Katalog Firm

Podkategoria: Militaria

 • STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW ARCHITEKTURY I TECHNIKI MILITARNEJ "LABIRYNT" »

  STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW ARCHITEKTURY I TECHNIKI MILITARNEJ "LABIRYNT"

  Trasa turystyczna Bunkier w Konewce to bardzo atrakcyjne miejsce do zwiedzania ze względu na swoje położenie, mieści się ona bowiem niedaleko miejscowości Spała która jest znanym kurortem wypoczynkowym. Obiekt w Konewce jest unikatowy na skalę światową gdyż znajdował się tam Bunkier dla pociągów sztabowych Nazistowski Niemiec. W 1940 roku Niemcy postanowili żę w Spale będzie się mieściło centrum dowodzenia "Obszaru Wschód" Budowę rozpoczęto wiosną wiosną 1940r. Początkowo zatrudnionych tu było ok. 1300 osób, głównie Niemców i Austriaków (Polacy pracowali jedynie przy robotach pomocniczych i transporcie). Później liczba zatrudnionych wzrosła do 3000 ludzi, a wśród pracujących pojawili się Włosi. Zapraszamy Do zwiedzania:schronu kolejowego o długości 380 metrówSchronów technicznych ( elektrowni, kotłowni, stdudni oraz hydrofoni)podziemnych kanałów technicznych ekspozycji militariów i wystaw czasowych. Trasa bunkier konewka posiada certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny 2006 roku

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK SŁAWOMIR ELERYK »

  MAREK SŁAWOMIR ELERYK

  Zakład rymarski Kajman jest firmą specjalizującą się w sprzedaży wyrobów takich jak : kamizelki taktyczne, kabury do broni, kabury do rewolwerów, pasy parciane, pasy FBI. W palecie produktów firmy Kajman wybór jest bardzo duży! Z firmowych produktów Kajman korzystają zarówno osoby prywatne jak i służby mundurowe. Można kupować pojedyncze produkty jak i większe ilości. Na ten sam asortyment powyżej 1000 zł udzielany jest rabat do 20%. Zamówienia wysyłane są poprzez Pocztę Polską bądź pocztę kurierską.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MIWO MILITARY JOANNA WOLIWODA »

  MIWO MILITARY JOANNA WOLIWODA

  Jeżeli chciałbyś zakupić produkty, jakie są często wykorzystywane przez służby mundurowe lub też polskie wojsko, to koniecznie już dziś powinieneś zdecydować się na zakupy w firmie MIWO MILITARY z Praszki. Jest to firma prowadzona przez byłych wojskowych, którzy 10 lat temu zaczęli tworzyć produkty dla służb mundurowych i wojska. Obecnie są one także dostępne do zakupu drogą elektroniczną dla każdego chętnego.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 660 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Militaria

Militaria - nowa firma:

Adres: