Firmy w: Służba zdrowia - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Służba zdrowia

 • "GAMA-DENT" S.C. JOANNA SZLAGA-MAKŁOWICZ,PATRYK MAKŁOWICZ »

  "GAMA-DENT" S.C. JOANNA SZLAGA-MAKŁOWICZ,PATRYK MAKŁOWICZ

  Gamadent to kompleksowy zakres fachowych usług w dziedzinie stomatologii: na przykład zabieg wybielania zębów, wstawianie implantów, stomatologia zachowawcza oraz inne, a wszystko w przystępnych cenach oraz najwyższym standardzie. Leczenia dokonujemy w czterech gabinetach stomatologicznych posiadających najwyższej jakości sprzęty terapeutyczne oraz diagnostyczne dostępne na rynku. Aby być w stanie wykonywać usługi na najlepszym standardzie, gwarantujemy najwyższą jakość nie tylko sprzętu, lecz także wszystkich materiałów wykorzystywanych w celu wypełniania oraz leczenia zębów, tak aby każdy jeden, wykonywany przez nas zabieg stomatologiczny w pełni satysfakcjonował nawet najmocniej wymagających klientów. Sama klinika mieści się w samym centrum Krakowa, aby zagwarantować wygodny dostęp dla wszystkich naszych klientów. Co więcej w okolicy kina Kijów, w sąsiedztwie naszego gabinetu, istnieje szansę, aby skorzystać z darmowego parkingu strzeżonego, by nie musieli się już państwo martwić o miejsce i bezpieczeństwo zostawionego pojazdu. W naszej firmie największym walorem okazuje się być bez cienia wątpliwości kadra lekarska. Wykwalifikowani lekarze nie tylko bez zarzutu wykonają wszystkie zabiegi, ale także służą radą z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej – a całość w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Zdajemy sobie sprawę z ciągłych postępów w medycynie, dlatego zatrudnieni przez nas specjaliści bez ustanku rozszerzają swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w wielu warsztatach w kraju i zagranicą. Nasi lekarze są również członkami Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz OIL w Krakowie, a sam gabinet uzyskał rekomendacje Polskiego Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Edukacji Zdrowotnej oraz Okręgowej Izby lekarskiej w Krakowie. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać zadowolenie i uśmiech klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zakład Fizjoterapii i Masażu BIO - RELAX Jolanta Potapska »

  Zakład Fizjoterapii i Masażu BIO - RELAX Jolanta Potapska

  Zakład Fizjoterapii i Masażu Bio-Relax w Puławach świadczy usługi dla:pacjentów w ramach ubezpieczenia zgodnie z umową z NFZ, oraz dla osób prywatnych. W ramach umowy z Lubelskim Odziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia realizowane są bezpłatne świadczenia medyczne. W Centrum Diagnozy i Terapii Rehabilitacji Leczniczej na ul. Zielona 28a w Puławach realizowane są usługi w: - Poradni Rehabilitacyjnej, - Dziennym Ośrodku Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, - Fizjoterapeutyczne zabiegi ambulatoryjne (również rehabilitacja w domu pacjenta). W Bio-Relax Aleja Królewska 17 w Puławach realizowane są usługi w: - Fizjoterapeutyczne zabiegi ambulatoryjne (również rehabilitacja w domu pacjenta), W Bio-Relax ul. Eustachiewicza 3 w Puławach realizowane są usługi w: - Dziennym Ośrodku Rehabilitacji Dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi od 0-18 lat, - Poradni Psychologicznej, - Pracowni Pedagogicznej, - Poradni Logopedycznej, - Pracowni Integracji Sensorycznej, - Pracowni Badań Psychologicznych (psychotesty). W Bio-Relax ul. Lubelska 32/34 w Kazimierzu Dolnym realizowane są usługi: - Fizjoterapeutyczne zabiegi ambulatoryjne (również rehabilitacja w domu pacjenta). W zakładzie pracują wysoko wyspecjalizowani lekarze: spec. schorzeń narządu ruchu, spec. rehabilitacji leczniczej, spec. reumatologii, spec. ortopedii i traumatologii, spec. pediatrii. W Zakładzie pracują certyfikowani fizjoterapeuci metod neurofizjologicznych, wysoko wykwalifikowani psychologowie, psychologowie kliniczni, psychoterapeuci, psychologowie z uprawnieniami do badań z zakresu psychologii pracy (transport drogowy i kolejowy, medycyna pracy), certyfikowani terapeuci integracji sensorycznej, neurologopedzi, logopedzi, pedagodzy, pedagodzy terapeutyczni, masażyści. TERAPIE METODAMI NEUROFIZJOLOGICZNYMI PROWADZONE W BIO-RELAX: Mc Kenziego, Akermana, Metodą Vojty, Koncepcji Kaltenborna i Evjentha, PNF Proprioceptive Neuromuscular Facilitation I° i II°, SI Integracji Sensorycznej I° i II°, Weroniki Scherborne, NDT Bobath dla dzieci i dorosłych, Kinesiology Taping.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MACIEJ ORDYNIEC »

  MACIEJ ORDYNIEC

  Witam wszystkich na mojej stronie Rehabilitacja Domowa! Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego (Wydział Rehabilitacji – 4, 5 letnie dzienne magisterskie) imienia Józefa Piłsudskiego w Warszawie (1996-2001). Już w czasie studiów udało mi się zdobyć doświadczenie w szpitalach takich jak : Szpital Bródnowski(oddział neurologiczny), na Banacha (oddziały: pulmunologiczny, ortopedyczny i neurologiczny), Spartańska( Instytut Reumatologii), Bielański(ortopedia), Międzylesie (ortopedia i neurologia dziecięca), Centrum Weissa w Konstancinie (amputacje) i jeszcze kilka innch(CKI w Konstancinie, w Dziekanowie Leśnym )Praktyki wakacyjne odbyłem w szpitalu Bródnowskim na oddziale neurologicznym, natmiast staż magisterski w szpitalu dziecięcym przy ulicy Niekłańskiej (rehabilitacyjna przychodnia przyszpitalna :ortopedia- neurologia). Dzięki dobremu przygotowaniu już kilka dni po obronie pracy magisterskiej dostałem pracę w SZPZLO Warszawa Bemowo w gabinecie fiizykoterapii i kinezyterapii na ul. Powstańców Śląskich, a po kilku miesiącach rozpocząłem pracę w rehabilitacji domowej na Bemowie jako koordynator/rehabilitant. Ukończyłem kurs podstawowy i rozwijający metody PNFRok 2004 do połowy 2005 to przerwa na urlop wychowawczy z moją pierwszą córeczką i dalsze doskonalenie w zawodzie. Po urlopie na 1, 5 roku powróciłem do pracy w SZPZLO Bemowo na ul. Wrocławskiej na oddział rehabilitacji dziennej gdzie miałem szansę wzbogacić swoje doświadczenie( również sprawy ortopedyczne i neurologiczne)Od 2007 roku działam całkowicie niezależnie w i staram się wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie by pomagać ludziom. . 11 lat pracy jako rehabilitant i masażysta, pozwala mi powiedzieć że mam duże doświadczenie w przypadkach takich jak na przykład:Bóle kręgosłupa, Bóle stawów, Zespół Sudecka, Udar mózgu, Choroba Parkinsona, Stwardnienie Rozsiane(SM), Mastektomia -AMAZONKI, Endoplastyka stawów biodrowych, Rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego ACL, Złamania kończyn, Urazy rdzenia kręgowego, Profilaktyka wad postawy, Korekcja wad postawy. Rehabilitacja domowa obejmuje całą Warszawę jak również sąsiadujące miejscowości takie jak : Babice, Pruszków, Piastów, Piaseczno, Łomianki, Marki, Zielonka..... Rehabilitacja w Zespole Sudecka, Rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego ACL, Masaż leczniczy, Masaż po porodzie, Rehabilitacja po mastektomii - AMAZONKI, Rehabilitacja stawu biodrowego, Metoda PNF, Masaż limfatyczny, Ćwiczenia kształtujące sylwetkę, rehabilitacja po udarze mózgu, Masaż relaksacyjny, Ćwiczenia dla emeryta, rehabilitacja w bólach kręgosłupa, Rehabilitacja po urazach i operacjach

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PW PIOTR WOŹNIAK »

  PW PIOTR WOŹNIAK

  www. pw. info. pl ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ, TRANSPORT MEDYCZNY KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY Firma PW zajmuje się zabezpieczeniem i transportem medycznym od ponad sześciu lat. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze składającej się z doświadczonych ratowników medycznych, kierowców ratowników i lekarzy możemy zapewnić obsługę medyczną każdej imprezy masowej na najwyższym poziomie. Posiadamy w pełni wyposażony ambulans ratunkowy marki VW t4 przygotowany przez niemiecką firmę AMBULANZ. Nasz zespół medyczny posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w pogotowiu ratunkowym i szpitalnych oddziałach ratunkowych. Większość spośród nas posługuje się co najmniej jednym językiem obcym, co ma znaczenie podczas imprez, w których udział biorą osoby nie znające języka polskiego. Dzięki połączeniu wykwalifikowanego zespołu i sprzętu medycznego na europejskim poziomie jesteśmy w stanie zaoferować zabezpieczenie medyczne najwyższej jakości. Na życzenie klienta dokonujemy ustaleń z państwowymi służbami ratowniczymi do czego obliguje organizatora ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. F. Chopina w Rzeszowie »

  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. F. Chopina w Rzeszowie

  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie ma ponad 100-letnią tradycję. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. F. Chopina jest jedną z największych placówek opieki zdrowotnej w woj. podkarpackim, ale także jedną z nielicznych jednostek wysokospecjalistycznych, wieloprofilowych, konsultacyjnych w rejonie Polski południowo - wschodniej. Celem działania Szpitala jest udzielanie świadczeń zdrowotnych i promocja zdrowia w zakresie określonym ustawą. Działalność Szpitala została ukierunkowana na leczenie chorych z nowotworami. W ramach placówki działa Podkarpackie Centrum Onkologii. Szpital ma możliwość prowadzenia terapii kompleksowej – stosowanie metod leczenia skojarzonego: chirurgii, chemioterapii i radioterapii. Pacjenci mogą skorzystać z całościowego procesu diagnostyczno – terapeutycznego. Specjaliści z tej placówki ratują życie i zdrowie pacjentów w najpoważniejszych stanach, z najbardziej skomplikowanymi problemami medycznymi, posiadając bazę sprzętową, przygotowaną do udzielania kompleksowych świadczeń zdrowotnych najwyższej jakości. W Szpitalu został wdrożony zintegrowany system zarządzania jakości norm ISO 9001:2008. Szpital nieustannie podejmuje wysiłki w podnoszeniu jakości swoich usług i systematycznie się rozwija.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-ŻOLIBORZ »

  SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-ŻOLIBORZ

  SPZZLO Warszawa-Żoliborz jest jednym z największych zakładów lecznictwa otwartego na terenie Mazowsza. W skład zespołu wchodzi 12 przychodni. Posiadamy poradnie podstawowej opieki zdrowotnej oraz poradnie specjalistyczne: ginekologiczno-położnicza, neurologiczna, pulmonologiczna, chirurgiczna, dermatologiczna, kardiologiczna, reumatologiczna, urologiczna, osteoporozy, onkologiczna, stomatologiczna, ortopedyczna, rehabilitacyjna, otolaryngologiczna, okulistyczna, diabetologiczna, alergologiczna, foniatryczna, zdrowia psychicznego, logopedyczna, ortodontyczna. Posiadamy nowoczesne scentralizowane laboratorium analityczne oraz pracownię RTG. Jako nieliczny zakład lecznictwa otwartego posiadamy własną pracownię tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego tel 22 697 05 10; 664 940 746. Świadczymy usługi w zakresie medycyny pracy tel. 22 633 48 34/33.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 609 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Służba zdrowia

Służba zdrowia - nowa firma:

Adres: