Firmy w: Pojazdy specjalistyczne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Pojazdy specjalistyczne

 • ROTHLEHNER - PODESTY RUCHOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ROTHLEHNER - PODESTY RUCHOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rothlehner - podesty ruchome sp. z o. o. stanowi część grupy Rothlehner działającej na rynku podestów ruchomych od ponad 35 lat. Obrót grupy Rothlehner, która posiada udziały u swoich kluczowych dostawców wynosi 35 milionów Euro. Na naszym koncie możemy zaznaczyć ponad 8000 sprzedanych zwyżek, podnośników nożycowych oraz urządzeń specjalistycznych służących do pracy na wysokościach, z których zdecydowana większość znajduje się również pod naszą stałą opieką serwisową. Zajmujemy się sprzedażą fabrycznie nowych oraz używanych maszyn renomowanych marek takich jak: podnośniki koszowe Denka Lift, podesty samojezdne PB Lift Technik, zwyżki montowane na samochodach GSR, podnośniki specjalistyczne Falcon Spider oraz Blue Lift. Od 2009r. posiadamy również krajowe przedstawicielstwo fińskiej firmy Bronto Skylift, uznanego producenta najwyższych podnośników koszowych na świecie. W Polsce firma funkcjonuje od 1998 roku. Sprzedaż podestów ruchomych, wynajem podnośników oraz serwis to trzy główne filary jej działalności. Korzystając z naszych usług, nie tylko wstępują Państwo w posiadanie technicznie doskonałego sprzętu, ale również zyskują Państwo gwarancję jego długowieczności, dzięki stałemu dostępowi do części zamiennych i profesjonalnego serwisu. W czasach, gdy terminowość i niezawodność są podstawą sukcesu dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, skuteczny serwis blisko klienta jest naszym niezaprzeczalnych atutem. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: podnośniki montażowe montowane na samochodach, podnośniki nożycowe, wysięgniki teleskopowe oraz specjalistyczne podesty robocze na gąsienicach jak i montowane na przyczepach. Oferowany sprzęt używany stanowią maszyny o młodych rocznikach i niewielkim przebiegu, pochodzące z udokumentowanego źródła i charakteryzujące się zaawansowaną technologią produkcji oraz wysoką sprawnością techniczną. Przed sprzedażą poddawane są szczegółowej weryfikacji i wymaganym naprawom. Firma Rothlehner - podesty ruchome sp. z o. o. zatrudnia wysokiej klasy specjalistów i doświadczonych pracowników, którzy pozostają do Państwa dyspozycji podczas całego procesu sprzedaży i użytkowania maszyny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMUNAL TRUCK ARTUR SZNICER »

  KOMUNAL TRUCK ARTUR SZNICER

  Wykonujemy kompleksowe naprawy i remonty wszystkich typów zabudów komunalnych. Oferujemy tysiące części zamiennych do instalacji elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych. Dostępne są części oryginalne, zamienne i podzespoły używane po regeneracji. Ponadto oferujemy serwis stacjonarny i mobilny- dzięki fachowej obsłudze i wieloletniemu doświadczeniu pracowników nasze usługi umożliwiają wydłużenie żywotności podzespołów w zabudowach komunalnych i pojazdach specjalnych. Prowadzimy również sprzedaż używanych pojazdów specjalistycznych takich jak: śmieciarki, zamiatarki, podnośniki koszowe, posypywarki, dźwigi bramowe, hakowe, pojazdy asenizacyjne i inne na specjalne zamówienie wszystkich popularnych zachodnich marek.

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROTECH ADRIAN KUGLIN »

  PROTECH ADRIAN KUGLIN

  Polski producent elektronicznych urządzeń pomiarowych, regulacyjnych i sterujących stosowanych w budowie i modernizacji pojazdów specjalnych. Firma oferuje opracowania własne oraz opracowanie i wdrożenie do produkcji systemów zleconych. Siedziba firmy : polska południowa. Zasięg dostaw : cała Polska. Rok powstania : 2006. Oferta : kilkanaście autorskich projektów własnych urządzeń. Realizacje : ponad 500 pojazdów wyposażonych w nasze urządzenia.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ICE 4X4 SPÓŁKA CYWILNA REMIGIUSZ SKRZYPCZYŃSKI, ANETTA SKRZYPCZYŃSKA »

  ICE 4X4 SPÓŁKA CYWILNA REMIGIUSZ SKRZYPCZYŃSKI, ANETTA SKRZYPCZYŃSKA

  serwis samochodów terenowych, warsztat 4x4 Koszalin, tuning off road, budowa zderzaków, montaż wyciągarek, budowa samochodów wyprawowych, zwiększenie mocy silnika nissan patrol Y60 i Y61, budowa aut cross country, body lift, autoryzowany serwis zawieszeń sportowych, zmiana koloru auta, serwis komputerowy /diagnostyka), budowa aut przeprawowych, organizacja rajdów przeprawowych, wyprawowych, cross country.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Dariusz Krupa - "AUTO-KRUPA" »

  Dariusz Krupa - "AUTO-KRUPA"

  PROFIL FIRMY AUTO-KRUPAFirma działa od 1991 roku i od początku zajmuje się serwisem samochodów osobowych. Klientami naszego serwisu są głównie posiadacze aut kilkuletnichosobowych jak i dostawczych. Obsługujemy klientów indywidualnychjak i instytucjonalych. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom wysoki poziom usługświadczonych w naszej firmie. Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel z wieloletnimdoświadczeniem zawodowym. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc wspecjalistycznych szkoleniach o tematyce motoryzacyjnej. ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG: PROWADZIMY SZKOLENIA:-INSTALACJE LPG-MONTAŻ I OBSŁUGA-AUTO-KLIMA-SERWIS I NAPRAWYI WIELE INNYCH.....

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "POL-AGRA" J.KORNELUK, T.RZESZOWSKI SPÓŁKA JAWNA »

  "POL-AGRA" J.KORNELUK, T.RZESZOWSKI SPÓŁKA JAWNA

  Podstawą aktywności firmy Pol-Agra jest sprzedaż maszyn rolniczych i usługi serwisowe powiązane z obsługą tego typu urządzeń. Prowadzi ona jednak aktywność także na innych polach, jak na przykład fabrykacja podzespołów, tworzenie oraz montaż kompletnych instalacji pneumatycznych, import oraz eksport elementów powiązanych z branżą. Początki aktywności firmy Pol-Agra dosięgają 1993 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Płońsku, a filia w Żurominie. Swoim klientom gwarantuje najwyższą jakość, zapewnianą przez kooperację ze znanymi wytwórcami. Dokładne informacje dostępne są na stronie internetowej

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Nissen Polska Sp. z o.o. »

  Nissen Polska Sp. z o.o.

  Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje na temat mobilnych tablic zamykających U-26a na przyczepach. Informacje na temat tablic U-26a, strzał świetlnych, lamp wczesnego ostrzegania - wszystkie rozwiązania przez nas oferowane są zgodne z ustawą Dziennik Ustaw nr 220. Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą fabrycznie nowych przyczep z tablicami ostrzegawczymi U-26a i U-27. jeśli interesują Państwa oferowane przez nas tablice - mogą Państwo skontaktować się z naszymi doradcami lub przesłać nam wiadomość przez formularz znajdujący się w zakładce KONTAKT.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LEMARPOL - WÓZKI WIDŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  LEMARPOL - WÓZKI WIDŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Ekspertem w dziedzinie wózków widłowych jest jednostka LEMARPOL-Wózki Widłowe sp. z o. o., oferując Klientom Indywidualnym oraz większym Firmom wszechstronną obsługę dystrybucyjną, serwisową oraz gwarancyjną urządzeń. W ofercie znajdą Państwo zarówno wózki nowe (na które udzielamy 60-miesieęcznej gwarancji), jak także wózki z drugiej ręki, będące jednakowoż w doskonałym stanie technicznym. Przez firmę LEMARPOL można też uzyskać wyselekcjonowane części zamienne do wózków widłowych japońskich producentów czy też zrealizować poważny serwis urządzenia bądź ewentualną naprawę. Pozostałe informacje o szczegółach usług zamieszczono na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Wózków Widłowych BLUM Ireneusz Blum »

  Centrum Wózków Widłowych BLUM Ireneusz Blum

  CWW Blum proponuje sprzedaż oraz wynajem wózków jezdniowych podnośnikowych. W przygotowanej ofercie widnieją nowe i używane wózki widłowe produkcji Toyota i Linde. Toyota oraz Linde należą do uznanych producentów jezdniowych wózków podnośnikowych dostarczając pojazdy najwyższej jakości. Naszym zadaniem jest zaproponować Państwu jak najszerszą ofertę wózków o szerokim spektrum udźwigu. Poza sprzedażą i wynajmem wózków widłowych oferujemy też usługi serwisowania wózków, w ramach których wykonujemy badania i renowację wózków podnośnikowych każdej marki. Przeprowadzamy przygotowanie i konserwację wózków do UDT. W zakresie usług serwisowych przeprowadzamy ponadto wymianę opon. Zapewniamy jednocześnie transport wózka widłowego w miejsce naprawy oraz opcję wykorzystania wózka zastępczego na okres naprawy. Jako zorientowany serwis wózków widłowych oferujemy także części zamienne do wielu marek, a w tym: kabiny, widły, układy napędowe, linki, felgi, rozruszniki, części elektryczne, przewody hydrauliczne, części do silnika i wiele innych. Gorąco zapraszamy do kontaktu z z firmą CWW Blum, z chęcią doradzimy i pomożemy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 443 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pojazdy specjalistyczne

Pojazdy specjalistyczne - nowa firma:

Adres: