Katalog Firm

Podkategoria: Gospodarka odpadami

 • TECHNIKA 2011 TOMASZ BORKOWSKI »

  TECHNIKA 2011 TOMASZ BORKOWSKI

  Firma Technika 2011 oferuje innowacyjne rozwiązania dla środowiska w sektorze przetwarzania odpadów komunalnych oraz utrzymania czystości. Nasze produkty obejmują zarówno pojedyncze maszyny i urządzenia jak i gotowe rozwiązania złożonych systemów. Wśród oferowanych maszyn znajdują się rozdrabniacze, sita (przesiewacze), separatory, aplikatory i pojazdy specjalistyczne. Naszym sztandarowym produktem są efektywne mikroorganizmy EmTech eMB będące najnowszym rozwiązania współczesnej biotechnologii. Stanowią one doskonałe narzędzie w przetwarzaniu odpadów organicznych. Zapewniają wydajne kompostowanie bez wydzielania przykrych zapachów (odoru). Nasze mikroorganizmy stosowane są również w oczyszczalniach ścieków i szambach. Ich działanie sprawdza się także w usuwaniu skutków powodzi. Dopełnieniem naszych propozycji jest możliwość wsparcia dofinansowaniem innowacyjnych technologii. Więcej szczegółów na www.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEROBU ZŁOMU "SILSCRAP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEROBU ZŁOMU "SILSCRAP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Wieloletnie doświadczenie, fachowo wyposażony park maszynowy, pojazdy transportowe to cechy opisujące wiodącego przedsiębiorcę w branży skupu a także przerobu złomu w Warszawie oraz na obszarze całego województwa mazowieckiego. Mowa tutaj o firmie Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Sp. z o. o. w Warszawie, jaka funkcjonuje już od 1993 roku. PPZ Silscrap posiada ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki temu jest w stanie zagwarantować jedne z najlepszych warunków skupu złomu a także fachowego przerobu złomu stalowego i niewsadowego na wsadowy. To firma fachowa, opierająca działalność na wszystkich normach BHP, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Szczegółowe informacje o firmie zawiera strona:

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Paweł Kocięcki EkoSell »

  Paweł Kocięcki EkoSell

  Jako producent worków na śmieci, oferujemy nasze produkty gwarantując ich jakość wykonania. Zatrudniamy u siebie wielu fachowców którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, są w stanie wyprodukować i zaoferować produkt najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo również rękawy i półrękawy, taśmy a także folie perforowane i termokurczliwe. Już dziś zapraszamy do kontaktu z nami oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Serwisownia sp. z o.o. »

  Serwisownia sp. z o.o.

  Firma Serwisownia zajmuje się utylizacją i recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. Posiadamy wymagane uprawnienia do prowadzenia Zakładu Przetwarzania. Odbieramy elektroodpady własnym transportem. Trudnimy się skupem zużytych tonerów i tuszy. Skupujemy wyłącznie niezniszczone i oryginalne tusze i tonery. Zakres świadczonych usług obejmuje między innymi niszczenie dysków twardych. Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu naprawy drukarek komputerowych.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 501 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gospodarka odpadami

Gospodarka odpadami - nowa firma:

Adres: