Katalog Firm

Podkategoria: Radcy prawni

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • BURZAK OKOŃ I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  BURZAK OKOŃ I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Kancelaria Radców Prawnych Burzak&Okoń i Wspólnicy rozpatruje każdą poleconą jej sprawę nadzwyczaj indywidualnie, wybierając najbardziej optymalne metody i środki postępowania, co sprawia, iż pozostajemy wyjątkowo skuteczni oraz efektywni. W szczególności specjalizujemy się w szeroko pojmowanym prawie gospodarczym, ale wykonujemy też usługi z zakresu prawa cywilnego, handlowego jak również administracyjnego. Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy, którzy są w stanie udzielać porad prawnych w kilku językach obcych jak w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim albo norweskim. Wiąże nas tajemnica zawodowa, która nie ustaje nawet po ustaniu współpracy. Gwarantujemy fachową, miłą oraz profesjonalną obsługę z zachowaniem korzystnych cen. Zapraszamy Państwa na naszą stronę www.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TERESA LOGA Kancelaria Prawnicza Teda »

  TERESA LOGA Kancelaria Prawnicza Teda

  Kancelaria Prawnicza TEDA to jedna z najbardziej znanych kancelarii prawnych w naszym kraju. Oferujemy pomoc prawną dla klientów inwidualnych jak również klientów biznesowych. Oferujemy wszelkiego typu pozwy, pisma, apelacje, reprezentacja w sądach i urzędach oraz wobec innych podmiotów. Dodatkowo zajmujemy się prawem budowlanym, administracyjnym i prawem pracy. Kancelaria prawna, znajduje się w centrum Warszawy, w miejscu zacisznym dlatego zapraszamy wszystkich do skontaktowania się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pactum Kancelaria Prawna Ewa Bednarek-Wojtal »

  Pactum Kancelaria Prawna Ewa Bednarek-Wojtal

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie windykacji. Sektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja przedwindykacyjna, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji. W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy windykacyjne w Państwa firmie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALEKSANDER STAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO »

  ALEKSANDER STAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

  Kancelaria Radców Prawnych we Wrocławiu, to doświadczeni prawnicy, którzy prowadzą sprawy z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego a zwłaszcza sprawy o odszkodowania za wypadki, odszkodowania za śmierć, czy też sprawy o rozwód, alimenty, czy też sprawy spadkowe. Ponadto prawnicy prowadzą bieżącą obsługę firm i spółek, wraz z usługami windykacyjnymi, przygotowywania uchwał spółek. RAdca Prawny jest do Twoich usług.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA EULEO M. BURCZYŃSKA-RADYM, D. OLSZEWSKI RADCOWIE PRAWNI Sp. K. »

  KANCELARIA EULEO M. BURCZYŃSKA-RADYM, D. OLSZEWSKI RADCOWIE PRAWNI Sp. K.

  Kancelaria Prawna EULEO to doświadczony zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich, zapewniających kompleksową pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym. Prawnicy Kancelarii podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, starając się jak najlepiej zrozumieć potrzeby i intencje Klienta. Doskonały system komunikacji pozwala podejmować trafne decyzje i wybierać optymalne rozwiązania, przekładające się na pełne zadowolenie Klientów ze świadczonych przez nas usług. Obszary specjalizacji:- Windykacja wierzytelności- Prawo spółek- Prawo upadłościowe i naprawcze- Prawo cywilne

  Spis Firm - Data dodania: 14 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DARIUSZ SZCZECINA KANCELARIA RADCY PRAWNEGO »

  DARIUSZ SZCZECINA KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

  Nasza Kancelaria nastawiona jest przede wszystkim na kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Oczywiście Kancelaria świadczy także usługi na rzecz innych podmiotów. Zapewniamy szeroki zakres usług obejmujących zarówno doradztwo prawne jak i zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji. Nasze działania obejmują w szczególności: udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych i analiz prawnych, opiniowanie i sporządzanie wszelkiego rodzaju umów, przygotowywanie pism procesowych. Ponadto zapewniamy aktywne uczestnictwo w procesie negocjacji umów, ugód i innych porozumień. Udzielamy także wszechstronnej pomocy w zakładaniu, rejestracji i przekształcaniu spółek prawa handlowego, sporządzaniu projektów umów i statutów spółek, przygotowywaniu projektów aktów wewnętrznych podmiotów gospodarczych (regulaminów, uchwał, zarządzeń itp. ) oraz obsłudze organów spółek. Oferujemy także kompleksową pomoc prawną związaną z nieruchomościami oraz obsługą procesu inwestycyjnego. Nasze działania koncentrują się także na windykacji i obsłudze prawnej wierzytelności, zarówno na etapie przesądowym, sądowym jak i egzekucyjnym.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JAROSŁAW WAWROWSKI »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JAROSŁAW WAWROWSKI

  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, w tym również pisanie skarg do Strasburga. Prawo, cywilne, administracyjne, rodzinne, gospodarcze, pracy, karne, międzynarodowe. Pozwy, skargi, apelacje, skargi kasacyjne, zażalenia, skargi do trbunału konstytucyjnego, pisma procesowe - już od 60 zł + podatek vat, kasacje, doradztwo prawne - porady prawne już od 40 zł + podatek vat

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz N. Smykiewicz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz N. Smykiewicz

  O KancelariiNasze doświadczenie i doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników naszej Kancelarii są gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez nas usług prawnych. Już ponad dwie dekady doradzamy przedsiębiorcom, zarówno polskim jak i zagranicznym. Obsługujemy istniejące i tworzymy nowe spółki prawa handlowego. Wśród naszych Klientów jest wiele znanych spółek akcyjnych i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Świadczymy usługi prawne w językach polskim, angielskim, niemieckim i, w razie potrzeby, francuskim. Jesteśmy podmiotem wpisanym do rejestru Okręgowej Izby Radców Prawnych za nr wpisu WA2448. Kancelaria IURIDICA® (prawo ochronne nr 198015 na znak towarowy) jest wiarygodnym, stabilnym i doświadczonym partnerem dla najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA SEBASTIAN PIEKARSKI »

  KANCELARIA PRAWNA SEBASTIAN PIEKARSKI

  Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i administracyjnego. Przygotowuje pisma, pozwy, opinie, interpretacje prawne. Prowadzi sprawy w sądach i przed organami administracji. Kancelaria proponuje pomoc prawną w formie jednorazowej udzielanej osobom prywatnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i w postaci stałej - kompleksowej obsługi prawnej.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ NAROŻNY KANCELARIA RADCY PRAWNEGO »

  PAWEŁ NAROŻNY KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

  Kancelaria Prawna Pawła Narożnego to synonim profesjonalnych usług prawnych obejmujących szeroki zakres dziedzin czy sfer działalności takich jak prawo spadkowe, rodzinne czy też administracyjne. Każda sprawa traktowana jest z niezwykłą dbałością o szczegóły, które, jak wynika z doświadczenia mecenasa Pawła Narożnego, mogą niejednokrotnie zaważyć nie tylko na przebiegu współpracy z klientem, ale również na efekcie końcowym i wyniku danej sprawy. Zatem oprócz spostrzegawczości, ambicji i determinacji niewątpliwą cechą dobrego prawnika jest również kreatywność i zaangażowanie w sprawę. Współpraca z kancelarią może obejmować wiele wariantów jak na przykład sporządzanie pism oraz doradztwo doraźne, stała obsługę prawną jak i reprezentowania klienta (indywidualnego bądź przedsiębiorstwa) przed sądami i urzędami.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 481 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy prawni

Radcy prawni - nowa firma:

Adres: