Katalog Firm

Podkategoria: Internet

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • SPRZEDAJEMY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SPRZEDAJEMY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jeśli chcesz coś sprzedać, powymieniać niepotrzebny osprzęt na nowy, pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, lub nietrafionych podarków platforma handlowa sprzedajemy. pl to odpowiednie miejsce. Po prostu dobierasz najbardziej odpowiednią kategorię i podkategorię min: meble - antyki, dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, filmy, muzyka i gry, kolekcje, elektronika i komputery, książki i podręczniki, motoryzacja i samochody, nieruchomości, a nawet sport. Szybko i łatwo dołączysz swoją ofertę, bez niepotrzebnych formularzy, bez rejestracji. Sprzedajemy. pl nie domaga się rejestracji, nie przyjmuje opłat i prowizji, natomiast wystawienie przedmiotu zajmuje jedynie kilka chwil. Z tego powodu nawet początkujący sprzedawcy, czy kupujący w internecie nie spotkają problemów z wystawieniem, czy kupnem przedmiotu. Platforma handlowa sprzedajemy. pl nie konkuruje z aukcjami allegro, jest jedynie mniej skomplikowaną, przyjazną dla użytkowników alternatywą, lokalizacją, przeznaczoną dla internautów, którzy chcą bez problemów sprzedać i kupić rzeczy używane i nowe. Mocnym punktem platformy jest bezpieczeństwo, które daje rewolucyjna nowość - myśl social shopping, pierwsze takie miejsce w naszym kraju oraz jedno z nielicznych na świecie, gdzie ta funkcjonalność społecznościowa kreuje tak ogromną rolę. Sprawdź jak łatwo, sprzedasz rzeczy na platformie handlowej sprzedajemy. pl, nie wrócisz już na inne strony sprzedażowe, spróbuj, serdecznie zapraszamy na http://www. sprzedajemy. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "INFORMATIX" - SŁONINA KRZYSZTOF »

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "INFORMATIX" - SŁONINA KRZYSZTOF

  Tworzenie stron internetowych. Kompleksowe wykonywanie, powstawanie i kreowanie stron internetowych WWW dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, instytucji i ludzi własnych. Zrealizowane strony www są unikatowe i idealnie dopracowana zarówno od strony wizualnej, jak również merytorycznej. Jak wygląda tworzenie stron internetowych WWW? Kiedy posiadamy już zebrane potrzebne materiały i doprecyzowane szczegóły projektu, przechodzimy do przygotowania szablonu do strony internetowej. Gotowy projekt zostaje wysłany do Państwa. Następnie oczekujemy na zatwierdzenie projektu lub nanosimy na nim zmiany, tak by efekt końcowy w pełni realizował Państwa oczekiwania. Następnym krokiem jest wykonanie właściwej części strony czyli przygotowanie wszystkich pozostałych podstron i odpowiednie wypełnienie ich treścią. Na sam koniec pozostaje przetestowanie funkcjonowania uruchomienie strony pod właściwym adresem w globalnej sieci. Zaprojektowanie stron internetowych WWW w większości przypadków trwa pięć - 14 dni.

  Spis Firm - Data dodania: 03 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STUDIO PROJEKTOWE AURICOM MARCIN KUŚWIK »

  STUDIO PROJEKTOWE AURICOM MARCIN KUŚWIK

  Jesteśmy Agencją Interaktywną z Kalisza, nasza oferta to odpowiedź na potrzeby każdej firmy w każdej branży. Zaprojektujemy niewielką stronę wizytówkę po zaawansowane pełne interaktywnych treści strony, portale czy bezpieczne sklepy internetowe. Stworzymy profesjonalny i nowoczesny wizerunek w sieci pozwalający pozyskiwać nowych klientów. Promujemy wizerunek firmy za pomocą skutecznych narzędzi oraz doświadczenia.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHALSKI WIKTOR "ALU TRADING"; "GRUPA PFF" »

  MICHALSKI WIKTOR "ALU TRADING"; "GRUPA PFF"

  Grupa Pff przedstawia swoje kolejne programy, tym razem jest to PffShop. W czasach dzisiejszego Netu sprzedaż przez sieć staje się bardziej bardziej trendy. Jakakolwiek postać prywatna jak i korporacja może stworzyć własny sklep internetowy. Ażeby sklep bardzo dobrze działał wymagane będzie oprogramowanie, na którym będzie działał wasz sklep. Obrazujemy Wam PffShop – to niezastąpione rozstrzygnięcie dla sklepów wirtualnych. Nasze oprogramowanie stworzy i zaplanuje Twój sklep pod klucz! Będzie to genialne oprogramowanie, w małej cenie.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NETWORK SOLUTIONS MATEUSZ WEILAND; GABINET REKLAMY (wspólnik spółki cywilnej) »

  NETWORK SOLUTIONS MATEUSZ WEILAND; GABINET REKLAMY (wspólnik spółki cywilnej)

  Firma Network Solutions powstała z myślą o klientach, którzy chcieliby kompleksowo rozreklamować swój biznes opierając się na wiedzy doświadczonego zespołu grafików, marketingowców, specjalistów od wizerunku. Myśl ta okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Słupski rynek okazał się bardzo chłonny na tak odważne i zdecydowane rozwiązania reklamowe z użyciem najnowszych trendów reklamy i marketingu, których na próżno szukać w konkurencyjnych firmach. Myślą przewodnią przyświecającą założycielowi firmy było hasło „Sieć pomysłów na Twój biznes„ Działalność interaktywnej agencji kreowania wizerunku Network Solutions rozpoczęła się w Słupsku. Jej założycielem jest jeden z największych specjalistów nowatorskiej reklamy i kreowania wizerunku w sieci – Mateusz Weiland (wielokrotny laureat konkursów, stypendysta premiera, najlepszy absolwent w historii Zespołu Szkół Informatycznych) z ukończoną specjalizacją grafiki komputerowej i aplikacji internetowych. Jego projekty cieszą się wielkim uznaniem wśród klientów, a także osób związanych z branżą. Kreatywność i wizjonerstwo, którym się cechuje pozwoliły na zbudowanie rzetelnego wizerunku firmy Network Solutions. Dynamiczny rozwój „Rozwiązań dla sieci” i wciąż powiększające się grono zadowolonych i chętnych do współpracy klientów pozwoliły na ekspansję firmy i podbój koszalińskiego rynku reklamy. Jesteśmy ludźmi z pasją i oferujemy kompleksowe rozwiązania związane z interaktywnym kreowaniem wizerunku. Nasi specjaliści legitymują się bogatym portfolio, dobrymi referencjami i prestiżowymi nagrodami. Każdy klient stanowi dla nas odrębne źródło inspiracji. Myślimy w sposób nieszablonowy i w taki też sposób oferujemy swoje usługi i pomysły. Dzięki Network Solutions możesz z dnia na dzień zmienić swój wizerunek i zaistnieć w świadomości klienta, jako firma nadążająca za najnowszymi trendami. Drogi kliencie, nie pozostawaj w tyle. Zaufaj firmie Network Solutions i zmień swój wizerunek a tym samym zdobądź większy udział w rynku. Aby zapewnić wysoką jakość usług stworzyliśmy profesjonalny zespół grafików, programistów, webmasterów. Zespół ten, tworzy strony www i projekty w oparciu o jasne procedury oraz wydajne zaplecze techniczno-logistyczne. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w stanie sprawne i terminowo realizować tworzenie stron internetowych powierzonych naszej firmie. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, pozostając w przekonaniu, że wykonanie strony WWW warto powierzyć profesjonalistom, gdyż to właśnie one stanowią najczęscięj o wizerunku firmy i pozwalają nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCOL EDWARD EDIOS »

  MARCOL EDWARD EDIOS

  Zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych i sprzedażą skryptów PHP. Oferujemy między innymi: - skrypt ogłoszeń, - skrypt katalogu firm, - skrypt bazy noclegowej, - skrypt zakupów grupowych i wiele innych. Na bazie naszych produktów stworzysz własny serwis internetowy za nie wielką cenę. Dzięki gotowym rozwiązaniom nasza oferta staje się najlepsza na rynku pod względem ceny oraz terminu wykonania portalu internetowego dla Ciebie. Skorzystaj już teraz z naszej oferty i wejdź na stronę aby dowiedzieć się więcej.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FILIP WALDEMAR WOJCIECHOWSKI "FAST4NET" INTERNET SOLUTIONS »

  FILIP WALDEMAR WOJCIECHOWSKI "FAST4NET" INTERNET SOLUTIONS

  Świadczymy usługi w zakresie tworzenia profesjonalnych stron internetowych o różnym poziomie zaawansowania, od najprostszych wizytówek, sklepów, aplikacji bazodanowych, aż do rozbudowanych portali internetowych. Każdy serwis wykonany jest wg najnowszych standardów, w pełni kompatybilny z najpopularniejszymi przeglądarkami (Internet Explorer, Firefox i Opera) oraz przyjazny wyszukiwarkom, co znacznie ułatwia jego pozycjonowanie. Każdy Klient to dla nas oddzielne wyzwanie, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – dbamy o jak największą funkcjonalność a zarazem prostotę obsługi tworzonej strony internetowej. Każdy serwis oparty jest na autorskim systemie CMS, który umożliwia szybką i bezproblemową modyfikację na poziomie treści i struktury.

  Spis Firm - Data dodania: 14 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RUDNA-NET MARIOLA PIĄTKOWSKA »

  RUDNA-NET MARIOLA PIĄTKOWSKA

  Rudna-Net to nie tylko sieć komputerowa z dostępem do Internetu, wykonujemy instalacje teletechniczne, sieci LAN, instalacje sieci CCTV, telewizji przemysłowej, satelitarnej, monitoringu i inne. Prowadzimy sprzedaż i modernizację sprzętu komputerowego i elektronicznego. Działamy w zakresie wdrożeń instalacji telefonii stacjonarnej VoIP, integracji systemów informatycznych oraz doradztwa informatycznego. Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie świadczonych przez naszą firmę usług. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŁUKASZ OBUCHOWICZ »

  ŁUKASZ OBUCHOWICZ

  Altavis to firma działająca w branży internetowej na rynku w Bydgoszczy i okolicach. Naszą głównym obszarem działania jest projektowanie stron www. Zajmujemy się całym procesem projektowania, realizacji i utrzymania firmowej strony www. Wszystkie wykonane przez nas Podczas realizacji projektów bazujemy na CMS Drupal. Zapraszamy też do zapoznania się z coraz większym portfolio wykonanych stron internetowych.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZDZISLOWICZ.PL MIKOŁAJ ZDZISŁOWICZ »

  ZDZISLOWICZ.PL MIKOŁAJ ZDZISŁOWICZ

  Nasza firma istnieje na rynku technologii internetowych od dnia 1 września 2009 r. Głównym celem naszej firmy jest tworzenie stron internetowych w oparciu o własne rozwiązania, które ciągle udoskonalamy. W miarę rozwoju potrzeb stawianych przez obecnych oraz nowych użytkowników, nasza firma także się rozwija. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość usług już od momentu rozpoczęcia współpracy. Świadczymy usługi związane z tworzeniem, obsługą oraz promocją stron internetowych. Stosujemy najnowsze technologie i podążamy ścieżką nowoczesnych trendów.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 237 Odwiedziny netsprint 8 Odwiedziny msnbot 379 Odwiedziny googlebot 2565 Odwiedziny alexa 121

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Internet

Internet - nowa firma:

Adres: