Firmy w: Lekarze rodzinni, wizyty domowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Lekarze rodzinni, wizyty domowe

 • HOSPICJUM KRÓLOWEJ APOSTOŁOW »

  HOSPICJUM KRÓLOWEJ APOSTOŁOW

  Opieka medyczna, psychologiczna, duszpasterska, socjalna sprawowana sprawowana przez wolontariuszy wobec osób dorosłych z choroba nowotworową i dzieci w stanach terminalnych wszelkich chorób. Pomoc rodzinom chorych i wsparcie dla osieroconych szczególnie osieroconych dzieci. Edukacja i formacja wolontariatu hospicyjnego. Szerzenie idei samarytańskiej - bezinteresownej służby. Organizacja wypoczynku dla osieroconych dzieci.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Majdyło. Centrum Medyczne Św. Łukasza »

  Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Majdyło. Centrum Medyczne Św. Łukasza

  Medical Assistance jest firmą, która organizuje lekarskie wizyty domowe na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic. Pozostajemy do dyspozycji 365 dni w roku od godziny 8. 00 do 21. 00. Oferujemy wizyty domowe pediatry, internisty, a także neurologa, alergologa i reumatologa. W naszej ofercie znajdują się także wizyty pielęgniarki, rehabilitanta, a także transport medyczny. Wizyty domowe są realizowane do 4 godzin od zgłoszenia.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SIMED" SPÓŁKA Z O.O. »

  "SIMED" SPÓŁKA Z O.O.

  Simed to firm zmierzająca ku rozwojowi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości meble szpitalne dopasowane do wysokich wymagań chorych pacjentów oraz sprzęt rehabilitacyjny. Naszą ofertę poszerzyliśmy także o wyrób mebli sypialnianych, wykonywanych poprzez połączenie metalu i drewna. Współpraca z nami to pewność dotrzymanych terminów i najlepszych cen. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Adam Gumkowski AG.KLINIK »

  Adam Gumkowski AG.KLINIK

  Jesteśmy nowoczesną kliniką specjalizującą się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny i ginekologii estetycznej. Swoim pacjentom zapewniamy pełen komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu medycznego, jaki obecnie można dostać na rynku. Jako że jesteśmy prywatną kliniką możemy zagwarantować niezwykle konkurencyjne ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TELMEDICIN Sp. z o.o. »

  TELMEDICIN Sp. z o.o.

  Jesteś lekarzem lub specjalistą medycznym i poszukujesz dla siebie interesującego zajęcia? Jeśli tak to już teraz dołącz do dynamicznie rosnącego grona lekarzy udzielających konsultacji poprzez nasza platformę online. Oferujemy możliwość pracy zdalnej i to z każdego miejsca na świecie. Zadanie polega na udzielaniu wideokonsultacji przez stronę internetową jak i przez aplikacje mobilne. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 29 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA LEK. MED. JADWIGA CZECHOWSKA SPECJALISTA CHORÓB DZIECIĘCYCH »

  SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA LEK. MED. JADWIGA CZECHOWSKA SPECJALISTA CHORÓB DZIECIĘCYCH

  Pediatra Jadwiga Czechowska udziela pomocy medycznej z dojazdem do pacjenta na terenie całego Bytomia oraz okolic. Wizytę można zamówić dla dziecka w wielu niemowlęcym, przedszkolnym oraz szkolnym. Oferta obejmuje wizyty dzienne oraz wizyty nocne w nagłych przypadkach. Lekarz zapewnia ogólne badanie pediatryczne, rozpoznawanie infekcji, przepisywanie recept. Rodzice mogą również zamówić badanie i płukanie uszu, szczepienia przeciw grypie czy testy alergiczne.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Medicover Sp. z o.o. »

  Medicover Sp. z o.o.

  Działalnością sklepu online Medistore jest sprzedaż specjalistycznych pakietów zdrowotnych. Swoją ofertę e-sklep kieruje do wszystkich zainteresowanych poprawą jakości swojego zdrowia i profilaktyki. E-sklep posiada wieloletnie doświadczenie oraz współpracuje z najlepszymi internistami, czy onkologami, z którymi na wizytę zdrowotną mogą również umówić się klienci. Usługi zakupione w e-sklepie realizowane są w Centrach Medicover.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 474 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze rodzinni, wizyty domowe

Lekarze rodzinni, wizyty domowe - nowa firma:

Adres: