Katalog Firm

Podkategoria: Budowa maszyn

 • ZAKŁADY MECHANICZNE "BUMAR-ŁABĘDY" SPÓŁKA AKCYJNA »

  ZAKŁADY MECHANICZNE "BUMAR-ŁABĘDY" SPÓŁKA AKCYJNA

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ogólną ofertę na projektowanie i produkcję łożysk o następujących parametrach: średnica zewnętrzna od ø380-ø3000mm typy: • Jednorzędowe kulkowe o styku dwupunktowym, • Jednorzędowe kulkowe o styku czteropunktowym, • Jednorzędowe wałeczkowo krzyżowe, • Dwurzędowe kulkowe o styku dwupunktowym w każdym rzędzie, • Dwurzędowe kulkowe o styku czteropunktowym w każdym rzędzie. • Jednorzędowe kulowe z bieżniami drutowymi uzębienie: • Zewnętrzne • Wewnętrzne • Bez uzębienia uzowe lub bezluzowe. Posiadamy łożyska znajdujące się na stałe w programie naszej produkcji. Katalog przykładowych łożysk oraz wstępne informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www. zafama. com. pl. Jednocześnie posiadamy możliwości techniczne i jesteśmy zainteresowani produkcją łożysk według indywidualnych potrzeb klienta mieszczących się w podanych powyżej parametrach – oferujemy projektowanie, fachowe doradztwo techniczne oraz profesjonalne wykonawstwo łożysk (także odtwarzanie według dostarczonych przez zamawiającego wzorów). Wykonujemy również regenerację łożysk używanych. W zakładzie możemy także wykonywać usługi obróbki skrawaniem: Na tokarkach karuzelowych do średnicy ø3000mm Na tokarkach pociągowych do L=1600mm Toczenie odlewów wielkogabarytowych (np. wirników) nie przekraczających średnicy ø2800 i wysokości 1500mm Szlifowanie na szlifierkach karuzelowych do ø3000mm Wiercenie otworów na wiertarkach promieniowych Frezowanie obwiedniowe uzębienia zewnętrznego do m=16 Dłutowanie uzębienia wewnętrznego do m=12 Hartowanie indukcyjne powierzchniowe. Hartowanie uzębienia od m=6 Pośród naszego bogatego parku maszynowego posiadamy maszynę sterowaną numerycznie VLC-2000 ATC+C do wysokowydajnych prac tokarskich. Małe oraz średnie serie detali typu kołnierzowego, symetrycznego, niesymetrycznego i rotacyjnego oraz temu podobnych kształtów. Zakres możliwości: 1. Toczenie a. Wymiary średnicowe 0÷2300mm b. Wymiary wysokościowe 0÷1600mm c. Maksymalny ciężar detalu – 10000 kg d. Możliwość kształtowego toczenia różnych profili w zakresie wymiarowym jak wyżej wg programu 2. Wiercenie i gwintowanie otworów pionowych w detalach o wymiarach mieszczących się w zakresie wymiarowym jak wyżej 3. Frezowanie kształtowe wg programu (ustawienie wrzeciona jak we frezarce pionowej) w detalach o wymiarach mieszczących się w zakresie wymiarowym jak wyżej

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKKI Maszyny Technologie MAREK ZAWISTOWSKI »

  EKKI Maszyny Technologie MAREK ZAWISTOWSKI

  Firma zajmuje się projektowaniem i budową maszyny. Podstawową działalnością jest projektowanie maszyn dla nietypowych procesów technologicznych, w szczególności procesówh wytłączania oraz montażu. Dostarczamy układy uplastyczniające (ślimaki i cylindry) do wytłaczarek i wtryskarek, głowice wytłaczarskei do nietypowych procesów produkcyjnych. Wykonujemy na zlecenie dokumentację towarzyszącą maszyn (DTR-Instrukcja obsługi), dostosowywujemy maszyny do wymagań przepisów BHP. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "IMIX" SEBASTIAN SZYMANEK »

  "IMIX" SEBASTIAN SZYMANEK

  W ofercie brykieciarki tłokowe, linie do brykietowania, urządzenia do produkcji biopaliwa, tłocznie do oleju - wysoka jakość, konkurencyjna cena. Firma IMIX funkcjonuje na rynku od 2000 roku, działalność prowadzi na podstawie zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej. Firma specjalizuje się w produkcji brykieciarek, linii do produkcji brykietu oraz urządzeń do wytwarzania biopaliwa z płynnych tłuszczów roślinnych i zwierzęcych. Misją firmy jest stałe dążenie do najwyższej jakości produktów przy pełnej satysfakcji klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RADER SPÓŁKA JAWNA PIOTR SZETTEL I PIOTR GAŁĘSKI »

  RADER SPÓŁKA JAWNA PIOTR SZETTEL I PIOTR GAŁĘSKI

  RADER Koła i kółka - Efektywność i ekonomia w doborze kół Rader dostarcza wysokiej jakości koła i zestawy kołowe do urządzeń transportu wewnętrznego. Ścisła specjalizacja firmy jest gwarancją kompetencji, fachowego doradztwa i szybkiej realizacji zleceń. Dlaczego warto współpracować z Rader? Oto 4 główne czynniki wskazane przez naszych klientów: Natychmiastowa dostawaDoradztwo w zakresie doboru kół i zestawów kołowychEfektywność i ekonomiaSzeroki asortyment

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o. »

  KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o.

  Kaeser Kompressoren to międzynarodowy lider w produkcji sprężarek oraz systemów zasilających procesy produkcjyjne bazujących na sprężonym powietrzy. Zatrudniamy ponad 4400 pracowników na całym świecie. Oferujemy usługi serwisowe. Podstawą działania naszej firmy jest konsekwentne ukierunkowanie na potrzeby Klienta. Prowadzimy również usługi serwisowe na terenie całej Unii Europejskiej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 214 Odwiedziny netsprint 11 Odwiedziny msnbot 591 Odwiedziny googlebot 2086 Odwiedziny alexa 30

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowa maszyn

Budowa maszyn - nowa firma:

Adres: