Katalog Firm

Podkategoria: Artykuły przemysłowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Dom Techniczny Grudnikowie Sp.J. »

  Dom Techniczny Grudnikowie Sp.J.

  Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Od samego początku naszej działalności staraliśmy się promować przemysł rodzimy i taka politykę prowadzimy do dzisiaj. Nie ograniczamy się jednak tylko i wyłącznie do polskich firm ale stale poszerzamy naszą ofertę o produkty renomowanych firm zachodnich. Zaopatrujemy duże i małe firmy jak również indywidualnych klientów. Nasza oferta jest bardzo szeroka, obejmuje produkty firm krajowych i zagranicznych: -pneumatyka: narzędzia -artykuły ścierne: papiery i płótna -narzędzia skrawające: wiertła, gwintowniki i narzynki, frezy i pilniki obrotowe węglikowe. - piły do cięcia drewna, noże do strugarek, frezy do drewna. -elektronarzędzia; Bosch, Protool, Steinel, Einhell, DWT -narzędzia ręczne i warsztatowe -okucia budowlane -narzędzia pomiarowe: Niwelatory laserowe i optyczne, poziomice, miary, osprzęt geodezyjny -kola i zestawy kolowe -szczotki techniczne, wyciory kominowe, -przecinarki do glazury i płytek

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • V-Tech ROGOŃ Sp.j. »

  V-Tech ROGOŃ Sp.j.

  Istniejemy od 2010 roku. Jesteśmy firmą córką firmy Vibro-Eco-Tech Sp. z o. o. zajmującą się kompleksową dostawą części i podzespołów do urządzeń przemysłowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: elektrowibratory, reduktory, silniki elektryczne, elementy budowy przenośników taśmowych, pokłady sitowe, amortyzatory, zasuwy płaskie, zawory klapowe, rozdzielacze, falowniki, sterowniki tyrystorowe oraz wiele innych. Jesteśmy innowacyjni i elastyczni. Wieloletnia współpraca w VET pozwoliła nam wyselekcjonować tylko najlepszych dostawców podzespołów, wiodących producentów w Europie a także na całym Świecie. W celu zapoznania się z pozostałą bogatą ofertą produktów i usług, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. v-tech. net. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GTM Process Valves Sp. z o.o. »

  GTM Process Valves Sp. z o.o.

  GTM Process Valves Sp. z o. o. jest młodym i dynamicznym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzedaży armatury przemysłowej. Naszą filozofią jest oferować klientom szerokie spektrum produktów zgodnie z zasadą „wszystko z jednej ręki”. Stawiamy na bogatą ofertę asortymentową, indywidualne i kompetentne doradztwo techniczne, wysoką jakość produktów oraz usług. Jesteśmy bezpośrednim importerem armatury przemysłowej z obszaru całej Europy, którą sprzedajemy naszym klientom, przede wszystkim na terenie Polski. Oferujemy produkty tylko o sprawdzonej i wysokiej jakości technicznej uznanych producentów europejskich. W skład naszej oferty wchodzi następujący asortyment:- przepustnice (elastomerowe, teflonowe, metal/metal)- zawory kulowe- zasuwy nożowe- zawory grzybkowe- zawory elektromagnetyczne- zawory zwrotne- wzierniki- filtry siatkowe- kompensatory- napędy i wyposażenieDoradzamy oraz dostarczamy naszym klientom armaturę przemysłową, którą wykorzystują w swojej działalności w następujących branżach:- przemysł chemiczny i petrochemiczny, - górnictwo i hutnictwo, - ciepłownictwo i energetyka, - gazownictwo, - przemysł maszynowy, - przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny, - przemysł spożywczy i browarniczy, - przemysł papierniczy oraz celulozowy, - przemysł przetwórstwa drzewnego, - wodociągi i oczyszczalnie ścieków. Doświadczenie zobowiązuje – tak brzmi nasze motto. Zgodnie z tą zasadą oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 10-letnie doświadczenie naszego zespołu, wierząc, że spełnimy pokładane w nas oczekiwania. Dzięki współpracy z GTM Process Valves Sp. z o. o. zyskujecie Państwo kompetentnego i niezawodnego Partnera w sektorze armatury przemysłowej. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H. "MARCO" S.C. MAREK SZCZEPANIAK, ŁUKASZ SZCZEPANIAK »

  P.P.H. "MARCO" S.C. MAREK SZCZEPANIAK, ŁUKASZ SZCZEPANIAK

  PEŁNA GAMA ŁOŻYSK OD MINIATUROWYCH DO WIELKOGABARYTOWYCH. OFERUJEMY ŁOŻYSKA KULKOWE, BARYŁKOWE, WALCOWE, IGIEŁKOWE, OPRAWY DO ŁOŻYSK, TULEJE DO ŁOŻYSK, KULKI I WAŁECZKI ŁOŻYSKOWE. Szczególnie polecamy uszczelnienia mechaniczne znanych światowych producentów. Nasza firma oprócz zaopatrzenia oferuje także Państwu wsparcie techniczne przez Naszych pracowników w zakresie: - specjalistyczna pomoc przy doborze odpowiedniego łożyska - techniczne wsparcie przy problemach w istniejących węzłach łożyskowych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CHEMTECH KRZYSZTOF JANUSZKIEWICZ »

  CHEMTECH KRZYSZTOF JANUSZKIEWICZ

  ChemTech jest wysoce specjalistyczną firmą zajmującą się technikami separacji, filtracji procesowej cieczy i gazów oraz oczyszczania i rozdziału faz. Działając na rynku polskim i międzynarodowym od dwóch dekad ChemTech stał się uznanym dostawcą filtrów oraz technologii filtracyjnych dla wielu gałęzi przemysłu. Jesteśmy firmą niezależną, której celem działania jest zapewnienie kompleksowej obsługi przedsiębiorstw i firm. Wytwarzamy filtry świecowe, filtry workowe, obudowy filtracyjne, filtry przemysłowe, instalacje membranowe. Współpracujemy na zasadzie przedstawicielstw techniczno-handlowych z szeregiem firm polskich i zagranicznych. Posiadamy zaplecze projektowe i serwisowe. Możemy służyć pomocą w projektowaniu nowych stacji uzdatniania wody, optymalizacji istniejących układów przygotowania wody, w oparciu o filtry mechaniczne żwirowe i piaskowe, stacje i wymienniki jonitowe, systemy i układy katalitycznego odtleniania wód przeznaczonych do zasilania kotłów parowych wodą DEMI, instalacje membranowe odwróconej osmozy, nanofiltracji, ultrafiltracji, mikrofiltracji, elektrodejonizację. Dostarczamy instalacje przygotowania sprężonego powietrza i azotu (sprężarka, osuszczacz ziębniczy, osuszacz adsorpcyjny, filtr cząsteczkowy i koalescencyjny a także filtr sterylizujący, wytwornica/generator azotu typ PSA lub membranowy). W dziedzinie ochrony środowiska możemy zaoferować oczyszczanie ścieków pochodzących z procesów elektrochemicznej obróbki metali, odzysk metali z roztworów, zamykanie obiegów wodnych. Posiadamy szeroką gamę filtrów do galwanizerni. Oczyszczamy wody pitne ze związków baru, boru i arsenu.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KOMERC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "KOMERC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  KOMERC Sp. z o. o. jest firmą polską z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie konstrukcji, technologii i produkcji łańcuchów. Przedstawiamy Państwu szeroką gamę wyrobów związanych z przenoszeniem napędu. Nasza firma od wielu lat sukcesywnie powiększa asortyment łańcuchów, kół łańcuchowych pasów napędowych stosowanych w skrajnie różnych warunkach pracy (duże obciążenia dynamiczne, duże prędkości liniowe, obciążenia zmienne, środowiska agresywne itp. ) oraz skrajnie różnych dziedzinach gospodarki (przemysł maszynowy, spożywczy, papierniczy, transport, przetwórstwo drewna, rolnictwo, maszyny drogowe itp. ). Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi oferowane przez nas wyroby, dzięki wysokiej jakości i przystępnej ceny cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Realizujemy każde zamówienie, nawet najmniejsze zarówno wyrobów w wykonaniu standardowym jak i wg powierzonej dokumentacji. W naszej ofercie:Łańcuchy:• napędowe typ A i B• wzmocnione typ AH• superwytrzymałe typ SH• samosmarujące SLR• tulejkowe• sworzniowe Galla• wielopłytkowe Fleyera• lamelowe PIV• zębate• transportowe typ FV i M• ze sworzniem rurkowym• rowerowe i motocyklowe• do maszyn rolniczychPasy napędoweKoła łańcuchowe i pasowe• w wersji standardowej • w wersji „taper bush”Taśmy modułoweListwy zębateNapinaczeProwadniceTuleje montażowe

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ARTIWORKS" WIESŁAW MAŁOLEPSZY »

  "ARTIWORKS" WIESŁAW MAŁOLEPSZY

  Specjalizujemy się w produkcji sit do maszyn rolniczych oraz perforacji blach. Nasza oferta opiera się na ponad 57 latach doświadczenia, rodzinnej tradycji oraz profesjonalnemu działaniu. Nasza firma powstała w roku 1955 i od tego czasu prężnie się rozwijała, poszerzała swoją ofertę, a także - zdobywała zaufanie i szacunek swoich klientów. Wszystkie produkty naszej firmy odznaczają się wysoką jakością oraz estetyką wykonania.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MBW ConSystem Michał Bielecki-Wołowicz »

  MBW ConSystem Michał Bielecki-Wołowicz

  Przedsiębiorstwo MBW ConSystem to działający od ponad 17 lat dystrybutor zabezpieczeń przeciwpożarowych firm Brandtronik GmbH oraz innych. Firma posiada rozległe praktyki, jakie zyskała dzięki ciągłej pracy na obiektach, przeglądach, naprawach i nowych instalacjach oraz, co najistotniejsze, bezpośrednich kontaktach z użytkownikami systemów. Nie tylko sprzedajemy, ale także fachowo doradzamy, dzięki czemu nasi Klienci zdobywają całkowitą usługę oraz towar, którego potrzebują. Zajmujemy się także serwisem i konserwacją Systemów Gaśniczych oraz Systemów Sygnalizacji Pożaru. Proponujemy Państwu nasze profesjonalne usługi do prowadzenia przeglądów, konserwacji oraz naprawy systemów gaśniczych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją usług i produktów dostępnych na witrynie internetowej firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STANISŁAW SARNECKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PROFIL-TECH" »

  STANISŁAW SARNECKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PROFIL-TECH"

  Założycielem polecanego serwisu www jest przedsiębiorstwo Profil – Tech, które od 2005 roku trudni się produkowaniem i montowaniem świetnej jakości blaszaków. Ich niewątpliwym atutem jest nie tylko estetyczny wygląd, lecz przede wszystkim duża odporność na obciążenia. Specjaliści kryją obiekt farbą podkładową. Przekrój minimalny profili dachowych to 50/30. Typowe garaże blaszane wyposażone są w drzwi otwierane na bok z zamkiem.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZYCIE TOREB GOSPODARCZYCH, KAPCI DZIECIĘCYCH, KRAWIECTWO DOROTA ŻMIJEWSKA »

  SZYCIE TOREB GOSPODARCZYCH, KAPCI DZIECIĘCYCH, KRAWIECTWO DOROTA ŻMIJEWSKA

  Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku w Warszawie. Zajmuję się produkcją toreb gospodarczych, worków szkolnych, worków basenowych i pokrowców odzieżowych. Nadruk na w/w artykułach jest wykonany metodą sitodruku lub termotransferu. Na zamówienie istnieje możliwość umieszczenia logo firmy na w/w towarach. Współpracuje z takimi odbiorcami w całym kraju jak: sieci dyskontowe, hipermarkety, hurtownie oraz indywidualni odbiorcy - przedszkola, ośrodki sportu itp. Przy hurtowych zamówieniach towar dostarczany jest do odbiorcy w ciągu 3 dni na koszt firmy. Ponadto, przy dużych zakupach gotówkowych udzielany jest rabat.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 194 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 621 Odwiedziny googlebot 2135 Odwiedziny alexa 29

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły przemysłowe

Artykuły przemysłowe - nowa firma:

Adres: