Katalog Firm

Podkategoria: Paintball i quady

 • e-group s.c. Robert Sklepiński, Artur Sklepiński »

  e-group s.c. Robert Sklepiński, Artur Sklepiński

  Evilshop s. c. to firma, która organizuje imprezy paintballowe na terenie województwa lubuskiego. Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu imprez o różnej wielkości. Oferujemy kompleksową obsługę, w ramach której wypożyczamy uczestnikom naszych gier najwyższej jakości markery, maski Proto Switch, kombinezony Bundeswehry oraz kule, których uderzenie nie jest bolesne. Posiadamy też sklep z profesjonalnym sprzętem paintballowym. Gwarantujemy, że paintball zorganizowany przez naszą firmę będzie dla Państwa wspaniałą przygodą.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHALSKA BEATA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "ARBET" »

  MICHALSKA BEATA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "ARBET"

  Omawiana witryna online prezentuje niezmiernie frapującą ofertę firmy Paintball – Suszec, której podstawową specjalnością jest organizowanie szalonych, pełnych wrażeń zabaw paintballowych. Do dyspozycji klientów oddaje się umiejscowiony w Suszcu poligon po byłej piaskowni i pole speedballowe. Można pożyczyć zabezpieczającą oczy maskę, strój lub zatyczkę na lufę. Zabawy odbywają się także na terenie całego województwa śląskiego.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Wojciech Smoleń-ADVENTURE -SKY »

  Wojciech Smoleń-ADVENTURE -SKY

  Domeną działalności firmy Adventure Sky jest organizowanie niezapomnianych i w pełni oryginalnych imprez integracyjnych dla firm. Organizowane są nie tylko spływy kajakowe, czy też off roadowe przejażdżki, ale też i na przykład paintball, czy też sporty survivalowe. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, doskonale też orientuje się w Pieninach, gdzie organizowane są w większości wszystkie dostępne w ofercie imprezy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 665 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Paintball i quady

Paintball i quady - nowa firma:

Adres: