Katalog Firm

Podkategoria: Informatyka

1 · 2 · następna strona »
 • "INFO DESIGN" SYSTEMY INFORMATYCZNE ROBERT DZIDO »

  "INFO DESIGN" SYSTEMY INFORMATYCZNE ROBERT DZIDO

  Info Design Systemy Informatyczne to firma świadcząca usługi informatyczne w zakresie oprogramowania biznesowego dostosowanego do potrzeb Klientów zgodnie z zasadami gospodarności i użyteczności. Stawiamy na proste rozwiązania, które przynoszą maksymalne korzyści biznesowe naszym Klientom. W naszej codziennej pracy koncentrujemy się na dostarczaniu korzyści Klientom i ich Pracownikom nie zaś na realizowaniu planów sprzedaży czy założonej marży. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Atlassian, Gliffy, ComalaTech, IBM, Comarch, Insert. Prowadzimy sprzedaż oraz pełną obsługę produktów firmy Atlassian takich jak JIRA, Confluence, Bamboo, Crowd, FishEye, Clover i Cruicible dla wszystkich dostępnych wersji systemów. Nasze usługi w tym zakresie obejmują analizę potrzeb, wdrożenie systemu, konfigurację oraz administrację i pomoc w codziennym użytkowaniu tych produktów. Dla produktów firmy Atlassian prowadzimy analizę pod kątem rozszerzeń: już istniejącyh (między innymi takich firm jak Gliffy, ComalaTech, zarówno płatnych jak i dostępnych za darmo) oraz wykonywanych przez nas. Posiadamy, i na bieżąco uaktualniamy polską loklizację dla JIRA oraz Confluence. Dodatkowo oferujemy szkolenia dla użytkowników oraz administratorów oprogramowania Atlassian. Ponadto pomagamy firmom w promocji swojej działalności poprzez tworzenie i dbanie o ich wizerunek w internecie. Tworzymy dla nich witryny internetowe proste w administracji i zarządzaniu. Tworzymy rozwiązania raportowe oparte o hurtownie danych w oparciu o najlepsze istniejące produkty w tej dziedzinie. Wykorzystujemy standardy tworzenia takich aplikacji wyniesione z pracy dla światowych potentatów z różnych dziedzin. Doświadczenie zdobyte w różnych projektach i dla firm o różnej wielkości pozwalają nam dostosować się do Państwa potrzeb i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktycznych realizacjach.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RADOSŁAW MROCZKOWSKI - SOFTRAD »

  RADOSŁAW MROCZKOWSKI - SOFTRAD

  Firma Softrad tworzy systemy informatyczne zarówno dla małych i średnich firm, jak i również dla dużych przedsiębiorstw. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotna jest stabilność technologiczna każdego przedsiębiorstwa szczególną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości, a także niezawodności oprogramowania. Wykorzystujemy przy tym najnowocześniejsze narzędzia programistyczne. Dzięki temu nasze rozwiązania cechują się wydajnością pracy, prostotą użytkowania oraz przyjaznym i nowoczesnym interfejsem.

  Spis Firm - Data dodania: 28 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZGAJEWSKI JAN AGENCJA TURYSTYCZNA "JAN" »

  ZGAJEWSKI JAN AGENCJA TURYSTYCZNA "JAN"

  KIM JESTEŚMY? WNCREATION to zespół składających się z wykształconych osób, których doświadczenie i profesjonalizm widać poprzez zadowolonych Klientów. Nasza branża za pomocą projektowania graficznego, reklamy, informatyki oraz marketingu pomaga spełniać marzenia. Posiadając szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu Grafiki i Reklamy doradzimy, pomożemy oraz wykonamy projekty wg wymagań każdego Klienta. CO ROBIMY? Nasza kadra jest wyspecjalizowana szczególnie w dziedzinie Grafiki i Reklamy. Dzięki stałemu kontaktowi z Klientem, staramy się doradzać tak, aby jego rozwój był nie tylko efektywny, ale i widoczny na rynku. Co oferujemy:- projektowanie logo- identyfikacja wizualna- projektowanie graficzne- tworzenie stron www- prezentacje multimedialne- pozycjonowanie- hosting- i inne... JAK PRACUJEMY? Każde nowe zamówienie to dla nas swoista analiza potrzeb i oczekiwań Klienta. Z doświadczenia wiemy, że mogą się one różnić w znaczący sposób. Naszą domeną jest indywidualny sposób podejścia do projektów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SADOWSKI PIOTR REVOLWEB »

  SADOWSKI PIOTR REVOLWEB

  Nasza specjalność to dedykowane szaty graficzne dla stron WWW i prezentacji oraz tworzenie witryn internetowych w konkurencyjnych cenach. Pracujemy rzetelnie i szybko, mamy oryginalne pomysły i jesteśmy elastyczni. Zawsze stosujemy zalecenia i poprawki Zleceniodawców. Dzięki dużemu doświadczeniu i wielu współpracującym profesjonalistom kompleksowo wykonujemy także niekonwencjonalne zamówienia, stosując najlepsze technologie internetowe.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma Usługowo-Handlowa "OPTIMA" MARIUSZ DZIURSKI »

  Firma Usługowo-Handlowa "OPTIMA" MARIUSZ DZIURSKI

  F. U. H. "OPTIMA" to przede wszystkim profesjonalny serwis urządzeń biurowych. W swojej działalności nie ograniczamy się jedynie do terenu Częstochowy i okolic, ale staramy się trafić do co raz szerszej grupy klientów. Zapewniamy stałą usługę serwisową firmom, urzędom państwowym oraz klientom indywidualnym. Nasza firma świadczy usługi z zakresu naprawy, przeglądu i konserwacji:- kserokopiarek (analogowych, cyfrowych, kolorowych), - drukarek (laserowych, atramentowych, igłowych, żelowych), - faksów, telefax, - liczarek do banknotów, - urządzeń wielofunkcyjnych, - maszyn do pisana, - niszczarek dokumentów, - ploterów (atramentowych, tnących, solwentowych)- kalkulatorów, itp. Zalety naszych usług:- maksymalny czas reakcji serwisu do 24h, - w razie potrzeby udostępnienie maszyn zastępczych, - bezpłatna diagnostyka i dojazd do klienta, - gwarancja jakości wykonywanych usług, - rabaty dla stałych klientów, - pomoc przy wyborze nowego sprzętu biurowego, - wykwalifikowany serwis, - posiadamy wszystkie części i materiały eksploatacyjne, - w nagłych przypadkach pomoc telefoniczna, - możliwość naprawy sprzętu po za kolejką- opcja EXPRES, Specjalizujemy się w serwisie urządzeń takich firm jak: DEVELOP, OPTIMA, CANON, GESTETNER, HP, INFOTEC, KONICA, MINOLTA, MITA, NASHUATEC, PANASONIC, RICOH, TOSHIBA, XEROX, BROTHER, OKI, OCE, EPSON, SHARP, KYOCERA-MITA, LANIER, LEXMARK, SAMSUNG, DeLL, TRIUMPH, MERCEDES, OLIVETTI, OLYMPIA, CONTINENTAL, Fellowes oraz wielu innych.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Promity Sp. z o.o. »

  Promity Sp. z o.o.

  Promity jest firmą specjalizują się w świadczeniu usług pozwalających naszym Klientom przy pomocy rozwiązań informatycznych uzyskać sukcesy biznesowe. Wyróżnia nas podejście do wykorzystania informatyki w organizacji, które porównać można do zachowania mediatora z jednej strony starającego się zrozumieć w pokorze uwarunkowania biznesowe z drugiej ograniczenia i możliwości rozwiązań IT (tzw. Business-IT Alignment ). Nasz zespół składa się zarówno z profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w dużych i złożonych projektach informatycznych, jak i zdolnych absolwentów uznanych polskich uczelni o ponad przeciętnych zdolnościach i wysokim poziomie innowacyjności. Staramy się by nasze usługi były użyteczne i wnosiły rzeczywistą wartość dodaną dla Klientów. Zakres naszych prac obejmuje: • Prace analityczne i architektoniczne w obszarze IT i biznesu pozwalające naszym Klientom na podejmowanie efektywnych decyzji biznesowych i bezpieczną realizację przedsięwzięć. Wykorzystujemy odpowiednio dostosowane do potrzeb organizacji narzędzia i wzorce takie jak architektura korporacyjna (np. TOGAF), scenariusze i procesy biznesowe (np. modelowanie przy użyciu notacji BPMN i optymalizacja z zastosowaniem rozwiązań do symulacji procesów), narzędzia analizy strategicznej (np. SWOT, analiza interesariuszy, problemów i celów, BSC). • Zarządzanie projektami i programami obejmujące wsparcie dla Klienta w prowadzeniu przedsięwzięcia, w wykorzystaniem sprawdzonych i dostosowanych praktyk i wzorców (m. in. Managing Successful Programmes - MSP, PRINCE2, PMBOK, Agile XP/Scrum). • Szkolenia - z uwagi na praktyczne doświadczenie oraz dużą wiedzę zgromadzoną w Promity świadczymy usługi szkoleniowe. Obejmują one dziedziny analizy biznesowej i systemowej, architektury korporacyjnej, architektury IT oraz zarządzaniem projektami i programami. W szkoleniach odnosimy się do powszechnie uznanych wzorców i metodyk (np. TOGAF, PRINCE2, MSP, RUP, Scrum). • Outsourcing - wysokie kompetencje naszych pracowników pozwalają nam wnieść wartość dodaną dla naszych klientów poprzez usługi outsourcingu. • Realizację oprogramowania dedykowanego oraz wdrażanie i dostosowanie do potrzeb Klientów uznanych na świecie rozwiązań informatycznych. W szczególności zajmujemy się rozwiązaniami pracy grupowej (np. CMS, DMS), wspierającymi zarządzanie przedsięwzięciami (np. PPM – Project Portfolio Mamangement) oraz integracyjnym (np. analityka i narzędzia SOA – karty oceny usług, katalogi usług, ESB, baza metadanych, orkiestracja, nadzór parametrów usług w kontekście SLA/OLA). Stosujemy metodyki wytwarzania oprogramowania po ich uprzednim dostosowaniu do potrzeb (np. RUP, ICONIX, ISO-12207, ). Zapewniamy wdrożenie i utrzymanie oprogramowania z zastosowaniem podejścia procesowego (np. ITIL).

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NETPROFILE Ariel Tarnowski »

  NETPROFILE Ariel Tarnowski

  tworzenie stron internetowych, naprawa komputerów, usługi informatyczne, pogotowie it, systemy cms, sklepy internetowe, tworzenie grafiki, aplikacje, pozycjonowanie stron, kampanie linków sponsorowanych, seo, sem, outsourcing dla firm, odzyskiwanie danych, odwirusowywanie nośników danych, odzyskiwanie haseł, tworzenie sieci komputerowych, animowane strony flash, aplikacje internetowe, aplikacje użytkowe

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INFAM IT ANDRZEJ LALEK »

  INFAM IT ANDRZEJ LALEK

  Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych i teleinformatycznych dla klientów biznesowych oraz prywatnych. Oferujemy: komputery, serwery, urządzenia sieciowe, urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie, doradztwo w dziedzinie informatyki i telekomunikacji, projektowanie stron i serwisów www, tworzenie aplikacji. Nasze działania są poparte wieloletnim doświadczeniem pracowników. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GORRION BARTOSZ WRÓBEL »

  GORRION BARTOSZ WRÓBEL

  Firma Gorrion to zespół profesjonalistów i pasjonatów oferujących swoje usługi w zakresie projektowania, tworzenia oraz promocji stron i aplikacji internetowych, aplikacji mobilnych i desktopowych oraz dedykowanych rozwiązań programistycznych dla przedsiębiorstw. W naszej firmie znaleźć można zarówno najwyższej klasy programistów jak i specjalistów z zakresu optymalizacji SEO, marketingu internetowego i designu. Dzięki innowacyjnym pomysłom oraz znajomości najnowocześniejszych technologii możemy zapewnić wyjątkowa jakość naszych wytwarzanego przez nas oprogramowania i świadczonych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IBS INTERNATIONAL BUSINESS SERVICES TOMASZ GRĘBOWIEC-KROKOSZ »

  IBS INTERNATIONAL BUSINESS SERVICES TOMASZ GRĘBOWIEC-KROKOSZ

  Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną dla małych i średnich firm oraz dla klientów indywidualnych. Więcej informacji na naszej stronie: ibs. ngb. pl- instalacje sieci informatycznych- konserwacja sieci i sprzętu- zarządzanie siecią i zasobami- doradztwo ws. oprogramowania- helpdesk dla klientów stałych- VOIP (telefonia internetowa)- szkolenia pracowników- monitoring- alarmy- system kontroli dostępu i czasu pracy

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 205 Odwiedziny netsprint 8 Odwiedziny msnbot 609 Odwiedziny googlebot 2375 Odwiedziny alexa 30

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Informatyka

Informatyka - nowa firma:

Adres: