Firmy w: Informacja medyczna - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Informacja medyczna

 • Rozliczenia z NFZ - MARCIN STĘPIEŃ »

  Rozliczenia z NFZ - MARCIN STĘPIEŃ

  Zajmujemy się rozliczaniem placówek medycznych z NFZ. Procedura ta sprawia wiele problemów osobom które nie robią tego zawodowo więc proponujemy Państwu przekazanie naszej firmie obowiązków administracyjno-informatycznych. Nasze usługi realizujemy w oparciu o wybrany pakiet: Pakiet kompleksowy - całość obowiązków jest przekazywana naszej firmie. To my jesteśmy odpowiedzialni za wprowadzanie świadczeń medycznych do systemu rozliczeniowego i wprowadzanie ewentualnych poprawek. W tym pakiecie zawiera się również to co jest napisane poniżej w "pakiecie rozliczeniowym" Pakiet rozliczeniowy - Państwa pracownicy lub Państwo wprowadzacie świadczenia do programu rozliczeniowego. Naszym zadaniem jest sprawdzenie poprawności (zarówno pod względem informatycznym jak i merytorycznym) wprowadzonych danych, eksport fazy 1 i 2, obsługa kolejek oczekujących, obsługa Portalu Świadczeniodawcy i inne czynności zapewniające sprawne rozliczenia z NFZ Zajmujemy się również przygotowywaniem kontraktów do NFZ Po więcej Informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROBASZYŃSKI PIOTR OŚRODEK BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH »

  ROBASZYŃSKI PIOTR OŚRODEK BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

  Nasz firma oferuje profesjonalne badania psychologiczne adresowane dla różnych grup zawodowych oraz osób indywidualnych. Nasz ośrodek działa od poniedziałku do piątku. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne oraz firmy z różnych sektorów gospodarczych. Decydując się na badania psychologicznych można zauważyć wiele korzyści, jest to między innymi wysoka efektywność pracy wykonywanej przez odpowiednich pracowników, ograniczenie ryzyka wypadków, dobór odpowiednich osób do wybranych stanowisk pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH KOBIERSKI "ARBITER" BIURO WYCEN I OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI »

  WOJCIECH KOBIERSKI "ARBITER" BIURO WYCEN I OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI

  Pracownia prowadzi działalność orzeczniczą w zakresie psychologii transportu, konsultacyjną dla potrzeb medycyny pracy, oraz diagnostykę psychologiczną dla szerokiego grona odbiorców prywatnych, firm, instytucji, placówek oświatowych. Obsługujemy powiat wielicki i południową część Krakowa w zakresie badań psychologicznych od 2010 roku. Wykonujemy kompleksowe badania dla kierowców (współpracujemy z lekarzem medycyny pracy uprawnionym do badania kierowców), instruktorów nauki jazdy, osób skierowanych przez Policję, osób posiadających skierowanie na badania psychologiczne od lekarza medycyny pracy lub innego podmiotu kierującego. Posiadamy stosowne zezwolenia i uprawnienia do wydawania orzeczeń nadane przez marszałka województwa małopolskiego. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny zestaw metod i narzędzi badawczych spełniających aktualne standardy. Badania przeprowadza doświadczony psycholog dbający o przyjazną atmosferę. Orzeczenia wydajemy w dniu badania. Dla lekarzy medycyny pracy posiadamy ofertę specjalną. Firmom transportowym, zakładom pracy zlecającym badania dla pracowników proponujemy niezwykle korzystne warunki współpracy. Przyjmujemy stałe zlecenia badań psychologicznych od lekarzy medycyny pracy, oferujemy korzystne umowy oparte na przejrzystych zasadach i dogodne warunki realizacji skierowań. Jesteśmy blisko Państwa. Dogodna lokalizacja pracowni na granicy Wieliczki i Krakowa pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, dojazd trasami szybkiego ruchu (A4), możliwość dotarcia autobusem miejskim linii 243. Odległość od Krakowa, Wieliczki czy Nowej Huty, Rybitw jest niewielka (Wieliczka 2 km, Rybitwy około 4 km, Prokocim 2 km, Niepołomice 9 km) GPS: 50º 0´33´´N, 20º 4´39´´Zapraszamy, decydują Państwo o wyborze pracowni.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 508 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Informacja medyczna

Informacja medyczna - nowa firma:

Adres: