Firmy w: Uzależnienia, nałogi - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Uzależnienia, nałogi

 • IZABELA BORYCZKA "ALTER EGO" - PRACOWNIA PSYCHOTERAPII »

  IZABELA BORYCZKA "ALTER EGO" - PRACOWNIA PSYCHOTERAPII

  Poszukujesz biegłego i zawodowego Psychoterapeuty we Wrocławiu? Skontaktuj się z gabinetem sumiennej Psychoterapeutki Alicji Świątek-Juncewicz. Zdobędziesz tu specjalistyczną poradę psychologiczną. Planujemy tu różnorakie postaci pomocy, bazując na wielu kierunkach psychologicznych. Zajmujemy się terapią psychodynamiczną i systemową, w skład których wchodzą m. in. terapie uzależnień, lęków, depresji, zaburzeń odżywiania oraz terapie par. Proponujemy terapie indywidualne lub grupowe. Psychoterapeutka pomoże Ci, uskutecznić wiele doniosłych przemian w Twojej egzystencji, odnaleźć się w męczącej sytuacji życiowej. Pracą Gabinetu Psychoterapeutycznego jest wsparcie pacjenta w jego wzroście indywidualnym wraz z poprawą modelu życia. Poczujesz się pewnie, powierzając nam Twoje najskrytsze bolączki, dylematy i strach.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH SŁUPICKI "HYDRAULIKA" P.H.U. »

  WOJCIECH SŁUPICKI "HYDRAULIKA" P.H.U.

  CIG-SHOP Elektroniczne papierosy to sklep internetowy posiadjący bogatą ofertę dla e-palaczy. Możemy się pochwalić obszernym wachlarzem produktów, znajdziesz u nas: elektroniczne papierosy(e papierosy), atomzery, kartomizery, baterie, ładowarki jak również aromaty i bazy firmy Inawera do samodzielnego tworzenia liquidów. Elektroniczny papieros dla nowoczesnych palaczy, to alternatywa dla tradycyjnego palenia. E-papieros to elektroniczne urządzenie, które ma kształt zwykłego papierosa, ale przy tym jest o wiele tańszy i dużo zdrowszy. E-papieros może być także używany, jako papieros terapeutyczny przez osoby, które chcą rzucić palenie. Papierosy elektroniczne tylko z cig-shop. pl Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRYWATNY OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ "OAZA" S.C. JOLANTA MANIECKA, PATRYCJUSZ MANIECKI »

  PRYWATNY OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ "OAZA" S.C. JOLANTA MANIECKA, PATRYCJUSZ MANIECKI

  OAZA robi badania profilaktyczne i różnego rodzaju terapie. Kompleksowe podejście do problemów pozwala na skuteczne leczenie narkomanii i odmiennych uzależnień. Wykorzystując detoks alkoholowy powoduje się przerwanie ciągu alkoholowego. Detoks alkoholowy zalecany jest przy dolegliwościach odznaczających się znacznym stopniem nasilenia. Leczenie stacjonarne bardzo dobrze sprawdza się jeżeli chodzi o osoby, które mają stałą styczność ze środowiskiem, które nie sprzyja abstynencji. Leczą się tu klienci, którzy cierpią na uzależnienie od komputera lub od hazardu. Uzależnienie od hazardu to niezwykle poważna choroba, choć jej początek jest zupełnie niewinny. Nie wszystkie ośrodki uzależnień oferują pomoc dla osób mających problem z hazardem. Klinika Uzależnień OAZA sprawia, że osoby partycypujące w terapii nabierają chęci do życia i mogą doświadczać go w bardziej satysfakcjonujący dla siebie sposób. Ponadto korzystając z uzyskanej wiedzy, pacjenci stają się bardziej zaradni. Leczenie narkomanii powoduje, że konkretna osoba przestaje wykorzystywać środki psychoaktywne. Ośrodek Dla Uzależnionych OAZA oferuje certyfikowanych specjalistów, ciągle rozwijających się zawodowo. Na stronie zaprezentowane są rozmaite dane na temat ośrodka.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SONOMED PORADNIA DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH PATRYK SIEJCA »

  SONOMED PORADNIA DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH PATRYK SIEJCA

  Nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu, spowodowane uzależnieniem od narkotyków, tworzą poważne zagrożenie nie tylko dla zdrowia pacjenta, lecz także dla ich życia. Dlatego tak istotne jest jak najszybsze podjęcie odpowiedniego leczenia uzależnień. Leczenie powinno być prowadzone kompleksowo i przez lekarzy oraz nie zażywających narkomanów. Nigdy nie staraj się pomagać uzależnionemu na własną rękę, zaufaj specjalistom, zaufaj SONO-MED.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO Joanna Wilkowska-Chmielewska »

  Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO Joanna Wilkowska-Chmielewska

  Prywatny gabinet psychiatryczno-psychologiczny, prowadzony jest przez znanego i rekomendowanego psychologa dr. n. med. Joannę Wilkowską-Chmielewską. Skoro szukasz fachowej porady psychologicznej, to skontaktuj się z naszym gabinetem. Bardzo skwapliwie odpowiemy na Państwa pytania i postawimy prawdopodobne rozplątania przedmiotów indywidualnych. W ofercie: - leczenie uzależnień - terapia grupowa - wiedza i doświadczenie

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Ośrodek Terapeutyczny “Terapia Stare Juchy” Sp. z o. o. »

  Specjalistyczny Ośrodek Terapeutyczny “Terapia Stare Juchy” Sp. z o. o.

  W znajdującym się nieopodal mazurskich jezior i lasów Specjalistycznym Ośrodku Terapeutycznym w małej miejscowości Stare Juchy niedaleko Ełku pracują najlepsi specjaliści, którzy potrafią udzielić profesjonalnej pomocy osobie uzależnionej od alkoholu, narkotyków, bądź gier hazardowych. Z kolei Klinika przeszła gruntowny remont i została bogato wyposażona. Do dyspozycji Pacjentów jest kuchnia z jadalnią, sale terapeutyczne, gabinety lekarskie, przytulne pokoje z łazienkami oraz trzy korty do tenisa oraz stół do ping-ponga. W czasie leczenia sport odgrywa ważną rolę. Pomaga złagodzić pierwsze skutki odstawienia.

  Spis Firm - Data dodania: 19 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 561 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uzależnienia, nałogi

Uzależnienia, nałogi - nowa firma:

Adres: