Firmy w: Handel zagraniczny - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Handel zagraniczny

 • P.H.U. Mago Serwis Mateusz Bartczak »

  P.H.U. Mago Serwis Mateusz Bartczak

  Firma Mago Serwis jest wyłącznym importerem marki 6SISINVERT division industrial - hiszpański producent profesjonalnych środków chemicznych posiadający certyfikat ISO 9001:2000 oraz spełniający normy Uni Europejskiej. Firma stała się członkiem ISSA INTERNATIONAL SANITARY SUPPLY ASSOCIATION. Od początku swej działalności postawiliśmy sobie cel zaopatrzenia przemysłu w najwyższej jakości preparaty chemii technicznej. W związku z podpisaniem kontraktu na wyłączną dytrybucją chemii technicznej 6 SISINVERT DIVISION INDUSTRIAL rozpowszechniamy całą gamę preparatów na terenie Polski. Nasze produkty skierowane są dla działów utrzymania ruchu, zakładów remntowo-naprawczych a także wszędzie tam gdzie ogólnie dostępne środki czystości zawodzą. Ponad posiadamy w swoim asortymencie pełną gamę środków smarnych dla przemysłu. Wkrótce na stronie przedstawimy naszych nowych kontrahentów, którzy pragną zaistnieć na terenie Polski.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARKADIUSZ PISANKO GREAT LENGTHS POLSKA, TOP HAIR, SZOPARD »

  ARKADIUSZ PISANKO GREAT LENGTHS POLSKA, TOP HAIR, SZOPARD

  Great Lengths Polska to firma założona przez Davida Gold, który postawił sobie za cel opracowanie metody i systemu na przedłużanie włosów. Great Lengths powstało w Londynie i jest jednym z największych na świecie centrów mody. Od 1991 roku stale opracowujemy i udoskonalamy metody przedłużania włosów. Dzięki latom doświadczeń jesteśmy w stanie zaproponować perfekcyjne przedłużanie włosów, które daje naturalny efekt.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Najder NAJMAX »

  Zbigniew Najder NAJMAX

  Firma NAJMAX jest producentem szczotek do czyszczenie pieców CO oraz szczotek do przewodów kominowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. W ofercie posiadamy szczotki przeznaczone do oczyszczania płomieniówek w kotłach centralnego ogrzewania, oraz szczotki do czyszczenia przewodów kominowych wykonane z drutu okrągłego, drutu płaskiego lub tworzyw Produkujemy także liny kominiarskie, przepychacze, wygarniacze do popiołu, pogrzebacze, kule kominiarskie. Naszą ofertę kierujemy w stronę hurtowni, sklepów, firm świadczących usługi kominiarskie.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 120 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 510 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Handel zagraniczny

Handel zagraniczny - nowa firma:

Adres: