Katalog Firm

Podkategoria: Usługi rachunkowe i księgowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • "KAWECCY" S.C. AGNIESZKA KAWECKA, MICHAŁ KAWECKI »

  "KAWECCY" S.C. AGNIESZKA KAWECKA, MICHAŁ KAWECKI

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s. c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie. Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi z zakresu: podatkowej księgi przychodów i rozchodów ksiąg rachunkowych ryczałtu ewidencjonowanego rejestru zakupu i sprzedaży VAT ewidencji środków trwałych i wyposażenia deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT sprawozdań finansowych dokumentacji i rozliczeń z ZUS obsługi kadrowo-płacowej firm m. in. : umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa wyprowadzania zaległości podatkowych sprawozdań statystycznych do GUS rocznych zeznań podatkowych pomocy przy rozpoczęciu działalności innych usług według potrzeb i życzenia klienta. Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek. Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Toba Consulting Sp. z o.o. »

  Toba Consulting Sp. z o.o.

  Firma Toba Consulting jest nowoczesnym biurem rachunkowym, którego celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa klienta z zakresu księgowości i płac. Nasz personel ma doświadczenie w pracy zarówno z jednoosobowymi podmiotami jaki i z dużych przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Nasi klienci mają siedziby w Bielsku-Białej, jak również w innych regionach Polski, ponieważ nie boimy się świadczyć usług, używając nowoczesnych narzędzi informatycznych. Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości. Obsługujemy również firmy będące na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów. Dopełnieniem naszej oferty są usługi z zakresu płac i kadr. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy doradzadztwo z zakresu zarządzania, jak również przeprowadzamy kontrole księgowe. A wszystkie te czynności potrafimy wykonywać w języku angielskim. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej i posiadamy certyfikat księgowy. Księgi handlowe – pełna księgowośćZakres usługi:- dekretacja i księgowanie dokumentów- sporządzanie rejestrów VAT i deklaracji VAT-7 oraz VAT-UE- przygotowanie miesięcznych/kwartalnych rozliczeń podatku dochodowego- sporządzenie sprawozdania rocznego (bilans i rachunek wyników)- ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych- sporządzenie sprawozdań GUS i NBP- reprezentacja Klienta przed Urzędami- sporządzanie sprawozdań (bilans i rachunek wyników) w trakcie roku obrotowego, tym na potrzeby banków i innych instytucji- sporządzanie bieżącej informacji na temat należności i zobowiązań- odbiór dokumentów- ubezpieczenia OC środków trwałych- przygotowanie dokumentów/sprawozdań w języku obcym (angielski, włoski)

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE "DORADCA" PUŁANIK DARIUSZ »

  BIURO RACHUNKOWE "DORADCA" PUŁANIK DARIUSZ

  Oferujemy usługi rachunkowe dla przedsiębiorstw bardzo małych, średnich, dużych oraz osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy realizować poprzez internet w takim razie nie ma tutaj bariery odległości. Oczywi ście osoby oraz przedsiębiorstwa z Rzeszowa i okolic zapraszamy zwłaszcza do współpracy oraz odwiedzin w naszej siedzibie. Polecamy duży wachlarz usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura rachunkowego bowiem my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA DZIENISZEWSKA BIEGŁY REWIDENT »

  ANNA DZIENISZEWSKA BIEGŁY REWIDENT

  Biuro Usług Księgowych i Audytorskich Anna Dzieniszewska z siedzibą w Warszawie (Gocław) oferuje kompleksowe usługi księgowe na terenie całej stolicy (Praga Południe, Praga Północ, Saska Kępa, Gocław, Wawer, Anin, Rembertów, Grochów, Śródmieście, Wilanów, Ochota, Mokotów, Ursynów, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Tarchomin). Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę księgową w zakresie ksiąg podatkowych, ksiąg rachunkowych, kadr i płac i innych. podejmujemy się zleceń nietypowych. Nasze biuro rachunkowe oferuje:[*] sprawdzanie poprawności dokumentów księgowych;[*] dekretacja dokumentów i księgowanie operacji gospodarczych;[*] obliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych;[*] prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży i zakupów;[*] prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia;[*] sporządzanie zestawień zobowiązań i należności wg terminów płatności;[*] sporządzanie sprawozdań finansowych;[*] sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS;[*] z upoważnienia Klienta, reprezentacja podatnika przed Urzędami. Usługi rachunkowe i księgowe świadczymy przy pomocy osób posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie. Zapewniamy bezpieczeństwo naszych usług. Cała nasza działalność jest ubezpieczona w zakresie OC.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FELIS" Robert Łączyński »

  "FELIS" Robert Łączyński

  Nasze biuro księgowe istnieje od 1993 roku i zajmuje się obsługą księgową małych i średnich firm. Działamy na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze 9726/98. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm o wielu profilach działalności. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy firmy rozliczające się w sposób zryczałtowany jak i duże spółki prawa handlowego zatrudniające wielu pracowników. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • A & M FINANSE BOŻENA TRZASKOWSKA »

  A & M FINANSE BOŻENA TRZASKOWSKA

  Możemy zostać Waszym partnerem w księgowości! Nasza firma głównie specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze w zakresie:-Księgowości-Płac i kadr (Payroll)Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe, takie jak księgowość, rozliczenia podatkowe, kadry i płace, dla polskich i zagranicznych jednostek prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, jak również dla polskich firm z kapitałem zagranicznym. Nasz zespół dysponuje rzetelną wiedzą i posiada wieloletnie doświadczenie poparte wymaganymi certyfikatami Ministerstwa Finansów. Zapewniamy minimalizację kosztów firm poprzez świadczenie usług outsourcingowych. Wysoki standard obsługi oraz ciągłe uzupełnianie wiedzy to podstawy naszego działania. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH RACHMAKS MARIAN LISIECKI »

  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH RACHMAKS MARIAN LISIECKI

  Biuro Rachunkowe Rachmaks – Rachunkowość na Maksa! Szanowni Państwo! Jeżeli stawiacie na współpracę z ludźmi, dla których wykonywany zawód jest nie tylko obowiązkiem, a przede wszystkim prawdziwą pasją zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zespół Centrum – Ekonomiczno – Doradczo - Rachunkowego Rachmaks to specjaliści z różnych dziedzin zorientowanych wokoło doradztwa finansowo-gospodarczego. Współpracując z nami mają Państwo dostęp do szerokiego wachlarza usług, w skład których wchodzi między innymi: kompleksowa obsługa księgowa firm, w tym także kadr i płac, doradztwo w zakresie możliwości pozyskania funduszy unijnych oraz budowy strategii marketingowej opartej na wykorzystaniu nowoczesnych technik. Mamy bogate doświadczenie w przygotowaniu wniosków i biznesplanów unijnych. Sporządzamy deklaracje do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz zeznania podatkowe PIT, CIT. Bezpłatnie doradzamy w zakresie procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz możliwości pozyskania funduszy unijnych na inwestycje. Bez dodatkowych opłat sporządzamy indywidualny plan kont oraz roczne zestawienia finansowe. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych oraz ubezpieczenie OC. Zarówno dla stałych, jak i nowych Klientów przygotowujemy atrakcyjne promocje!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C. »

  BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C.

  Licencjonowane Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS Szczecin. Posługujemy się językiem polskim i angielskim. W sąsiedztwie naszego biura, znajdziesz także kancelarie prawne. • pełna księgowość • księga podatkowa, ryczałt • kadry, płace, ZUS • zamknięcie roku obrotowego • ewidencja i rozliczanie dotacji unijnych i innych • porady dla rozpoczynających działalność gospodarczą Posiadamy: świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr14991/99, nr 20862/01), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, kilkunastoletnią praktykę zawodową w dziedzinie księgowo-podatkowej zapewniamy naszym klientom rzetelne wsparcie merytoryczne i bezpieczeństwo sfery księgowo-podatkowej ich biznesu oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INVESTUM.PL S.C. M.MAĆKOWIAK, M.KELLER »

  INVESTUM.PL S.C. M.MAĆKOWIAK, M.KELLER

  Program Biura Rachunkowego Biuro na Start świadczy kompleksową obsługę księgowo-rachunkową, kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Dla nowych podmiotów gospodarczych Biuro na Start przygotowało specjalny pakiet startowy w ramach którego pomagamy bezpłatnie zarejestrować spółkę lub działalność, a później poprowadzić księgowość nawet do trzech pierwszych miesięcy za symboliczną złotówkę. Zapewniamy pełne prowadzenie księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych dla każdego rodzaju działalności gospodarczej, obsługę ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych – pełna księgowość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Biura Rachunkowego Biuro na Start.

  Spis Firm - Data dodania: 01 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VERA-CONSULTING ŁUKASZ JABŁOŃSKI »

  VERA-CONSULTING ŁUKASZ JABŁOŃSKI

  Firma VERA-CONSULTING świadczy usługi księgowo - rachunkowe. Zajmujemy się kompleksową obsługą biznesu w zakresie podatków, ubezpieczeń zus, kadr i płac, a także rachunkowości. Wyróżnia nas podejście do klientów (zawsze służymy pomocą, rozwiążemy różne problemy), oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości i księgowo - rachunkowej obsługi firm. Prowadzimy: [*]rozliczenia podatkowe (podatek dochodowy, VAT, [*]rozliczenia z ZUS, [*]rozliczenia płacowe, [*]kadry, [*]prowadzimy dokumentację, sporządzamy i wysyłamy deklaracje. Istnieje możliwość stałego dojazdu do klienta. Świadczymy także usługi z zakresu doradztwa ekonomicznego - konsulting. Pomożemy w pozyskaniu środków finansowych na bieżącą działalność, oraz na inwestycje, pomożemy w pozyskaniu środków unijnych. Firma konsultingowa, zakres usług: [*]pozyskiwanie środków unijnych [*]wypełnianie wniosków o dotacje [*]rozliczanie dotacji [*]pisanie biznes planów.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 577 Odwiedziny alexa 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi rachunkowe i księgowe

Usługi rachunkowe i księgowe - nowa firma:

Adres: