Katalog Firm

Podkategoria: Deweloperzy

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Mierzeja Development Sp. z o.o. »

  Mierzeja Development Sp. z o.o.

  Mierzeja Development Sp. z o. o. funkcjonuje na polskim rynku developerskim od września 2007 roku. Spółka została powołana do realizacji kompleksu mieszkalnego Mierzeja Park, położonego w nadmorskiej miejscowości Sztutowo w województwie pomorskim. Założyciele firmy mogą pochwalić się realizacją dużej inwestycji w województwie Zachodniopomorskim, która nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Celem strategicznym przedsiębiorstwa, było stworzenie budynku wyprzedzającego technologią aktualne standardy. Poprzez przemyślany i wdrożony w życie projekt (Gdyńska Pracownia Architektoniczna ARCHIRO), udało się otrzymać produkt końcowy najwyższej jakości. Skrupulatnie wyselekcjonowany podmiot pełniący funkcje Generalnego Wykonawcy, zapewnia wysoką jakość wykonania inwestycji.

  Spis Firm - Data dodania: 13 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POMERANIA DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  POMERANIA DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Pomerania Development Sp. z o. o. powstała ponad 8 lat temu, jako Spółka celowa do realizacji inwestycji pod nazwą PLATAN COMPLEX w Świnoujściu, obejmującej zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w kwartale ulic: 11 Listopada, Wojska Polskiego, Malczewskiego i Chełmońskiego. Od samego początku istnienia Pomerania Development Sp. z o. o. współpracuje z najlepszymi na rynku. Naszą pierwszą inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna Via Nova pod kierownictwem p. Przemysława Cieślaka, a generalnym wykonawcą projektu jest PBG S. A. PLATAN COMPLEX charakteryzuje się nowoczesną architekturą, oryginalnym stylem z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy już blisko 500 lokali mieszkalnych z miejscami postojowymi. Firma potrafi szybko i elastycznie dostosować się do wymagań rynku, reagować na zmieniające się warunki, właściwie określać kierunki inwestowania. Aktualne i przyszłe realizacje Spółki to budownictwo mieszkaniowe z częścią usługową i biurową. W tym Spółka specjalizuje się. Staranność i innowacyjne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że inwestycje Pomerania Development są cenione za estetykę i jakość wykonania. Za priorytet stawia sobie bliską współpracę z kontrahentami, a przede wszystkim z klientami, tak aby sprostać ich indywidualnym potrzebom i zagwarantować wzrost wartości ich inwestycji.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • S-dom sp. z o.o. »

  S-dom sp. z o.o.

  Jesteśmy firmą deweloperską, działającą na terenie Wrocławia i okolic. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Zrealizowane przez nas inwestycje to Osiedle Słonecznikowe przy ul. Bzowej w Smolcu oraz domy - bliźniaki w Mokronosie Górnym i we Wrocławiu przy ul. Czerwonych Maków (Kłokoczyce). Aktualnie realizujemy kolejną inwestycję - Osiedle Wiosenne w Kiełczowie, przy ul. Bukowej.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ORION DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ORION DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Developer Orion to jedyne w swoim rodzaju biuro developerskie będące bardzo atrakcyjnym pod względem ceny mieszkań. Developer oferuje całą gamę nowych mieszkań, apartamentów i kawalerek które zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane gusta. Nowe mieszkania dostępne w sprzedaży developer może zaprezentować bezpośrednio w biurze jak i na stronie WWW. Nowe mieszkania są w pełni wyposażone w instalacje oświetleniową, gazową i elektryczną i kanalizacyjną dzięki czemu mieszkania od razu nadają się do zasiedlenia. Oprócz wygód jakie oferowane są bezpośrednio w mieszkaniu, developer zadbał również o komfort okolicy. Popularnym rozwiązaniem jeśli nie chcemy wiązać dłuższej przyszłości z dany miejscem zamieszkania jest wynajem nowych mieszkań. Developer oferuje tę formę sprzedaży w opozycji do kupna na własność. Inwestycje budowlane jakie realizuje inwestor budowlany developer Orion Development wykonane są ze staranną dbałością o jakość. Developer zapewnia że mieszkania które buduje będą służyć przez wiele pokoleń bez konieczności remontowania.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ASMA PRO Sp. z o.o. »

  ASMA PRO Sp. z o.o.

  Serdecznie zachęcamy każdego do poznania szerokiej panoramy ofert, którą dostarcza niniejsza firma deweloper Wielkopolska. O ile chodzi o mieszkania od dewelopera Poznań oraz cała Wielkopolska to region, w zakresie którego nasza firma zapewnia doskonałej jakości usługi deweloperskie. Od lat zajmujemy się budowaniem, jak również dystrybucją mieszkań – nasze imponujące doświadczenie zapewnia zadowolenie klientów. Za sprawą niniejszej firmy, gdy chodzi o mieszkania deweloperskie Poznań to naprawdę miasto warte uwagi.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • QUALIA DEVELOPMENT SP. z o.o. »

  QUALIA DEVELOPMENT SP. z o.o.

  Dla osób poszukujących właściwej nieruchomości do zamieszkania, jak również tych, którzy starają się znaleźć w coraz bardziej konkurencyjnym rynku nieruchomości, spółka deweloperska Qualia Development z siedzibą w Warszawie oferuje kompleksowe oferty inwestycyjne. Propozycja spółki jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem ponieważ wszystkie czynności prowadzone przez Qualia w tym celu nastawione są na ekonomizację czasu i pieniędzy klientów. Należy nadmienić, że spółka posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz jest elementem grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego. W ramach projektu umożliwia sprawdzenie dokumentów, dokładną analizę sytuacji i wyszukanie znakomicie dobranej oferty do wymagań klienta. Pewnym walorem jest fakt, iż wszelkie działanie prowadzone przez Qualia Development opierają się na zasadach poufności i rzetelności. Więcej informacji na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sirena Projekt Sp. z o.o. »

  Sirena Projekt Sp. z o.o.

  Cenisz luksus oraz poczucie bezpieczeństwa, pragniesz mieszkać w miejscu zaprojektowanym specjalnie dla Ciebie? Zapoznaj się z szczególną propozycją Apartamentów Syrena, które umieszczone są w cudnej, willowej dzielnicy Warszawy którą jest Wilanów. Podstawową ideą, jaka przyświecała nam na etapie tworzenia projektu, było zapewnienie mieszkańcom poczucia wyjątkowości. Wszystkie nasze działania, razem z wyborem prestiżowej okolicy były starannie przemyślane. Niebagatelnym walorem jest otoczenie ogrodów oraz rozmaitego rodzaju okręgów przyrodniczych, które są zielonymi płucami Warszawy. Co więcej najwyższy standard wykończenia plus odmienny styl architektoniczny sprawia, że Apartamenty Syrena to stylowy kompleks mieszkalny, w jakim poczujesz się wyjątkowo dobrze. Atutem Miasteczka Wilanów jest fantastycznie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "APM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  "APM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  APM Development to grupa developerska zajmująca się inwestycjami budowlanymi w Warszawie. Grupa powstała w 2003 roku i od ponad 10 lat tworzymy nowe osiedla w całej Warszawie. Do naszych zrealizowanych inwestycji należą m. in. Słoneczne Tarasy na Bemowie, Osiedle Nowa Wola na Woli oraz Osiedle Samarytanki na Targówku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą mieszkań. Pracują dla nas najlepsi.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Moderna Sp. z o.o. »

  Moderna Sp. z o.o.

  Moderna Investment jest firmą stworzoną przez drużynę znawców, którzy w branży inwestycyjnej funkcjonują od przeszło dziesięciu lat. Nasza aktualna praktyka podparta wieloma sukcesami, pozwala na konstruowanie luksusowych nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów. Obecnie Spółka wykonuje konstruowanie projektu Lighthouse w Gdyni, przy ul. Norwida 13. Kamienica Moderna została postawiona, a budowla została oddana do użytku.

  Spis Firm - Data dodania: 15 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TESSEN Mikołaj Tiahnybok »

  TESSEN Mikołaj Tiahnybok

  Działki, mieszkania, domy : Bielsko-Biała Posiadamy w swej ofercie aktualne oferty sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów mieszkalnych, letniskowych oraz rekreacyjnych a także działki i grunty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze biuro oferuje Państwu pomoc w kupnie, sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań, rezydencji, apartamentów, działek na terenie Bielska-Białej i okolic. Nasi klienci otrzymują od nas pakiet profesjonalnych usług zwiazanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Jako firma rodzinna stawiamy na jakość usług bez niepotrzebnych zawiłości oraz rotacji personalnych. Dbamy o naszych klientów dając im maksimum bezpieczeństwa podczas rokowań, negocjacji pomiędzy stronami. Naszą dewizą jest SKUTECZNA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI w oparciu o przejrzyste, partnerskie zasady współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 213 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 623 Odwiedziny googlebot 2271 Odwiedziny alexa 29

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Deweloperzy

Deweloperzy - nowa firma:

Adres: