Firmy w: Jazdy doszkalające - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Jazdy doszkalające

 • CONSTANS BOGUMIŁ KLIMIUK »

  CONSTANS BOGUMIŁ KLIMIUK

  Oferujemy:- różne programy szkoleniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności Klienta, których celem jest przede wszystkim zwiększenie świadomości Kierowców i podwyższenie ich umiejętności- Rally Events- dział zajmujący się organizacją szeroko pojętych integracyjnych imprez firmowych z dużą dawką adrenaliny- naukę eko jazdy dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak obniżyć koszty użytkowania samochodu

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy "SŁONECZNA" Krzysztof Zawierucha »

  Szkoła Jazdy "SŁONECZNA" Krzysztof Zawierucha

  Szkoła Jazdy Słoneczna - Przyszły Kierowco, przyjdź i miej wpływ na rozwój naszej firmy. Nasz ośrodek dopiero co powstaje, a już cieszy się dużym zainteresowaniem. Instruktor, z którym są zajęcia teoretyczne to sympatyczny człowiek z poczuciem humoru oraz dużą wiedzą, posiada tytuł mgr inż. Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Kursancie, przychodząc do nas zaoszczędzisz i pieniądze, jazdy dodatkowe nie będą Ci potrzebne, ponieważ robimy wszystko, abyś zdał egzamin za pierwszym razem i czas, ponieważ szkolimy szybko i skutecznie.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Ludwik Jaczyński »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Ludwik Jaczyński

  Szkolimy na kat A1, A, B, C, D, T, B+E, C+E, Prowadzimy jazdy doszkalająceProwadzimy kursy:- na przewóz rzeczy kat: C1, C1+E, C, C+E - na przewóz osób kat: D1, D1+E, D, D+EKwalifikacja wstępna, Kwalifikacja wstępna przyspieszona, Kwalifikacja wstępna uzupełniająca, Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona, Szkolenia okresowe. Ośrodek posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, w skład której wchodzi ośmiu mężczyzn i dwie kobiety. Chcemy, aby nasi kursanci byli jak najlepiej przygotowani do bezpiecznego i samodzielnego prowadzenia pojazdów po drogach publicznych. Uczymy prawidłowych zachowań na drodze, kultury jazdy, właściwej techniki kierowania pojazdem oraz techniki przewidywania. Jazda z naszą sympatyczną kadrą instruktorską to pełna satysfakcja. Ośrodek posiada doświadczonych wykładowców z którymi nie można się nudzić na wykładach z zakresu przepisów ruchu drogowego. Szkoła jazdy cieszy się renomą dzięki sprawnemu, szybkiemu, profesjonalnemu, bezpiecznemu a zarazem efektywnemu przygotowywaniu kandydatów na kierowców.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SJS S.A. »

  SJS S.A.

  Jeżeli pragniesz poznać techniki jak dobrze prowadzić samochód, koniecznie zapoznaj się z ofertą Szkoły Jazdy Subaru. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm i rzetelność owocują szkoleniami samochodowymi i motocyklowymi najwyższej jakości. W ramach naszej akademii jazdy szkolimy kierowców przede wszystkim w zakresie: Doskonalenia techniki jazdy Nauki bezpiecznej jazdy Opanowania poślizgu Ekojazdy Jazdy ekonomicznej Prowadzimy także szkołę kierowców rajdowych, gdzie oprócz kursu bezpiecznej jazdy stawiamy też nacisk na odpowiednie przeprowadzanie szkoleń rajdowych. Dla większych firm prowadzimy szkolenia flotowe, a także doszkalanie jazdy pracowników. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 461 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające - nowa firma:

Adres: