Katalog Firm

Podkategoria: Kino i film

 • RENTCAM SPÓŁKA CYWILNA »

  RENTCAM SPÓŁKA CYWILNA

  Firma RENTCAM oferuje wynajem profesjonalnego sprzętu filmowego oraz zajmuje się realizacją projektów filmowych. Nasze produkcje realizujemy w standardzie High Definition, zarówno przy minimalnych budżetach jak i przy wysokobudżetowych produkcjach. Wykorzystujemy kamery Sony Cinealta PMW-EX3 oraz aparaty Canon 5D Mark II. Naszym celem jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości produktu, wykorzystując specjalistyczną wiedzę oraz najnowsze technologie. Dysponujemy sprawną ekipą filmowców profesjonalistów oraz studentów szkół filmowych. Jestesmy w stanie zapewnić kompleksową realizacje takich projektow filmowych jak: spoty reklamowe, teledyski, wideowizytówki firm, filmy internetowe, relacje z eventow, filmy korporacyjne, filmy szkoleniowe, filmowanie castingow, filmy reportażowe, "making of-y", filmy okolicznościowe, wesela, śluby itp.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Konrad Kowalski KK Design »

  Konrad Kowalski KK Design

  Czy posiadacie Państwo filmy na starych kasetach VHS? Czy chcielibyście obejrzeć je w zupełnie innym świetle? Nasza firma realizuje kompleksowe kopiowanie kaset vhs na DVD, BLURAY oraz na inne nośniki pamięci. Konwertujemy również materiały 2D na obraz 3D. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość digitalizacji jak i kompresji do DVD/BLU-RAY/HDD! Kasety są zgrywane bezstratnie z poprawą jakości z postaci analogowej do postaci DigitalVideo i kompresowane najlepszymi profesjonalnymi kodekami DVD/BLU-RAY/HDD! Tylko u nas tak szeroka oferta! Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Rimage Paweł Nitupski »

  Rimage Paweł Nitupski

  Firma Rimage z siedzibą w Trójmieście zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Specjalizujemy się w grafice 2D jak i 3D. Projektujemy loga jak i wizualizacje. W naszym gronie znajdują się osoby wybitnie uzdolnione dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy możliwość kręcenia ujęć z powietrza przy pomocy drona. Rimage powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których liczy się pomysłowość i kreatywność. Tworzymy projekty z pasją. Zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 448 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kino i film

Kino i film - nowa firma:

Adres: