Firmy w: Terapie - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Terapie

1 · 2 · następna strona »
 • REHA CARE Paweł Moczyński »

  REHA CARE Paweł Moczyński

  Reha Care - Rehabilitacja z dojazdem do pacjenta Dojazd na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i powiatu ostrowieckiego www. rehabilitacja-ostrowiec. pl mgr Paweł Moczyński tel. 668 - 496 - 365 Zapraszam Państwa do korzystania z rehabilitacji w domu pacjenta. Miejscem mojej pracy jest Państwa dom, i właśnie w domowej atmosferze uzyskamy najlepsze efekty. Gwarantuję konkurencyjne ceny! Zadzwoń i dowiedz się więcej! Zabiegi wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie przystosowanym do rehabilitacji w domu pacjenta. W zakres moich usług wchodzi: - Ćwiczenia PNF - Kinesiotaping - Terapia Manualna - Masaże (klasyczny, całościowy, limfatyczny) - Kinezyterapia - Laseroterapia - Elektroterapia - Gimnastyka korekcyjna - Oklepywanie - Konsultacje

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MEDICA" Sp. J. BOGUMIŁA WÓJCIK I WSPÓLNIK »

  "MEDICA" Sp. J. BOGUMIŁA WÓJCIK I WSPÓLNIK

  DIAGNOZA TERAPIA LECZENIE. Specjaliści fizjoterapii Wojskowej Akademii Medycznej. Fizjoterpia, Fizykoterpia, Rehabilitacja, Masaż, Odnowa Biologiczna, Specjalistyczne Zaopatrzenie Ortopedyczne (Dania, Francja, Niemcy, Szwecja, USA). REHABILITACJA METODAMI:ORTOPEDYCZNA: McKenzie, Mulligan, Cyriax. NEUROLOGICZNA: PNF, Bobath, R. Brunkow. PEDIATRYCZNA: Lehnert-Shroth. SPORTOWA: Kinesiotaping, Taping Medyczny, Masaż. FIRMY: Work & Site. Dojazd do domu PACJENTAUWAGA!!! Umowa z NFZNARODOWYM FUNDUSZEM ZDROWIA

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IRENA FRANASZEK OŚRODEK PSYCHOTERAPII RODZIN DOROSŁYCH I DZIECI »

  IRENA FRANASZEK OŚRODEK PSYCHOTERAPII RODZIN DOROSŁYCH I DZIECI

  Psychosystem to ośrodek psychoterapii dla rodzin, dorosłych i dzieci, w którym oferujemy zróżnicowane formy pomocy psychologicznej. Zespół Ośrodka tworzą specjaliści reprezentujący różnorodne nurty i koncepcje terapeutyczne – dlatego też mamy możliwość wyboru i zastosowania metod najbardziej adekwatnych do indywidualnych potrzeb i trudności klienta Pierwsze spotkanie to KONSULTACJA, która pozwala rozpoznać zgłoszony problem lub sytuację życiową osoby. Udzielamy konsultacji psychologicznych i psychiatrycznych - jeśli wystąpi potrzeba wsparcia farmakologicznego.

  Spis Firm - Data dodania: 04 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BALANS-PSYCHOTERAPIA" ANNA JANIK »

  "BALANS-PSYCHOTERAPIA" ANNA JANIK

  Balans Psychoterapia to zespół terapeutów - psychiatrów i psychologów, pracujących w centrum Poznania. Każdy z Nas jest w superwizji (nadzór pracy terapeuty) i dba o swój rozwój zawodowy. Współpracujemy ze sobą szanując swoje kompetencje i dbając o osobisty wymiar wzajemnej życzliwości. Towarzyszy nam przekonanie, że psychoterapia jest szczególnym zadbaniem o siebie i swoich najbliższych. Psychoterapia jest dbaniem o jakość życia, tak aby znajdować w nim swój indywidualny Balans. Psychoterapia jest doświadczeniem, które pozwala na lepszą jakość życia. Jest zadbaniem o samego siebie, aby lepiej rozumieć to, co przeżywamy i co wydarza się w naszym życiu. Daje możliwości lepszego korzystania ze swoich zasobów. Pozwala odnależć indywidualny Balans w życiu, który daje szczęście. Celem psychoterapii jest korzystna zmiana rozumienia i zachowania, która prowadzi do rozwoju. Jest to również metoda leczenia współpracująca z wieloma terapiami medycznymi. Psychoterapeuta korzysta z różnych, od ponad 100 lat opracowywanych metod terapeutycznych, ale jego podstawowym narzędziem jest zaufanie szacunek i ciekawość człowieka. Psychoterapia jest dbaniem o jakość życia, tak aby znajdować w nim swój indywidualny Balans.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JOANNA SIWEK-ŚRODZIŃSKA Prywatny Gabinet Psychologiczny »

  JOANNA SIWEK-ŚRODZIŃSKA Prywatny Gabinet Psychologiczny

  Zajmuje się szeroko rozumianą pomocą psychologiczną dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Do gabinetu zapraszam, jeśli:* masz problemy z emocjami, często przeżywasz złość lub smutek* swoje relacje z ludźmi uważasz za niesatysfakcjonujące* przeżywasz lęk w różnych sytuacjach* cierpisz na zaburzenia łaknienia (anoreksję, bulimię)* przeżywasz kryzys w związku ze śmiercią kogoś bliskiego, rozstaniem, rozwodem* czujesz, że wydarzenia z przeszłości mogą mieć niekorzystny wpływ na Twoje obecne życie* niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka* nie potrafisz poradzić sobie z pojawiającymi się wyzwaniami życiowymi* chciałbyś poprawić swoją relację ze współmałżonkiem, partnerem* pojawiają się u Ciebie różne natręctwa* chciałbyś lepiej zrozumieć swoją relację z ważnymi osobami, np. ojcem lub matką

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM TERAPII LOGOP MARTA BAJ-LIEDER »

  CENTRUM TERAPII LOGOP MARTA BAJ-LIEDER

  Integracja sensoryczna, Terapia logopedyczna, Wczesna interwencja logopedyczna, Terapia ręki, Terapia pedagogiczna, Diagnoza logopedyczna, Diagnoza procesów przetwarzania sensorycznego (SI), Terapia logopedyczna pacjentów neurologicznych, Terapia dysfagii, Niemowlęcy masaż Shantala, Warsztaty dla rodziców i nauczycieli, Warsztaty dla dzieciCentrum Terapii Logop zaprasza na terapię dzieci i osoby dorosłe

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CPT Libero Alicja Świątek-Juncewicz »

  CPT Libero Alicja Świątek-Juncewicz

  Wrocławskie Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne LIBERO to miejsce zrzeszające zespół profesjonalnych pedagogów, psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów, świadczących wysokiej klasy usługi w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. Głównym zadaniem tej niepublicznej placówki jest niesienie pomocy psychologicznej i pedagogicznej młodzieży, osobom dorosłym, parom oraz rodzinom. Oferta adresowana jest zarówno do ludzi szukających wsparcia w trudnej sytuacji życiowej, jak i borykających się z problemami rozwojowymi czy przystosowawczymi, a także chorobami i poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Tutaj wsparcie znajdzie każdy, kto chce poprawić jakość swojego życia i relacji międzyludzkich. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie psychodynamicznym wywodzącym się z psychoanalizy. CPT LIBERO umiejscowione jest w pobliżu centrum Wrocławia, w miejscu dobrze skomunikowanym, leżącym przy jednej z głównych arterii miasta.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LABORATORIUM NOWYCH PERSPEKTYW - PAWEŁ HELFER »

  LABORATORIUM NOWYCH PERSPEKTYW - PAWEŁ HELFER

  Jeżeli zastanawiają się Państwo nad podjęciem współpracy terapeutycznej z dobrym psychoterapeutą, to zapraszamy do gabinetu psychologicznego Pawła Helfera we Wrocławiu. Jest on licencjonowanym psychologiem, socjoterapeutą i psychoterapeutą. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Na sesje terapeutyczne zaprasza młodzież i osoby dorosłe. Sesje mają formę indywidualnych spotkań lub zajęć w grupach. Odbywają się zwykle 1-2 razy na tydzień. Paweł Helfer prowadzi także firmę szkoleniową Laboratorium Nowych Perspektyw.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAGDALENA KIK VERTE »

  MAGDALENA KIK VERTE

  Verte, gabinet psychoterapii. Oferujemy pomoc rodzinom, które odczuwają silny stres z powodu: trudności wychowawczych lub urodzenia dziecka, trudności wychowawczych z dziećmi adoptowanymi, poczucia osamotnienia po wyprowadzeniu się dzici, kłopotów w relacjach z dziadkami własnych dzieci, rozpadu rodziny w wyniku separacji bądź rozwodu, choroby bądź śmierci kogoś z rodziny. Dla takich rodzin prowadzimy terapię, w której uczestniczy cała rodzina.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "CENTRUM TERAPII KRÓTKOTERMINOWEJ" MARIOLA LELONKIEWICZ, JACEK LELONKIEWICZ »

  "CENTRUM TERAPII KRÓTKOTERMINOWEJ" MARIOLA LELONKIEWICZ, JACEK LELONKIEWICZ

  SFBT (skrót od ang. Solution Focused Brief Therapy), czyli Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu, to nowatorska metoda psychoterapii, wypracowana przez amerykańskich uczonych - Insoo Kim Berg i Steve’a de Shazera. Na rynku krajowym największymi specjalistami w zakresie SFBT są Mariola i Jacek Lelonkiewiczowie, twórcy Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Placówka ta już od 1990 roku trudni się w urządzaniu szkoleń i sesji terapeutycznych z użyciem Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, a jej kadra pod względem doświadczenia i fachowości nie ma sobie równych w Polsce. Efektywność SFBT dowodzi, iż skuteczna kuracja wcale nie musi być kłopotliwa, bolesna, ani długotrwała. Aby dowiedzieć się więcej odnośnie Centrum Terapii Krótkoterminowej, wystarczy wejść na stronę www.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 542 Odwiedziny alexa 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Terapie

Terapie - nowa firma:

Adres: