Katalog Firm

Podkategoria: Biura nieruchomości

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • BIURO POŚREDNICTWA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI BOGUSŁAW OJCZENASZ »

  BIURO POŚREDNICTWA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI BOGUSŁAW OJCZENASZ

  U nas znajdziesz domy dopasowane do Twoich potrzeb. Już od ponad 55 lat agencja nieruchomości „Ojczenasz” proponuje Państwu pomoc w znalezieniu najlepszego dla Państwa domu. Dbamy także o twój czas, w pogoni za postępem, przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalny kalkulator kosztów oraz zaawansowaną wyszukiwarka nieruchomości. Dzięki temu oszczędzają Państwo wolną chwilę i mają osobisty wgląd do każdej z ofert.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EDOM NIERUCHOMOŚCI RENATA WORONOWICZ »

  EDOM NIERUCHOMOŚCI RENATA WORONOWICZ

  Kompleksowa propozycja gorzowskiego biura nieruchomości została udostępniona na omawianym serwisie internetowym. Skupia swoje działania na usługach kupna, sprzedaży oraz wynajmu przeróżnych lokali. Przy pomocy prostej w obsługiwaniu wyszukiwarki możesz znaleźć dogodnie położone działki lub lokale mieszkaniowe. Poza pośredniczeniem w finalizacji transakcji eDOM Nieruchomości zapewnia fachową pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW ZAWADZKI NIERUCHOMOŚCI-TELTEL »

  ZBIGNIEW ZAWADZKI NIERUCHOMOŚCI-TELTEL

  Polecamy usługi: [*]Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wycena nieruchomościBiuro nieruchomości w Krakowie. [*]Projektowanie instalacji telekomunikacyjnych i teletechnicznych. - sieci telekomunikacyjne w tym komputerowe[*]instalacje SAP, [*]instalacje SSWiN, [*]instalacje CCTV[*]Nadzory inwestorskie w specjalności telekomunikacyjnej[*]instalacje telekomunikacyjnej: [*]instalacje SAP, [*]instalacje SSWiN, [*] instalacje CCTV

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NIERUCHOMOŚCI HAŃDEREK, Renata Hańderek-Słapa »

  NIERUCHOMOŚCI HAŃDEREK, Renata Hańderek-Słapa

  Nieruchomości Hańderek są młodym, dynamicznie rozwijającym się biurem, obecnym na rynku od 2006 roku, zlokalizowanym w centrum Bystrej, działającym na terenie Bielska-Białej, okolicznych gmin, a także całego województwa. W celu zapewnienia komfortu Naszym Klientom, bezpieczeństwa transakcji i z chęcią świadczenia naszych usług na jak najwyższym poziomie, współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi notariuszami, rzeczoznawcami i geodetami. Współpracujemy również z zaufanymi i rzetelnymi doradcami kredytowymi, którzy z myślą o satysfakcjonującej transakcji sprawdzają i porównują dostępne oferty kredytowe, w celu wybrania najkorzystniejszych spośród nich, specjalnie dla Państwa.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO "TAMAPOL" TADEUSZ ŁYSZCZARZ »

  PRZEDSIĘBIORSTWO "TAMAPOL" TADEUSZ ŁYSZCZARZ

  Biuro Obrotu Nieruchomościami TAMAPOL z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się szeroko pojętą działalnością w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami już od 1996 roku. Obsługujemy profesjonalnie i kompleksowo w całym obszarze gospodarki nieruchomościami zarówno klientów indywidualnych jak również podmioty gospodarcze. Zdobyte doświadczenie i praktyka gwarantują naszym klientom fachowość obsługi, szybkość a przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji. Dzięki licznej współpracy zapewniamy naszym klientom pełną obsługę: prawną i notarialną, geodezyjną, doradztwo inwestycyjne, wycenę nieruchomości, pomoc kredytową. Wizytówką naszej firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu: mieszkań, domów, działek oraz innych nieruchomości. Zapewniamy naszym Klientom pomoc i opiekę podczas całego procesu zakupu nieruchomości - od wyboru nieruchomości aż do sfinalizowania transakcji. Dysponujemy ofertami zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Dzięki skutecznej reklamie w prasie lokalnej, na naszej stronie internetowej oraz współpracy z innymi biurami informacje o nieruchomościach zgłaszanych do naszego biura trafiają do szerokiego grona odbiorców.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELITE NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF MAKOWSKI »

  ELITE NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF MAKOWSKI

  Razem z naszą pomocą sprzedasz dom od ręki, znajdziesz wymarzone mieszkanie, apartament lub domek na wsi. W elit Nieruchomości posiadamy aż 22 tysiące ofert czekających na naszych klientów. Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim stażem, współpracujemy jedynie z najlepszymi specjalistami. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN BERUS BZM NIERUCHOMOŚCI »

  MARCIN BERUS BZM NIERUCHOMOŚCI

  Biuro nieruchomości BZM oferuje profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości. Do naszej oferty zaliczają się takie usługi jak: kupno, sprzedaż, zamiana nieruchomości oraz ich profesjonalna wycena a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo pomożemy Państwu rozwiązać problemy związane z trudną sytuacją finansową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przedstawiając mu najlepsze opcje dostępne na rynku nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOMINO Biuro Obrotu Nieruchomościami Jarosław Bukowy »

  DOMINO Biuro Obrotu Nieruchomościami Jarosław Bukowy

  Zapraszamy już teraz do zapoznania się z tym co przygotowała dla nas agencja nieruchomości Domino. Ta agencja cieszy się już popularnością od wielu lat, powstała w 1999 roku. Od tego momentu zakres usług jest coraz większy. W ofercie znajdziemy takie usługi jak obsługa podmiotów zagranicznych, doradztwo finansowe, profesjonalna obsługa inwestycji, pomoc w zdobyciu kredytu czy sprawdzanie formalno-prawnego stanu nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI HANGET MAREK KWICZALA »

  KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI HANGET MAREK KWICZALA

  Kim jesteśmy:Kancelaria Nieruchomości HANGET istnieje od 2001 roku a w styczniu 2008roku zmieniła siedzibę na reprezentacyjną kamienicę mieszczącą się na rynku w Cieszynie. Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy licencje Ministra Infrastruktury oraz ubezpieczenie OC. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami: kupno, sprzedaż, wynajem, najem, zarządzanie, wycena-operaty szacunkowe-nr uprawnień rzeczoznawcy 4375, pośrednictwo. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej posiadając uprawnienia nr MI/ŚE/693/2009, prowadzimy nadzory budowlane-nr uprawnień budowlanych 394/77. Działamy na terenie Powiatu Cieszyńskiego a także Katowic i miast ościennych przez co zwiększamy naszą skuteczność. Posiadamy wiele ofert z klauzulą wyłączności co świadczy o zaufaniu klientów do nas. Wysokość naszego wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie i podlega negocjacji. ZAPRASZAMY. Nasza oferta:Aktualnie nasza Kancelaria mimo ogólnego kryzysu dokonuje transakcji kupna-sprzedaży z czego zadowoleni są nasi klienci. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli masz problem ze zbyciem nieruchomości, to zapraszamy do naszej Kancelarii. Jesteśmy solidni, rzetelni i posiadamy wiedzę. Pomożemy wycenić oraz pozyskać nabywcę. ZAPRASZAMY. Numer licencji zawodowej:4941, 7498, 13441.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOM&HOUSE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa »

  DOM&HOUSE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

  Zajmujemy się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Świadczymy również usługi dla firm i osób prywatnych m. in. w zakresie wyceny, analiz rynku, opiniowania projektów, urządzania mieszkań. Współpracujemy z deweloperami oraz Klientami indywidualnymi. Kierujemy się zasadą wszechstronnej i rzetelnej obsługi Klienta. Analizujemy jego potrzeby, pomagamy w wyszukiwaniu indywidualnie dopasowanych, aktualnych ofert i służymy radą przy podejmowaniu decyzji. Zależy nam, żeby maksymalnie odciążyć naszego Klienta w załatwianiu formalności związanych z obrotem nieruchomościami. Chcemy, aby miał poczucie, że jest kimś wyjątkowym oraz, że jego sprawa jest istotna dla nas tak samo jak dla niego. Naszą pracę wykonujemy z pasją mając świadomość jak wiele znaczy ona dla tych, którzy ją nam zlecili. Uważamy, że tylko rzetelność i równowaga stron mogą dać zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji. Zespół Dom & House to profesjonaliści, którzy swoją wiedzę zdobywali w trakcie wieloletniej obecności na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Zdobyte doświadczenie pozwalana pragmatyczne i wszechstronne spojrzenie na aspekty związane z rynkiem nieruchomości. Tą wiedzą chcemy się podzielić w sposób obiektywny i bezstronny.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 400 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura nieruchomości

Biura nieruchomości - nowa firma:

Adres: