Katalog Firm

Podkategoria: Katalog stron

 • GRUPA MA S.C. MARCIN IRENEUSZ GĘBSKI ARKADIUSZ OSTOJSKI »

  GRUPA MA S.C. MARCIN IRENEUSZ GĘBSKI ARKADIUSZ OSTOJSKI

  Firma Grupa MA s. c jest właścicielem portalu ofert firmowych B2B - Catania. Jest to portal oferujący firmom usługi związane z szeroko rozumianą informacją gospodarczą Business to Business (B2B. Podstawowym celem naszej działalności jest pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów handlowych między firmami: jako miejsce dla producentów, handlowców czy usługodawców chcących zaprezentować i sprzedać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem Internetu. Jest to także miejsce dla poszukujących ciekawych ofert i partnerów. Głównym impulsem, który przyczynił się do powstania serwisu Catania, były analizy rynkowe dotyczące zapotrzebowania na informację wśród przedsiębiorców. Codziennie dostajemy nowe opinie od naszych Użytkowników oraz propozycje współpracy, na których opieramy kolejne kroki naszej strategii. Jedną z najistotniejszych zalet platformy Catania jest sposób prezentowania informacji o firmach i ich produktach lub usługach. Dzięki rozbudowanym, czytelnym i przede wszystkim stawiającym na pierwszym miejscu na prezentowane informacje stronom, Twoja firma, jej produkty oraz usługi, stają się łatwo dostępne dla potencjalnych klientów oraz partnerów. Założeniem projektu Catania jest utworzenie dużej i łatwej w komunikacji platformy informacyjno-handlowej dla firm. Zespół Catania będzie systematycznie wprowadzał nowe rozwiązania i pomysły, co pozwoli na zaoferowanie przedsiębiorcom odwiedzającym nasz serwis wielu nowych możliwości prezentacji firmy, jak i jej produktów.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CEIDE - Centrum Edukacji i Doradztwa Europejskiego Michał Wieczorek »

  CEIDE - Centrum Edukacji i Doradztwa Europejskiego Michał Wieczorek

  Portal promuje laureatów programu "Solidny Partner"i inne firmy oferujące towary i usługi wysokiej jakości. Firmy biorące udział w Programie, realizowanym pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Prezesa NBP otrzymują (bez dodatkowych opłat) Konto Gold pozwalające na pełną prezentację firmy (w języku polskim, angielskim i niemieckim), na preferencyjnych zasadach (m. in. miejsce w Galerii Laureatów, możliwość bezpłatnego zamieszczania ofert w katalogu dostępnym na stronie głównej portalu, preferencja w wynikach wyszukiwania firm, system znaczących upustów cenowych w przypadku bardziej rozbudowanej prezentacji firmy lub kampanii reklamowych i in. ). Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IPR.PL AGENCJA REKLAMOWA AGNIESZKA TOPOLEWICZ »

  IPR.PL AGENCJA REKLAMOWA AGNIESZKA TOPOLEWICZ

  Katalog Info-Podkarpackie to reklama dla wszystkich firm pragnących zwiększyć ilość klientów, wypromować markę oraz stać się firmą rozpoznawalną w gąszczu konkurencji. Serwis www. info-podkarpackie. pl to propozycja skierowana do firm oferująca przede wszystkim wykonanie i hostingowanie e-wizytówek, stron internetowych i serwisów. Posiadamy także wizytówki zintegrowane z systemem wyświetlania ofert dla np. autokomisów czy biur nieruchomości. Pomagamy tworzyć wizerunek firm poprzez skuteczną promocję w Internecie. Usługi świadczone przez IPR. PL Agencja Reklamowa Agnieszka Topolewicz to szereg internetowych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów. Stawiamy na funkcjonalność i przejrzystość informacji opakowanych w subtelne i dopracowane detale. Takie połączenie pozwala poprawić wizerunek firm i oferowanych usług. - tworzenie zoptymalizowanych witryn internetowych - pomoc w doborze formy przedstawienia informacji - obsługa witryn - pozycjonowanie - hosting - doradztwo w zakresie serwisów WWW - stabilna współpraca oparta na szybkiej realizacji zleceń - niskie ceny dla stałych klientów - darmowe strony internetowe dla wybranych podmiotów Zapraszam do współpracy Agnieszka Topolewicz tel. 516-526-504 mail: biuro@ipr.pl

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "THE CAMELS" S.C. KAMIL POREMBIŃSKI, ADAM MIROWSKI »

  "THE CAMELS" S.C. KAMIL POREMBIŃSKI, ADAM MIROWSKI

  PicoBoard. pl to forum internetowe skupiające sympatyków minikomputerów. Celem, który towarzyszył twórcom przedstawianego forum było stworzenie miejsca wymiany oraz pozyskiwania wiarygodnych informacji na temat systemów operacyjnych i sprzętu związanego z tematyką forum. Zarejestrowani forumowicze znajdą tutaj wiele pożytecznych informacji dotyczących minikomputerów, takich jak Raspberry Pi bądź ODROIX-X. Popularnością cieszą się także wątki dotyczące multimedialnego odtwarzacza XBMC.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 117 Odwiedziny netsprint 17 Odwiedziny msnbot 24 Odwiedziny googlebot 520 Odwiedziny alexa 11

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Katalog stron

Katalog stron - nowa firma:

Adres: