi i zagranicznymi dostawcami wysokiej klasy produktów tj. wyroby hutnicze, uszczelnienia techniczne, łożyska i akcesoria łożyskowe, turbiny, silniki elektryczne, sterowniki, wentylatory, podajniki ślimakowe. Klienci firmy "EWMAR-NESS" Sp. z o. o. mają gwarancję konkurencyjnej ceny, niezawodności i terminowości. Dbamy o to, by każdy nasz Odbiorca otrzymał fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do naszych oddziałów w Sosnowcu, Katowicach, Kutnie i w Lublinie.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŚLĄSKA WYTWÓRNIA SPRĘŻYN I RESORÓW ELŻBIETA JOCHYMCZYK »

  ŚLĄSKA WYTWÓRNIA SPRĘŻYN I RESORÓW ELŻBIETA JOCHYMCZYK

  Śląska Wytwórnia Sprężyn i Resorów to naprawdę firma z duszą. Została założona już 1936 roku i od tej pory bardzo dynamicznie się rozwija. Jej plusami są doświadczenie i wiedza. To umożliwiło nam sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. U nas dokonacie zamówienia Państwo, m. in. sprężyny naciągowe, kształtowe, skrętne, zderzakowe, które pasują do wszelkich urządzeń i maszyn. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówienia.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STALESIA Sp. z o. o. »

  STALESIA Sp. z o. o.

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dystrybucji wysokiej jakości wyrobów z rynku hutniczego. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, co znów pozwala nam zapewnić między innymi 30 gatunków stali. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również takie wyroby jak rury bezszwowe, rury ze szwem, rury grubościenne a także rury nierdzewne. Naszym klientom możemy zapewnić również kątowniki, które posiadają niezbędne certyfikaty.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Theis Polska Sp. z o.o. »

  Theis Polska Sp. z o.o.

  Firma Theis Polska Sp. z o. o. z centralą w Gliwicach zajmuje się wyrabianiem oraz sprzedażą taśm ze stali. Teraz jest jednym z najlepszych producentów stali nierdzewnej na rodzimym rynku. W asortymencie są artykuły ze stali nierdzewnej, sprężynowej, kwasoodpornej jak również węglowej. Największym atutem firmy jest to, iż daje odbiorcom szansę kupna w każdych ilościach a także zapewnia bardzo rychłe daty wykonywania zleceń. Proponowane artykuły cechują się najlepszą klasą, dlatego że są dostarczane przez najważniejsze huty jak również walcownie z zachodniej części Europy. W ofercie: Jesteśmy jednym z największych producentów stali nierdzewnej w Polsce. W naszej ofercie znajdują się produkty ze stali nierdzewnej, sprężynowej, kwasoodpornej oraz węglowej.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 513 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hutnictwo

Hutnictwo - nowa firma:

Adres: