Katalog Firm

Podkategoria: Biura nieruchomości

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Korporacja MEDIATOR Nieruchomości Spółka z o.o. »

  Korporacja MEDIATOR Nieruchomości Spółka z o.o.

  Korporacja MEDIATOR Nieruchomości Spółka z o. o. Od 1993 roku na rynku. Przedstawicielstwa w Opolu, Kluczborku, Poznaniu, Wrocławiu, Krotoszynie, Obornikach Śl., Dobrzeniu, Popielowie, Krapkowicach, Kędzierzynie-Koźlu. W organizacji następne. Korporacja MEDIATOR oferuje profesjonalne usługi w zakresie: • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami • doradztwa rynku nieruchomości • zarządzania nieruchomościami • doradztwa prawnego • kredytów hipotecznych • wyceny nieruchomości • doradztwa finansowego i inwestycyjnego • prowadzenia praktyk zawodowych dla pośredników i zarządców. Wszyscy przedstawiciele działający w ramach Korporacji Mediator posiadają wymagane prawem państwowe licencje lub uprawnienia zawodowe. Corocznie zawieramy obowiązkowe ubezpieczenia OC od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodów. W rankingu firm nieruchomościowych prestiżowego wydawnictwo C. H. BECK w 2006 roku Mediator zajął 3 miejsce w kategorii pośrednictwa w Polsce. Założycielem i prezesem Korporacji jest Andrzej Jakiel – prawnik, analityk i doradca rynku nieruchomości, prezes OSRN i wiceprezydent Federacji PPRN, wykładowca.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Artur Frączak ART. HAUS Nieruchomości »

  Artur Frączak ART. HAUS Nieruchomości

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem działającym rzetelnie, profesjonalnie, etycznie a co najważniejsze skutecznie, czego dowodem są zadowoleni klienci polecający nas innym. Firma została założona przez ludzi z pasją, nie działająca tylko z chęci zysku - tym przede wszystkim cechuje się i wyróżnia na tle konkurencji. Profesjonalne podejście, szybkie uzyskiwanie oczekiwanych efektów działania, szacunek i partnerskie podejście do biznesu, pomoc nie tylko w zakresie obowiązków - to nasze atuty. O swoich klientów troszczymy się od momentu podpisania umowy o pośrednictwo aż do całkowitago zakończenia transakcji. Z Klientami rozstajemy się dopiero w momencie przekazania kluczy i sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego. ARThaus Nieruchomości na bieżąco podnosi kwalifikacje zawodowe swoich pracowników, którzy uczestniczą w różnego rodzaju kursach czy seminariach prowadzonych przez osoby ze Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Warszawie. Biuro ARThaus prowadzi szeroką reklamę powierzonych jej przez klientów nieruchomości, począwszy od prasy lokalnej, biuletynów reklamowych aż po ogólnoświatową sieć Internetu. Klienci biura korzystają z obszernych opisów ofert (każda z nieruchomości jest osobiście oglądana przez pracownika biura), co w dużym stopniu ułatwia dokonanie odpowiedniego wyboru. Doświadczenie firmy pozwala na profesjonalną i kompleksową obsługę przeprowadzanych transakcji. Klienci przy informacji o obiektach otrzymują również na życzenie dane o rozwoju miasta, jego historii, władzach i postępującym rozwoju gospodarczym i kulturalnym.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. »

  Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

  Cushman & Wakefield jest miedzynarodową firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości. Powstała w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 13. 000 pracowników w 231 biurach w 58 krajach. Firma reprezentuje wielu klientów, od niedużych organizacji po korporacje umieszczane w rankingu „Fortune 500”. Cushman & Wakefield oferuje pełen zakres usług w czterech głównych obszarach: Obsługa Transakcji (reprezentowanie najemców i wynajmujących na rynku powierzchni biurowych, przemysłowych i handlowych), Rynki Kapitałowe (sprzedaż nieruchomości, zarządzanie inwestycyjne nieruchomościami, bankowość inwestycyjna i wycena, finansowanie dłużne i kapitałowe), Rozwiązania dla Klienta (zintegrowane strategie w zakresie nieruchomości i związane z tym usługi na rzecz dużych korporacji i właścicieli nieruchomości) oraz Usługi Doradcze (doradztwo w zakresie prowadzenia działalności i nieruchomości). Cushman & Wakefield jest uznanym liderem w dziedzinie badań światowego rynku nieruchomości, publikuje szereg raportów, które dostępne są w części Knowledge Center na stronie. Więcej informacji na temat rynku powierzchni magazynowo-przemysłowych na stronie. Informacje dotyczące nieruchomości biurowych znajdują się w serwisie. Zapraszamy także do odwiedzenia portalu poświęconego zarządzaniu nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agencja Jartom Branecki Tomasz »

  Agencja Jartom Branecki Tomasz

  Jartom - magazyny, działki, hale, nieruchomości, powierzchnie użytkowe Warszawa. Agencja nieruchomości Jartom. Sprzedaż, wynajem - grunty, hale przemysłowe, magazyny, powierzchnie biurowe i atrakcyjne powierzchnie magazynowe. Duży wybór magazynów, hal, pomieszczeń biurowych i magazynowych. Nieruchomości komercyjne - także działki i grunty. Agencja nieruchomości Jartom Warszawa - sprzedaż i wynajem nieruchomości komercyjnych. Hale, magazyny, powierzchnie biurowe, duże powierzchnie magazynowe. Szeroka oferta na magazyny, hale przemysłowe i inne nieruchomości komercyjne z terenu całej Polski.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HOUSE4YOU NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Mikulska wspólnik spółki cywilnej »

  HOUSE4YOU NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Mikulska wspólnik spółki cywilnej

  Jeśli nosisz się z zamiarem sprzedaży lub kupna nieruchomości, a nie jesteś pewny czy masz wystarczającą wiedzę na ten temat, nie ryzykuj, zrób to z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Możesz popełnić wile błędów, których nie będzie można cofnąć, podpisać złą umowę, stracić oszczędności całego życia, niepoprawnie ocenić koszt nieruchomości, niewłaściwie ocenić wiarygodność kontrahenta! Nie ryzykuj powierz transakcję specjalistom i śpij spokojnie. Mamy za sobą wiele udanych transakcji i wielu zadowolonych klientów, którzy po latach do nas wracają i polecają dalej swoim najbliższym i znajomym i mogą poręczyć za nasze biuro. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, gwarantujemybezpieczeństwo przy obsłudze transakcji, profesjonalne usługi, rzetelne doradztwo oraz pełnądyskrecję. Dysponujemy odpowiednimi kwalifikacjami, posiadamy licencje zawodowe oraz ubezpieczenie. W naszej firmie pracują doświadczeni wykwalifikowani pośrednicy z długoletnim doświadczeniem w branży pośrednictwa nieruchomości. Jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościamihttp://www. wspon. org. pl oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości http://www. pfrn. pl. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do naszego biura do którego drogę wskaże ci google maps lub zumi. Posiadamy interesujące oferty z miejscowości podwarszawskich domów, działek, siedlisk, mieszkań. Szczególnie polecamy działki i domy w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego. Nasze oferty eksportujemy do najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w kraju i na świecie comożna łatwo sprawdzić wpisując naszą firmę w najpopularniejszychwyszukiwarkach internetowych google, yahoo, yandex, bing, baidu, altawista, ASK i inne. Licencja państwowa nr 7961 gwarancją najwyższej jakości usług. Domy-działki-siedliska

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UŻLIS NIERUCHOMOŚCI MARCIN UŻLIS »

  UŻLIS NIERUCHOMOŚCI MARCIN UŻLIS

  Założycielem i właścicielem biura jest licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami - Marcin Użlis. Numer licencji zawodowej 13452. Biuro zapewnia kompleksową pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży, zakupu, wynajmu nieruchomości. Zajmujemy się czynnościami z zakresu odralniania gruntów. W naszej ofercie znajdą Państwo działki, tereny inwestycyjne, rekreacyjne, siedliska rolne, domy, lokale użytkowe, mieszkania, budynki gospodarcze i inne. Zapewniamy klientom pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości. Zapewniamy naszym klientom sto procent zadowolenia z przeprowadzonych transakcji. Z myślą o naszych klientach współpracujemy z firmami zajmującymi się: * budową oraz remontem domów * architekturą wnętrz oraz budynków * geodetami * rzeczoznawcami majątkowymi * notariuszami oraz radcami prawnymi firmami świadczącymi usługi ziemne (kopanie stawów, wyrównywanie terenu, wywóz ziemi oraz gruzu). Dla klientów zainteresowanych szybką sprzedażą swojej nieruchomości oferujemy usługę kupna nieruchomości za gotówkę. Inwestujemy w działki, domy, mieszkania. Kupujemy nieruchomości z zamiarem podniesienia ich wartości, poprzez uzbrojenia je w media czy też załatwienia wszelkich formalności potrzebnych do budowy domu.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GREMIUS RAFAŁ PODEMSKI »

  GREMIUS RAFAŁ PODEMSKI

  Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości z wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem specjalistów. Oprócz standardowej działalności takiej jak zakup, sprzedaż i wynajem nieruchomości oferujemy także następujące usługi: - pozyskiwanie nieruchomości i gruntów - zarządzanie nieruchomościami - doradztwo inwestycyjne - weryfikacja nieruchomości - zakup na wynajem - wycena nieruchomości Swiadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENDA - Agencja Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Kawalec »

  AGENDA - Agencja Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Kawalec

  Wymagasz przemiany? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? A może właśnie szukasz nowego miejsca zamieszkania? Wydawało ci się, że to łatwe zadanie a kiedy spróbowałeś odnaleźć nabywcę wyraziło się, że to wcale nie takie proste? Dosłownie, takie zadanie może sprawić ogromny problem. Czy nie warto więc skorzystać z pomocy zawodowców? Mieszkania Rzeszów to perfekcyjne rozwiązanie. Dzięki tej pomocy w spokojny a co najważniejsze bezzwłoczny sposób możemy pozbyć się kłopotu jakim jest sprzedaż domu albo jego kupno. Oczywiście kiedy raczymy pozbyć się domu ogromnie znacząca jest wartość -a przeto czy nie denerwują cię nieustające pytania o ulgę? Pamiętaj przy obsłudze agencji nieruchomości już nigdy ich nie usłyszysz- zawodowcy zajmą się formalnościami za ciebie. A jeśli pragniesz nabywać nowy budynek to pomoc ludzi doświadczonych w tej dziedzinie jest ogromnie ważna. Wydobędziesz u nich propozycje słuszne właśnie dla ciebie i pomoce w wybraniu tej najwybitniej interesującej. Nie ryzykuj sam uporać się z tak fundamentalnym zakupem - skorzystaj z zaoferowanej obsługi, a z pewnością będziesz usatysfakcjonowany

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIotr Olejarz NTM BIURO NIERUCHOMOŚCI »

  PIotr Olejarz NTM BIURO NIERUCHOMOŚCI

  Biuro Obrotu Nieruchomościami NTM. Podstawowymi zasadami działania naszego biura są : profesjonalizm, rzetelność, dyskrecja. Działamy na terenie Stargardu Szczecińskiego, Szczecina i okolic. Oferujemy państwu kompleksową i rzetelną obsługę co pozwoli Państwu na dokonanie korzystnego wyboru, zaoszczędzenia czasu oraz ułatwi procedury związane z kupnem, sprzedażą, wynajmem i najmem Państwa nieruchomości. W swojej ofercie mamy domy, mieszkania i grunty w kraju oraz za granicą. Dysponujemy również ofertami powierzchni biurowych, punktów usługowych, handlowych, hal magazynowych. Oferujemy również bezpłatne doradztwo kredytowe w zakresie zakupu dowolnej nieruchomości, a także pomoc w wyborze najodpowiedziejszego kredytu hipotecznego. Wszystkim niepewnym własnej zdolności kredytowej polecamy odwiedzenie naszego doradcy kredytowego i sprawdzenie zdolności kredytowej wraz z uzyskaniem decyzji przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy zobowiązujące do zakupu. NTM NIERUCHOMOŚCI jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Agencji Nieruchomości. Nasze Biuro działa zgodnie z zasadami Kodeksu etyki zawodowej i Standardami Zawodowymi. Serdecznie Zapraszamy do wspołpracy. Z Nami Spełnisz Swoje Marzenia...

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Korona Corporation Sp.z o.o. »

  Korona Corporation Sp.z o.o.

  KORONA Corporation Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającym się Biurem Obsługi Nieruchomości. Prowadzimy obsługę rynku nieruchomości w sposób kompleksowy. Proponujemy profesjonalne wyceny, doradztwo, ubezpieczenia i gotowe projekty. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi i notarialnymi dbając o bezpieczeństwo transakcji. Oferujemy rzetelną i profesjonalną pomoc w sfinalizowaniu całej inwestycji klientowi indywidualnemu a także korporacyjnemu.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny netsprint 30 Odwiedziny googlebot 432 Odwiedziny alexa 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura nieruchomości

Biura nieruchomości - nowa firma:

Adres: