Firmy w: Złomowiska, szroty - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Złomowiska, szroty

 • AGNIESZKA GOLEJEWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AGA-MET" »

  AGNIESZKA GOLEJEWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AGA-MET"

  AGA-MET stacja demontażu pojazdów, jaka prowadzi swoją działalność od 1995 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. Posiada wszelkie zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności a także wydaje stosowne zaświadczenia po zezłomowaniu pojazdu. Demontuje i złomuje pojazdy, zarówno auta osobowe jak i ciężarowe, które zostały wycofane z użytku. Dodatkowo sprzedaje też bardzo dobrej jakości części blacharskie, mechaniczne, części nadwozia oraz karoserii. Posiada także stanowisko osuszania z płynów eksploatacyjnych. Warto wspomnieć, że prowadzi odbiór zużytego sprzętu elektronicznego jak i elektrycznego oraz zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów. Więcej informacji na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SKUP ZŁOMU Renata Domańska »

  SKUP ZŁOMU Renata Domańska

  Skup Złomu Młodzieszyn specjalizuje się w odkupywaniu złomu stalowego oraz metali kolorowych. Prowadzimy także usługi polegające na recyklingu produktów takich jak na przykład akumulatory, sprzęt elektryczny i inne. W naszej firmie mogą Państwo sprzedać także różnorodną makulaturę. Prowadzona przez nas działalność ma wszystkie niezbędne pozwolenia. Jednym z celów naszego działania jest dbałość o środowisko naturalne.

  Spis Firm - Data dodania: 28 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Multi Studio Piotr Znamirowski »

  Multi Studio Piotr Znamirowski

  Jesteśmy portalem ogłoszeniowym, platformą dla sprzedających i kupujących samochody uszkodzone. Na stronie autowraki. pl kupisz lub sprzedasz samochód uszkodzony, znajdziesz bliski serwis napraw powypadkowych, zakład blacharski lub auto złom, skup aut powypadkowych czy rzeczoznawcę. Dzięki naszym systemom uzyskasz profesjonalną umowę kupna-sprzedaży także wycenę rynkową samochodu powypadkowego niezbędną przy negocjacjach z firmą ubezpieczeniową. Naszą ambicją jest budowanie wzajemnego zaufania w relacjach między zainteresowanymi stronami. Udostępniamy możliwość sprawdzenia raportu historii pojazdu na podstawie bazy firmy VIN INFO sp z o. o. Raport VIN-Info jest najpełniejszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o pojeździe.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 11 Odwiedziny googlebot 486 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Złomowiska, szroty

Złomowiska, szroty - nowa firma:

Adres: