Firmy w: Zdrowie i profilaktyka - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Zdrowie i profilaktyka

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Urszula Borkowska Centrum Dietetyczne »

  Urszula Borkowska Centrum Dietetyczne

  Naturhouse to światowy lider w dziedzinie żywienia i dietetyki. Jesteśmy obecni w 26 krajach i cały czas dynamicznie rozwijamy się. Cieszymy się uznaniem i doświadczeniem. Z naszej pomocy skorzystało już ponad 3 mln osób i liczba ta nieustannierośnie. Oferujemy:- bezpłatne i regularne konsultacje z dietetykiem, - opracowanie indywidualnego planu dietetycznego, - korygowanie sposobu odżywiania, - naturalne suplementy diety wspomagające redukcję masy ciała, - motywacja aż do osiągnięcia celu, - pomoc w zwiększaniu masy ciała, - regulowanie przemiany materii- zdrowe produkty żywnościowe, - etap stabilizacji zapewniający utrzymanie osiągniętej wagi.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DIETETYKA I ŻYWIENIE MAŁGORZATA STANIOR-PIERNIKARZ »

  DIETETYKA I ŻYWIENIE MAŁGORZATA STANIOR-PIERNIKARZ

  Odchudzanie pod okiem dietetyka ma coraz więcej zwolenników. A to ze względu na to, iż kuracje prowadzone przez specjalistów nie tylko są skuteczne, ale pomagają nam uniknąć wielu efektów ubocznych (np. efektu jojo). Oferuję Państwu kompleksowe programy żywieniowe oraz indywidualnie opracowywane diety uwzględniające stan zdrowia pacjenta, jego preferencje smakowe, a także styl życia czy umiejętności kulinarne. A wszystko to, oparte na racjonalnych zasadach odżywiania. Specjalizuję się w żywieniu osób cierpiących na schorzenia układu pokarmowego, m. in. w chorobach wrzodowych żołądka, wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, czy coraz częściej diagnozowanej chorobie Leśniowskiego-Crohna. Opieka dietetyka obejmuje również żywienie w alergiach pokarmowych takich jak: nietolerancja laktozy czy glutenu (celiakia). Są to choroby, które wymagają bezwzględnego wprowadzenia diety eliminacyjnej. Szczególnie ważne jest prawidłowe odżywianie w chorobach metabolicznych, np. w cukrzycy, miażdżycy, otyłości, czy w chorobach układu krążenia. Prawidłowa dieta może spowodować polepszenie stanu zdrowia i wydłużenie życia, opóźniając lub zatrzymując jednocześnie rozwój choroby. Nie tylko pacjenci z jednostkami chorobowymi potrzebują odpowiedniego żywienia. Sportowcy, to grupa ludzi, dla których równie ważna jest właściwie zbilansowana dieta, która jest niezbędna do prawidłowej wydolności organizmu. Kobiety w ciąży i kobiety karmiące oraz dzieci rownież powinny przestrzegać racjonalnych zasad odżywiania. Wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów chcących prowadzić zdrowy tryb życia polecam fachową opiekę dietetyczną. Jednocześnie zapewniam pełną kontrolę spadku masy ciała, bez efektu jo-jo oraz wizyty kontrolne dopasowane do potrzeb pacjenta. Program dietetyczny pomoże Państwu nie tylko schudnąć, ale także poczuć się pewniej, piękniej i zdrowiej! NIE MÓW OD JUTRA... ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!! UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ!!!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM DIETETYCZNE PROLINEA JUSTYNA MARSZAŁKOWSKA-JAKUBIK »

  CENTRUM DIETETYCZNE PROLINEA JUSTYNA MARSZAŁKOWSKA-JAKUBIK

  Centrum Dietetyczne ProLinea wypełnia lukę w leczeniu żywieniowym i poradnictwie dietetycznym opartym na rzetelnej wiedzy medycznej. Co oferujemy? porady indywidualne, zarówno dla osób zdrowych, aktywnych zawodowo, jak również dla borykających się ze zbędnymi kilogramami, alergików oraz wszystkich, którym dieta jest niezbędna do powrotu do zdrowia. Prowadzimy konsultacje dla mam, tych przyszłych jak i obecnych, oraz ich dzieci. Komponujemy diety oczyszczające po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej, diety wspomagające płodność oraz diety na każdy trymestr ciąży oraz okres karmienia. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu, oferujemy także programy szkoleniowe dla Klientów instytucjonalnych. Można u nas zamówić warsztaty lub wykłady dla większej grupy. Oferujemy publikacje eksperckie, wywiady oraz artykuły dla prasy kobiecej, fitness, do czasopism dla dzieci i rodziców, jak również dzienników informacyjnych. Przygotowujemy materiały na strony internetowe firm z branży spożywczej. Przeprowadzamy akcje promocyjne. W naszym gabinecie jest możliwość przeprowadzenia testu na nadwrażliwość pokarmową! Nasze zainteresowania oscylują wokół: 1. dietetyki ogólnej: zdrowe odżywianie, układanie diet w zależności od wieku, rodzaju wykonywanej pracy, 2. porad specjalistycznych z zakresu: odżywiania kobiet ciężarnych i matek karmiących, oczyszczanie po odstawieniu antykoncepcji, żywienia dzieci, odchudzania, diet mających na celu podniesienie masy ciała oraz 3. diet terapeutycznych, w szczególności: choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzyca, nadciśnienie, alergie pokarmowe. zapraszamy do współpracy oraz korzystania z naszych usług!

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Przychodnia medyczna Nova Clinic zaprasza do skorzystania z bogatej oferty usług medycznych. W naszej przychodni przyjmują lekarze specjaliści z takich dziedzin medycyny jak: kardiologia, neurologia, reumatologia, ortopedia oraz rehabilitacja medyczna, Zajmujemy się diagnostyką komputerową oraz leczeniem boreliozy, pasożytów najnowocześniejszymi metodami. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAŁGORZATA GAJEWCZYK AKADEMIA ZDROWEGO ŻYWIENIA »

  MAŁGORZATA GAJEWCZYK AKADEMIA ZDROWEGO ŻYWIENIA

  Zapraszamy do naszych poradni na terenie Wrocławia i w Długołęce. Przygotowujemy indywidualne programy żywieniowe dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim programie Body&Food Balance dla osób aktywnych. Poradnia dietetyczna w centrum Wrocławia, w Długołęce, świadczymy usługi w całej Polsce przez internet, odchudziliśmy już setki klientów. Prowadzimy szkolenia, warsztaty dotyczące zdrowego żywienia i żywności. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MORŻKOWSKA BEATA CENTRUM TRENINGÓW SŁUCHOWYCH I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ"IMPULS" »

  MORŻKOWSKA BEATA CENTRUM TRENINGÓW SŁUCHOWYCH I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ"IMPULS"

  Zakłócenia Sugestie Uwaga jest zdolnością do wybierania i zachowania w świadomości dowolnej koncepcji albo wydarzenia ze świata zewnętrznego. Odpowiada ona stanowi wzbudzenia i czujności, które pozwalają systemowi nerwowemu być otwartym na wszystkie formy treści, które do niego docierają. Zakłócenia wątpliwości będą dotyczyły dzieci i dorosłych, którzy nie umieją skupić się poprzez czas niezbędny do stworzenia określonej pracy, wręcz o ile ta praca nie wymaga wielkiego wysiłku intelektualnego i posiada charakter czynności rutynowej lub nawykowej (stylu sprawdzanie lub przepisywanie). Szczególnym typem wątpliwości jest jej podzielność (zdolność zbierania informacji z paru źródeł lub umiejętność wykonywania wielu czynności na raz). Ten tryb uwagi, wymaga większego wysiłku na płaszczyźnie kognitywnej, a jej zaburzenia mogą być źródłem niebagatelnych trudności a dosłownie cierpień dziecka w sytuacjach szkolnych. Przy tym, z racji ogólnego oddziaływania na pobudzenie mózgowe (mówimy o rozbudzeniu korowym), Metoda TOMATISA ma możliwość posiadać bardzo pozytywny wpływ na selektywność uwagi. Efekt Tomatisa bazujący na elektronicznym bramkowaniu dzwięków powoduje kontrast dźwiękowy, którego zadaniem jest utrzymanie mózgu w stanie pobudzenia. Zadaniem tego działania jest doradztwo rozwoju automatycznych mechanizmów wykrywania przeróbek, co w efekcie powinno wzmocnić uwagę selektywną. Kwestie w Uczeniu Się i Zakłócenia Językowe Istnieje szeroka gama trudności szkolnych zgrupowanych pod nazwą specyficznych trudności szkolnych. Dość duża ilość dzieci (od 4 do 6%) doświadcza tych trudności. . Nie można ich wyjaśnić brakiem inteligencji, ani niesprzyjającymi warunkami ekonomicznymi, czy także problemami natury psychologiczno-emocjonalnej. Trudności te mają podłoże neurobiologiczne i zakłada się, że są skutkiem nieprawidłowego rozwoju określonych okolic mózgu w okresie prenatalnym. Zaburzenia te są odpowiednikiem: dysleksji ę w zakresie kwalifikacji czytania, dysgrafii w pisowni, , a ponadto dyspraksji w kształtowaniu i koordynacji wyuczonych ruchów. Odpowiadają one również dysfazji w języku mówionym i dyskalkulii w opanowaniu matematyki. Metoda TOMATISA oddziałuje na plastyczność połączeń nerwowych, odpowiedzialnych za dekodowanie i analizę dźwięków, niemniej jednak też za motoryczność, równowagę i koordynację mogąc pomóc w rozwijaniu strategii kompensacji, w wypadku problemów w nauce i w języku. Metoda TOMATISA nie jest w stanie zupełnie usunąć tych problemów, niemniej jednak umożliwia zapanować nad nimi i skutecznie sobie z nimi radzić. Centrum Treningów Słuchowych i Integracji Sensorycznej Impuls Pierwszy w województwie lubuskim i pomorskim konsultantmetodą Alfreda Tomatisa, certyfikowany przez TOMATIS DEVELOPPEMENT S. A. w Luksemburgu.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OPTYK-OPTOMETRYSTA Hanna Juźwiak »

  OPTYK-OPTOMETRYSTA Hanna Juźwiak

  A - [quote] Prawdopodobnie tu znajdziesz odpowiedź na pytanie co zrobić aby widzieć lepiej pomimo upływających nieubłaganie lat. Również dla najmłodszych znajdziesz tu coś odpowiedniego. Martwisz się o stan wzroku Twojej Pociechy - wejdź aby znaleźć odpowiedzi na trapiące Cię pytania. Optometria, refrakcja, terapia wzrokowa, dobór korekcji okularowej i aplikacja soczewek kontaktowych to moja specjalność. Zapraszam.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SPORTURISMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SPORTURISMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Sporturismo jest firmą, która na polskim rynku istnieje od roku 2013, a jej siedziba znajduje się w Warszawie. Jest to zupełnie nowa koncepcja, która ma na celu zachęcenie pracodawców do propagowania zdrowego stylu życia wśród swoich pracowników. Jak to zrobić? Wystarczy odpowiednio zadbać o nich w pracy oraz poza nią - w czasie licznych wyjazdów. To doskonały sposób na zdecydowanie większą wydajność pracowników, którzy nastawieni będą na zdrowy i aktywny tryb życia. Więcej informacji na stronie!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRODECO PPHU MARIUSZ SZYDŁOWSKI »

  PRODECO PPHU MARIUSZ SZYDŁOWSKI

  Firma powstała w 1991 roku. Zajmujemy się produkcją napoju Woda Redox, do odkwaszania organizmu, przeznaczonego w szczególności dla dzieci, kobiet w ciąży, sportowców. Doskonale sprawdza się podczas rekonwalescencji zdrowotnej. Blokuje działanie wolnych rodników przez co działa odmładzająco na organizm. Bardzo skutecznie nawadnia. Wytwarzany jest z wody źródlanej i zawiera bardzo korzystny skład mineralny. Zwiększa przyswajalność minerałów i odporność immunologiczną. Przeciwdziała osteoporozie, cukrzycy, rakowi i wielu innym tzw. chorobom cywilizacyjnym.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUTO-FORM Sp. z o.o. I WSPÓLNIK Sp. K. »

  AUTO-FORM Sp. z o.o. I WSPÓLNIK Sp. K.

  Adaptacje samochodów na pojazdy specjalistyczne oraz ambulanse stanowi przedmiot działalności przedsiębiorstwa Auto-Form. Przedsiębiorstwo zajmuje się tego typu działalnością od 1990 roku, prowadzi także szkolenia z obsługi bieżącej, czy też świadczy usługi autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie całego kraju. Firma cieszy się ponadto aprobatą przedstawicieli producentów pojazdów specjalistycznych.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 530 Odwiedziny alexa 6

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zdrowie i profilaktyka

Zdrowie i profilaktyka - nowa firma:

Adres: