Katalog Firm

Podkategoria: Energetyka i gazownictwo

 • CENTRUM DORADZTWA ENERGETYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CENTRUM DORADZTWA ENERGETYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Przedsiębiorstwo z sektora energetyki odnawialnej, specjalizujące się w doradztwie prawnym, finansowym oraz inwestycyjnym z zakresu nowych technologii i OZE. Firma posiada duże doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji i środków finansowych na działania związane sektorem energetycznym, a także w skutecznym prowadzeniu postępowania administracyjnego. Jednocześnie zajmuje się obrotem i handlem świadectwami pochodzenia energetycznego oraz biomasą przemysłową.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELEKTROPOMIAR-WÓJCIK I S-KA S.C. TADEUSZ WÓJCIK, JOANNA WÓJCIK »

  ELEKTROPOMIAR-WÓJCIK I S-KA S.C. TADEUSZ WÓJCIK, JOANNA WÓJCIK

  Diagnostyka i konserwacja maszyn elektrycznych WN, zwłaszcza generatorów synchronicznych. Poprawa stanu izolacji uzwijeń generatorow i silników metodą wysokociśnieniowego natrysku hydrodynamicznego. Regeneracja, lakierowanie i impregnowanie uzwojeń. Ocena stanu technicznego oraz pełna diagnostyka uzwojeń generatorow i silników. Ekspertyzy poawaryjne generatorów i silników, przeprowadzanie rozruchów generatorow i maszyn specjalnych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELEKTROGAMA - Grzegorz Adamowski »

  ELEKTROGAMA - Grzegorz Adamowski

  Firma ELEKTROGAMA zajmuje się optymalizacją poboru energii elektrycznej poprzez kompensację mocy biernej w sieciach trójfazowych niskiego napięcia. Rozwiązania w zakresie gospodarowania mocą i energią bierną; Projektowanie, wykonanie oraz montaż baterii kondensatorów do kompensacji mocy biernej; Dobór baterii kondensatorów do automatycznej kompensacji mocy biernej. Analiza wyższych harmonicznych oraz dobór filtrów wyższych harmonicznych; Pomiary zawartości wyższych harmonicznych. Styczniki do załączania kondensatorów; Regulatory automatycznego utrzymania minimum mocy biernej w sieciach trójfazowych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PUH TERMOELEKTRYKA OGRZEWANIA - ELEKTRYCZNE SZULCZYK KRZYSZTOF »

  PUH TERMOELEKTRYKA OGRZEWANIA - ELEKTRYCZNE SZULCZYK KRZYSZTOF

  Drogi kliencie, jeśli jesteś zainteresowany wymianą grzejników, lub ogólnie ogrzewaniem elektrycznym to oferta firmy PUH Termoelektryka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Działamy na rynku polskim od 2005 roku, a od 2007 jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy Lucht-LHZ, która zajmuje się produkcją najlepszej jakości grzejników elektrycznych. Oferujemy grzejniki do pokojów oraz do pomieszczeń wilgotnych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EXPOM" SPÓŁKA AKCYJNA »

  "EXPOM" SPÓŁKA AKCYJNA

  Przedsiębiorstwo Expom prowadzi działalność w branży metalowej. Ponad 60 lat w tym sektorze pozwoliło nam dotrzeć z naszymi produktami na wiele rynków europejskich i azjatyckich oraz rynek amerykański. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem u klienta części, podzespołów i urządzeń wielkogabarytowych. Urządzenia produkujemy na potrzeby przemysłu morskiego, energetycznego, maszynowego oraz kopalni. Naszą specjalnością są dźwigi oraz żurawiki portowe, dźwigi na okręty i żurawiki szalupowe.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM ELEKTRONIKI STOSOWANEJ "CES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CENTRUM ELEKTRONIKI STOSOWANEJ "CES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Przedsiębiorstwo Centrum Elektroniki Stosowanej sp. z o. o. dostarcza, instaluje i uruchamia urządzenia. Firma CES z Krakowa zajmuje się także wszelkiego rodzaju szkoleniami dla pracowników. Nasza firma oferuje także serwis urządzeń, który jest do dyspozycji Klientów przez całą dobę. Misją firmy CES jest oferowanie klientom wartościowych wyjść w zakresie oszczędzania energii elektrycznej. Troszczymy się o środowisko naturalne. Oferujemy najwyższej klasy serwonapędy oraz związane z nimi usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 478 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka i gazownictwo

Energetyka i gazownictwo - nowa firma:

Adres: