Katalog Firm

Podkategoria: Wynajem nieruchomości

1 · 2 · następna strona »
 • INDUSTRIAL CENTER 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  INDUSTRIAL CENTER 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rynek magazynowy na terenie naszego kraju jest aktualnie najszybciej rozwijającym się logistycznie obszarem Europy. Wraz z progresem infrastruktury komunikacyjnej w Polsce projektowane są nowe powierzchnie magazynowe. Dostrzegając produkcyjność polskiego rynku nieruchomości magazynowych wkraczają nań międzynarodowej klasy firmy deweloperskie, specjalizujące się w budowie parków logistycznych. Należy do nich deweloper Panattoni Europe, działa na rodzimym rynku logistycznym od 2004 roku i już kwalifikowana jest do przodujących, największych firm sektora magazynów. Potwierdzają to również wyróżnienia, wśród nich na szczególną uwagę zasługuje zaszczytna nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni w kategorii Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Parku Logistycznego w Mysłowicach, a też tytuł Dewelopera Dekady. Deweloper Panattoni Europe specjalizuje się w budowaniu i projektowaniu magazynów na wynajem, które spełniają wszystkie Przepisy, stosując nowoczesne metody technologiczne. Panattoni posiada swoje magazyny w niemal wszystkich regionach kraju, na szczególną uwagę zasługują magazyny na Górnym Śląsku, powierzchnie magazynowe na wynajem w Warszawie, czy magazyny w Toruniu. Prócz tradycyjnych rozwiązań tzn. magazynów do wynajęcia w swoim portfolio posiada również magazyny szyte na miarę, tego rodzaju budynki wyznaczają nowoczesny trend w ekspansji branży logistycznej. Inwestycje build-to-suit (BTS) – powierzchnie magazynowe budowane na zamówienie indywidualnego odbiorcy to możliwość samodzielnego w wyboru odpowiedniej lokalizacji magazynu, oszczędności kosztów, całościowego wachlarzu doradztwa. Wzorami profesjonalnej współpracy pomiędzy deweloperem i klientem są wybudowane już magazyny na zamówienie, jak magazyn na zamówienie dla Tesco. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://www. panattoni. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rupes znajduje się w centrum Lublina, przy ul. Aleje. Racławickie 8, u zbiegu z ul. Żwirki i Wigury. Jest to pierwszy budynek biurowy do wynajmu posiadający klasę A ulokowany w samym sercu miasta. Łączy bliskość najładniejszych terenów zielonych Lublina z prestiżową lokalizacją i szerokim dostępem do wszelkich urzędów, instytucji jak i uczelni. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUNCO Polska Sp. z o.o. »

  SUNCO Polska Sp. z o.o.

  SUNCO Polska Sp. z o. o. to rewelacyjnie rozwijająca się firma operująca na rynku nieruchomości. Wzorowa obsługa nieruchomości jest dla nas priorytetem. Nasza firma zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy dbają o sprawną administrację obiektów, ich efektywną promocję, komercjalizację oraz dobrą współpracę z najemcami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Combis sp. z o.o. »

  Combis sp. z o.o.

  "COMBIS"sp. z o. o. w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa woj. małopolskie istnieje od 1991r. Obecnie oferujemy do wynajęcia powierzchnie produkcyjno-magazynowe (100 - 6000m2), lokale biurowe, place składowe. Lokalizacja w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa. Dogodny dojazd 1, 5 km od drogi Tarnów-Rzeszów. Teren dozorowany, media, NISKIE CENY! Posiadamy także wolne tereny pod budownictwo przemysłowe. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. »

  Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o.

  OBROKI to największy spożywczy rynek hurtowy oraz giełda owocowo – warzywna w Katowicach. Obiektem zarządza Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o. o. (dawniej Centrum Handlu Hurtowego Sp. z o. o. ), która wynajmuje powierzchnie handlowe, magazynowe i biurowe oraz zapewnia najlepsze warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Na Rynku OBROKI zaopatrują się liczne sklepy detaliczne, gastronomia i punkty zbiorowego żywienia z całego województwa. U operatorów można nabyć po atrakcyjnych cenach tysiące produktów spożywczych, chemicznych, papierniczych i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o. »

  INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

  Inkubator Technologiczny w Lublinie pomaga początkującym przedsiębiorstwom w uruchomieniu i poprowadzeniu działalności. Pomoc Inkubatora to m. in. powierzchnie biurowe wraz z potrzebną infrastrukturą, dostęp do specjalistycznie wyposażonych pomieszczeń oraz doradztwa. Ponadto oferujemy: możliwość założenia wirtualnego biura, czyli rejestracji firmy pod naszym adresem, na terenie Inkubatora Technologicznego; wynajem sal szkoleniowych; szkolenia. W Inkubatorze można również: [*]założyć Wirtualne Biuro [*]wynająć sale szkoleniowe [*]wynająć salę konferencyjną [*]wynająć stanowisko do pracy - coworking

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sopot Group Teresa Piesik »

  Sopot Group Teresa Piesik

  Sopot Group Apartamenty oferują aktualnie 40 nowocześnie i komfortowo urządzonych apartamentów w Sopocie, Gdańsku oraz w Gdyni. Apartamenty sopotgroup. pl to idealny wybór na weekend, wakacje letnie czy zimowy wypoczynek. nasze apartamenty to samodzielne miezkania, świetnie wyposażone oraz wybornie zlokalizowane - kilkanaście metrów do największych atrakcji Sopot, Gdańska, Gdyni. Zapraszamy do 3City, zpraszamy do Trójmiasta.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PROFEDOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "PROFEDOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuranet. pl po rozległy portal internetowy, który gwarantuje użytkownikom dostęp do ogromnej ilości ofert wynajmu nieruchomości biurowych na terenie Polski. Portal jest nie tylko wyszukiwarką ofert, ale też i miejscem, w którym publikowane są liczne ciekawe artykuły dotyczące rynku najmu biur, użytkownicy znajdą więc tutaj szereg porad, wiadomości, czy też raportów. Portal działa nieprzerwanie od 2006 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GÓRALSKA PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  GÓRALSKA PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Góralska Park to atrakcyjny Park Przemysłowy zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia – na ulicy Góralskiej (oddalony ok. 1, 5 km od rynku miejskiego). Jest to kompleks budynków zajmujących przestrzeń sięgającą prawie 3, 7 ha, w skład których wchodzą powierzchnie biurowe, hale przemysłowe i powierzchnie magazynowe, wszystkie pod wynajem. Prowadzenie biznesu z Góralską Park znacząco ułatwia bliskość kluczowych elementów w mieście, takich jak Stare Miasto, linia kolejowa, punkty gastronomiczne czy ośrodki noclegowe. Wszystkie dostępne powierzchnie do wynajęcia podlegają negocjacjom cenowym, dlatego każdy przedsiębiorca może ustalić atrakcyjne dla siebie warunki. Góralska Park to także część grupy NAI Estate Fellows, która jest liderem na rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Wybierając powierzchnie handlowe we Wrocławiu, warto zastanowić się nad Parkiem Przemysłowym przy ulicy Góralskiej, gdyż proponuje szereg udogodnień dla nowych najemców, wśród których można wymienić możliwość skorzystania z wakacji czynszowych czy bezpłatną adaptację biur pod przyszłego klienta. Dla wygody najemców i ich gości przygotowane zostały bezpłatne miejsca parkingowe. Góralska Park: wynajem biur we Wrocławiu odpowiednich dla nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agencja Jartom Branecki Tomasz »

  Agencja Jartom Branecki Tomasz

  Agencja Jartom od ponad dwudziestu lat zajmuje się sprzadażą i wynajmem nieruchomości w całym kraju. Jej specjalnością sa nowoczesne magazyny przeznaczone do wysokiego składowania towarów, zlokalizowane na obrzeżach dużych miast jak Park Panattoni czy Prologis. Oferowane Państwu magazyny wyposażone są w doki przeładunkowe, rampy stałe, suwnice i chłodnie, dzięki którym magazynowanie jest o wiele łatwiejsze. Dodatkowym atutem magazynów jest profesjonalna obsługa firm logistycznych. Polecamy magazyny Jartom!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny onet 1 Odwiedziny netsprint 183 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 480 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wynajem nieruchomości

Wynajem nieruchomości - nowa firma:

Adres: