Katalog Firm

Podkategoria: Centra rozrywki

 • DARIUSZ SZYBKA WAPITI Dariusz Szybka »

  DARIUSZ SZYBKA WAPITI Dariusz Szybka

  Wioska Indiańska "Fort Wapiti" w Zalasowej koło Tarnowa to miejsce, które odwiedzają zarówno wycieczki szkolne i przedszkolne, jak i turyści indywidualni. Można u nas zobaczyć obóz Indian z dawnych czasów, bogatą kolekcję broni, pięknych strojów z jeleniej skóry i sprzętów codziennego użytku, a także samodzielnie spróbować strzelania z łuku, wiatrówki, dmuchawki, rzucać włócznią, przygód na torze przeszkód, pomalować buzie, nauczyć się tańca i poczuć klimat ogniska!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FIGLARNIA" GRZEGORZ MATUSZEK LESZEK ROGALA SPÓŁKA CYWILNA »

  "FIGLARNIA" GRZEGORZ MATUSZEK LESZEK ROGALA SPÓŁKA CYWILNA

  Zabawa w FIGLARNI to niczym nieskrępowana, wspaniała, pełna niespodzianek i niezapomnianych wrażeń przygoda dla Dzieci. „Figlarnia” jest Salą Zabaw dla Dzieci w wieku od 1 do 10 lat, czynną codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00. W ofercie:- zabawa indywidualna - organizacja przyjęć urodzinowych- Klub Figlusia (pozostawienie Dziecka pod opieką)- diagnoza integracji sensorycznej- zajęcia wakacyjne- atrakcje dla grup zorganizowanych (uroczystości szkolne/przedszkolne, zabawy edukacyjne, swobodna zabawa)- imprezy okolicznościowe- imprezy dla firm (mikołajki, dzień dziecka itp. )W Figlarni Dzieci mogą korzystać z:- wielopoziomowego labiryntu, a w nim: wisząca ruchoma kładka, worki bokserskie, "maglownice", drabinki i liny do zjeżdżania, - zjeżdżalni rurowych - spiralnej i ukośnej, -zjeżdżalni dmuchanej (6 m wys. ) z dmuchanym torem przeszkód, - suchych basenów z piłeczkami, - specjalne miejsce dla Dzieci do 3 r. ż., z zabawkami dobranymi tak, by stymulowały one prawidłowy rozwój psychomotoryczny najmłodszych- autka, rowerki, bujaki- armatki pneumatyczne - automaty wrzutowe jak air-hockey, fliperDzieci bawiąc się podczas pobytu w FIGLARNI:- rozwijają sprawność i koordynację ruchową, - kształtują orientację w przestrzeni, pobudzają wyobraźnię, - uczą się współdziałania w grupie, starają się pokonywać słabości i budować swoją odwagę.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.W. AS SŁAWOMIR URBAŃCZYK »

  P.W. AS SŁAWOMIR URBAŃCZYK

  Tarzania to wysokościowy park linowy. Stanowi system platform i przeszkód linowych, zainstalowanych na drzewach lub palach. Tarzania wychodzi na przeciw modzie na wypoczynek aktywny i sporty ekstremalne. Jest to jednocześnie jedna z najbezpieczniejszych form przebywania na wysokości. Uczestnicy programów linowych uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę lęku wysokości czy strachu. Na każdym odcinku czekają liczne atrakcje, jak skok tarzana, pal buszmena, czy ścianka wspinaczkowa.

  Spis Firm - Data dodania: 21 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 84 Odwiedziny netsprint 16 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 636 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Centra rozrywki

Centra rozrywki - nowa firma:

Adres: