Firmy w: Lekarze specjaliści i gabinety - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Lekarze specjaliści i gabinety

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA "WEDENT" Sławomir GIZA »

  INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA "WEDENT" Sławomir GIZA

  Wedent to nowoczesny, prywatny gabinet stomatologiczny w samym centrum Stargardu szczecińskiego oferujący pełny zakres usług stomatologicznych w tym : implanty, ortodoncję, stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, chirurgię stomatologiczną, protetykę i periodontologię. Pracujemy tylko najlepszymi materiałami sprowadzanymi z USA, Japonii i Niemiec. Nie boimy się trudnych przypadków usuwamy złamane narzędzia endodontyczne z kanałów korzeniowych, usuwamy zęby mądrości tzw. ósemki. Wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze, bezboleśnie.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EGO" PSYCHOLOGICZNY OŚRODEK BADAŃ I SZKOLEŃ MARIA ZUZANNA MUDRAK »

  "EGO" PSYCHOLOGICZNY OŚRODEK BADAŃ I SZKOLEŃ MARIA ZUZANNA MUDRAK

  Pracownia wykonuje badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, instruktorów nauki jazdy, operatorów wózków widłowych i maszyn budowlanych, badania wysokościowe, a także badania psychologiczne na broń i materiały wybuchowe. Ponadto prowadzimy szkolenia psychologiczne dla służb mundurowych, nauczycieli, pedagogów i innych grup zawodowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do badań oraz wykwalifikowaną kadrą psychologów transportu. Oferujemy konkurencyjne ceny i dogodne terminy badań.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed. W przychodni zatrudnieni są specjaliści z takich dziedzin jak implanty, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  W Centrum Stomatologicznym Demed stomatolog to przyjazny lekarz zaś stomatologia to nie tortura. nCentrum Stomatologiczne Demed - Wołomin - to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie. Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed - Wołomin - oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe. Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia. W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • QUARE DARIUSZ PLUCIŃSKI »

  QUARE DARIUSZ PLUCIŃSKI

  Quare jest słowem oznaczającym w języku angielskim niezwykłość, wyjątkowość. Do tych znaczeń nawiązuje w swych działaniach autor projektu Quare - Dariusz Pluciński, doktor nauk medycznych, wykładowca Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a przede wszystkim wybitny specjalista z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ideą wszystkich współpracowników Quare jest zapewnienie Państwu kompleksowych usług stomatologicznych, realizowanych na najwyższym światowym poziomie. Naszą wizytówką jest bezkompromisowa jakość. W praktyce stomatologicznej zależy ona nie tylko od pracy lekarza, ale również personelu zabiegowego. Z tego powodu w naszych gabinetach wszystkie zabiegi stomatologiczne są wykonywane przy wsparciu wykwalifikowanych asystentek. W trosce o bezpieczeństwo każdego pacjenta Quare prowadzi program oceny sterylności jednorazowych pakietów narzędziowych poprzez analizę indykatorów: Steam Indicator Strips oraz elektroniczne monitorowanie procesów sterylizacji. Elementem wyróżniającym Quare spośród innych placówek stomatologicznych jest posiadanie własnej stacji uzdatniania wody, dzięki której woda używana do zabiegów bezpośrednio w jamie ustnej pacjenta jest sterylna. Precyzję wykonywanych zabiegów gwarantuje Państwu praca z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego. GODZINY PRZYJĘĆ Quare zaprasza: * od poniedziałku do piątku 8. 00 - 20. 00 ZAKRES USŁUG Oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów, począwszy od wizyt higienicznych obejmujących piaskowanie, usuwanie kamienia nazębnego i polerowanie zębów, poprzez zabiegi ze stomatologii zachowawczej – wypełnienia, nakłady, a skończywszy na leczeniu kanałowym. Wachlarz usług uzupełniają: wybielanie zębów, wykonywanie licówek, koron, mostów, indywidualnych uzupełnień protetycznych a także zabiegi chirurgiczne. cennik: dostępny na stronie gabinetu STOMATOLODZY Serdecznie zapraszam: dr n. med. Dariusz Pluciński lek. dent. Justyna Balcerzak

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • URSZULA KORBIEL LOGOPEDA »

  URSZULA KORBIEL LOGOPEDA

  Gabinet logopedyczny czynny od poniedziałku do piątku. Terminy wizyt - ustalane są indywidualnie według potrzeb pacjentów po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. W gabinecie podczas zajęć panuje ciepła i przyjazna atmosfera, a nauka odbywa się poprzez zabawę. To wszystko pod okiem wykwalifikowanego i zaangażowanego w pracę z dziećmi logopedy. Gabinet logopedyczny os. Piastów 41/9 Kraków oraz ul. Cegielniana 43 Kraków Urszula Korbiel 507 315 028 serdecznie zapraszam

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VISCARDI PIOTR NZOZ PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA »

  VISCARDI PIOTR NZOZ PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  Viscardi to prywatna i kompleksowa praktyka stomatologiczna, która jest obecnie niezaprzeczalny liderem na rynku medycznym. Dzięki najwyższej jakości usług, jak też wieloletniemu doświadczeniu stomatologów tworzących Viscardi, gabinet zyskał wielu zadowolonych pacjentów. Właścicielami praktyki są wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje odbywając kursy i sympozja naukowe w kraju i za granicą. Praktyka Viscardi posiada kompleksowe, obszerne i sterylnie czyste gabinety. Szeroka oferta usług, zawiera: leczenie zachowawcze, stomatologię dziecięcą, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncję, implantologię oraz endodoncję. Więcej szczegółowych informacji na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OKULIK OPTYKA, OPTOMETRIA ŁUKASZ KULIK »

  OKULIK OPTYKA, OPTOMETRIA ŁUKASZ KULIK

  Witamy w Salonie Optycznym Okulik. Kierowani pasją pragniemy zaprezentować Państwu niepowtarzalny Salon Optyczny Okulik. Mieści się on w atrakcyjnej historycznie kamienicy z początku XX wieku przy ul. Kajki 8, w której od 1952 roku pierwszą siedzibę miało Polskie Radio Olsztyn. Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie specjalistyczną wiedzę zdobytą na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Biofizyka o specjalności Optyka Okularowa łączymy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży optycznej. Do Państwa dyspozycji oddajemy Salon Optyczny, w którym prezentujemy bogatą ofertę opraw oraz okularów przeciwsłonecznych. Wyposażony między innymi w wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie Visioffice firmy Essilor, które wykonuje precyzyjne pomiary parametrów optycznych oraz pomaga w doborze opraw – dzięki niemu na zdjęciu lub filmie zobaczysz się jak w elektronicznym lustrze. W gabinecie optometrycznym mieszczą się nowoczesne urządzenia wiodących światowych firm. Dzięki nim jesteśmy w stanie dokładnie i profesjonalnie przeprowadzić badanie ostrości wzroku. Po czym w innowacyjnie wyposażonym warsztacie optycznym wykonamy nawet najbardziej wyszukane okulary. Zapraszamy na ucztę dla Twoich oczu.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NADIJA WASILEWSKA CENTRUM STOMATOLOGICZNE "NADENT" »

  NADIJA WASILEWSKA CENTRUM STOMATOLOGICZNE "NADENT"

  Teraz, wygląd jest kwestią niesłychanie istotną. Należałoby, więc zatroszczyć się o tryskający zdrowiem, ładny uśmiech, który przekona do Ciebie wiele osób. Licowanie zębów, piaskowanie, uzupełnianie braków, czy też modyfikowanie konturu uzębienia to zadanie dla profesjonalisty w tej dziedzinie. Stomatolog Wrocław to dokładna specjalność, czyniąca, że mnóstwo ludzi uzyskuje pewność siebie, energię i zadowolenie. Powinno się wstąpić do Centrum Stomatologicznego Nadent we Wrocławiu. Właściwy stomatolog Wrocław, jest koło Ciebie. Zapraszamy na kontrolne wizyty w naszych totalnie urządzonych gabinetach. Miły zespół medyczny i poczciwe zachowanie lekarza, niewątpliwie nakłoni Cię do częstych wizyt, bez zbędnych nerwów i stresu. Powinno się przybyć do nas ze swoimi dziećmi. Czystość jamy ustnej maluszka jest fundamentalną kwestią dającą w efekcie piękny uśmiech w przyszłości i odpowiednie przyzwyczajenia. Mamy umowę z NFZ, w takim razie, tym bardziej inspirujemy do czerpania z usług stomatologa Wrocław, ortodonty, protetyka. Dzięki naszej pomocy od nowa będziesz się prawdziwie uśmiechać. Wypróbuj!

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGNIESZKA SZYGENDA ORIDENT STOMATOLOGIA »

  AGNIESZKA SZYGENDA ORIDENT STOMATOLOGIA

  Wspaniały uśmiech jest niewątpliwie dużą troską kolosalnej liczby osób. Każdy pragnie prezentować się ciekawie, a kondycja zębów pełni tutaj sporą rolę. W znaczącej ilości wypadków może on być przyczyną licznych kompleksów. Posiadanie świetnych zębów jest marzeniem każdego człowieka. W ostatnim czasie zmieniała się mentalność pacjentów, a dentofobia nie wydaje się już być taka tragiczna. Dzięki innowacyjnym technologiom, leczenie zębów u dentysty stało się rutynowym zabiegiem higienicznym. Współcześnie stomatolodzy umieją leczyć precyzyjnie. Najlepszy Orident Dentysta Poznań proponuje świadczenia na dużym poziomie. Eksperci ośrodka troszczą się, aby każda osoba posiadała możliwość korzystania z propozycji ośrodka, w tym w dodatku osoby niepełnosprawne, z tej przyczyny ośrodek posiada wszystkie udogodnienia. W propozycji Oridentu Licówki Poznań można odszukać licówki, które w znacznym stopniu ułatwiają usunąć przebarwienia. Przed wykonaniem licówki niezbędna jest wnikliwa analiza zwarcia. Orident poleca poza tym leczenie bruksizmu, mogącego prowadzić do poważnych uszkodzeń uzębienia.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 662 Odwiedziny alexa 6

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze specjaliści i gabinety

Lekarze specjaliści i gabinety - nowa firma:

Adres: