Katalog Firm

Podkategoria: Autoalarmy i zabezpieczenia

 • "TYMEX" Andrzej Tymiński »

  "TYMEX" Andrzej Tymiński

  Samochód jest często najcenniejszą rzeczą, jaką posiadamy. Statystyki kradzieży z włamaniem do samochodów świadczą o tym, że złodzieje nie zamierzają rezygnować z łupu, jakim jest cudzy samochód. Pamiętajmy, że kradzież taka powoduje frustrację właściciela auta, w czasie kiedy się tego najmniej spodziewa. A można tego uniknąć jeśli zdecydujmy się na zamontowanie systemów zabezpieczających co zmniejszy prawdopodobieństwo kradzieży naszego samochodu. Firma Tymex od początku powstania w 1992 roku wyspecjalizowała się we wdrażaniu skutecznych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń domowych i samochodowych. W ofercie, oprócz uznanych już na rynku autoalarmów z serii TX, można znaleźć akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu zabezpieczeń samochodowych oraz szeroką gamę urządzeń podnoszących komfort użytkowania pojazdów mechanicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy znanych marek jak Pyronix, Tytan czy Proxima. Oferowane przez nas wyroby łączą w sobie dopracowanie techniczne i najwyższą jakość. Potwierdzeniem ich standardu jest zaufanie, jakim obdarzyło je tysiące zadowolonych użytkowników zarówno w kraju jak i za granicą. Podstawowymi obszarami działania firmy są: autoalarmy, immobilisery i blokady elektroniczne, czujniki parkowania i cofania, centralne zamki na pilota, alarmy do obiektów, sygnalizatory akustyczno optyczne i wiele innych wyrobów związanych z zabezpieczeniami. Zabezpieczenia te posiadają homologację i są honorowane przez firmy ubezpieczeniowe. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną dla instalatorów i odbiorców indywidualnych. Kierujemy się w naszych działaniach jak najlepszą jakością oferowanych produktów za umiarkowaną cenę. Wielu naszych odbiorców wystawiło nam wysokie świadectwa za wyroby jak i za obsługę. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony, oraz Stowarzyszenia Producentów Części Motoryzacyjnych.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH KASPRZYK SERWIS FOX »

  WOJCIECH KASPRZYK SERWIS FOX

  Firma zajmuje się profesjonalnym zabezpieczeniem samochodów oraz motocykli i skuterów. Montaż, serwis, naprawa; autoalarmy, centralne zamki, blokady skrzyni biegów, immobilisery, sterowniki zamków centralnych, czujniki cofania-parkowania, kamery cofania blokady odjazdu, systemy antyporwaniowe, alarmy do motocykli i skuterów, gps ochrona-monitoring. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny alarmów Fox, Seo, Tytan. Autoryzacje firm: Autosystemy Fox, Seo, Optoscan, Niedźwiedź Lock. Wszystkie urządzenia montowane przez naszą firmę posiadają atesty i certyfikaty wymagane przy zawieraniu ubezpieczenia AutoCasco DOBIERAMY ZABEZPIECZENIA. DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Proxima Sp.j. W.M. Fredrych A. Kwiatkowski »

  Proxima Sp.j. W.M. Fredrych A. Kwiatkowski

  Firma Proxima istnieje na rynku od 1995r. Jesteśmy solidnym producentem zabezpieczeń do pojazdów oraz obiektów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: - autoalarmy analogowe 12/24V - autoalarmy CAN - immobilisery 12/24V - sterowniki centralnych zamków 12/24V - automaty do świateł - sterowniki szyb - sterowniki radiowe 12/24V - dialery gsm Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi oraz współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 08 01 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYGODA TOMASZ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE »

  WYGODA TOMASZ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

  Monitoring GPS pojazdów, możesz wiedzieć gdzie są i były Twoje pojazdy. Wizualizacja tras na mapie i raporty przydatne do zarządzania flotą. Tani system monitoringu GPS. Sprawdzaj i namierzaj swoje pojazdy. Ochrona ładunku i kontrola kierowców, handlowców czy serwisantów. Lokalizatory GPS dostosowane do potrzeb klientów. Sprzedaż i bezpośredni import GPS. Kierowca znów nie dojechał na czas? Nie wiadomo gdzie jest samochód? - Tropiciel GPS ma na to sposób: sprawdź naszą ofertę monitorowania pojazdów. Sam monitoruj co się dzieje z Twoimi autami, maszynami budowlanymi. Redukcja kosztów od ręki, zaoszczędź koszty paliwa i czasu. Kup monitoring pojazdów z zobaczysz jak Twoi pracownicy zaczną pracować efektywnie. Zdalna lokalizacja GPS i system monitorowania pojazdów. Zarządzaj efektywnie flotą swoich aut i sprawdź Tropiciel GPS

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AUTOBLOK" Łukasz Szopa »

  "AUTOBLOK" Łukasz Szopa

  W branży systemów alarmowych do aut działamy już ponad 16 lat, natomiast sama firma Auto Blok działa na wrocławskim rynku już od ponad 13 lat. Tym co nas wyróżnia w branży, to nieustanne szukanie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań gwarantujących jeszcze większe bezpieczeństwo aut. W naszej ofercie odnajdą Państwo innowacyjne autoalarmy, blokady skrzyni biegów, znakowanie pojazdów czy systemy GPS nawigujące auto. W ramach dodatkowych usług prowadzimy blacharstwo oraz mechanikę samochodową.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "A.M.B." S.C. »

  "A.M.B." S.C.

  Firma AMB zajmuje się instalacją systemów zabezpieczeń w obiektach i samochodach. Zakres oferowanych usług obejmuje projektowanie, montaż oraz konserwację instalacji alarmowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych oraz nagłośnieniowych. W ofercie mieszczą się między innymi autoalarmy, telewizja dozorowa, rejestracja czasu pracy, zasilanie awaryjne. Ważnym przejawem naszych działań jest też sprzedaż urządzeń fiskalnych. Podejmujemy się realizacji niestandardowych zleceń. Zapewniamy wysoką jakość usług.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "DUET" SP.Z O.O. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "DUET" SP.Z O.O.

  Oferta przedsiębiorstwa Duet Kubik obejmuje projektowanie i montaż zróżnicowanych systemów mających na celu ochronę nieruchomości, np. przed ogniem, włamaniami, innymi zagrożeniami. Nasza oferta obejmuje usługi od instalacji p. poż, aż do modułów technologicznych wykorzystywanych w inteligentnym budownictwie. Dodatkowo gwarantujemy całodobowy serwis, gwarancję, opiekę rzeczoznawcy. Chętnie nawiązujemy też współpracę z firmami komplementarnymi bazując na cenach hurtowych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 03 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "LOJACK" SPÓŁKA AKCYJNA »

  "LOJACK" SPÓŁKA AKCYJNA

  System ikol umożliwia monitoring GPS i lokalizację samochodów, motocykli, łodzi, quadów, samolotów, sprzętu budowlanego, a także ludzi, zwierząt oraz telefonów 24 godziny na dobę przez stronę internetową. Jest to świetne narzędzie do kontroli floty pojazdów i pracowników. Abonament to tylko 15, 99 zł miesięcznie, umowa jest bezterminowa. System oferuje szeroki i dowolny wybór funkcji dodatkowych, dzięki czemu system jest dopasowany do potrzeb Użytkownika.

  Spis Firm - Data dodania: 02 03 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 213 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 589 Odwiedziny googlebot 2154 Odwiedziny alexa 27

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Autoalarmy i zabezpieczenia

Autoalarmy i zabezpieczenia - nowa firma:

Adres: